Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Hrubieszów

Jeśli jesteś kierowcą z Hrubieszowa lub okolic, i Twój samochód wskazuje na nadmierną eksploatację lub uszkodzenie wtryskiwaczy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Przekonaj się, jak szybko i w atrakcyjnej cenie możesz przywrócić samochodowi sprawność, wykonując fachową regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty.

Jak skorzystać z naszej oferty w pięciu krokach w Hrubieszowie?

 • Należy w dowolnym warsztacie zdemontować wtryskiwacze.
 • Zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy – wystarczy jeden szybki telefon.
 • Kurier odbierze zużyte elementy z warsztatu i przewiezie do nas.
 • Po sprawdzeniu parametrów i uszkodzeń wtryskiwaczy, stworzymy dla Ciebie indywidualnie opracowaną ofertę.
 • Wystarczy ją zaakceptować, a wtedy wykonamy regenerację. Wtryskiwacze jesteśmy w stanie doprowadzić do parametrów jak fabryczne. Kurierem odeślemy wtryskiwacze na montaż do warsztatu.

Na zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony mogą wynieść Cię nawet jedyne 19 zł!

Masz problem z niesprawnymi wtryskiwaczami?

Regeneracja wtryskiwaczy Hrubieszów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Weryfikacja zastanych parametrów pracy wtryskiwaczy oraz stopnia ich eksploatacji to pierwszy krok naprawy. Dzięki temu możemy sporządzić plan naprawy wtrysków. Wykorzystujemy do tego mikroskopowe powiększenie w celu dokładnych oględzin, oraz specjalny układ do testu przelewu, weryfikującego szczelność. Możesz również samemu przeprowadzić taki wstępny test, by sprawdzić wtryski pod kątem szczelności. Jak to zrobić? Wykonasz go z prostym zestawem cylindrów miarowych oraz adapterów.

Po takim sprawdzeniu czyścimy podzespoły w myjce ultradźwiękowej, a zużyte i niesprawne części podlegają wymianie na nowe elementy. Gdy wtryskiwacze są już zregenerowane, weryfikujemy ich sprawność poprzez różne testy końcowe.

Podczas regeneracji możemy natrafić na różne niespodziewane trudności z używanymi częściami. Wybierając punkt do naprawy wtryskiwaczy, sprawdź czy ma doświadczenia w zakresie napraw wtryskiwaczy kadrę, profesjonalne wyposażenie oraz odpowiednie certyfikaty.

Jakie wtryskiwacze naprawiamy u nas w firmie

Przy dostępności części oraz technologii naprawy wtrysków, podejmiemy się naprawy niemalże każdego rodzaju wtryskiwaczy. Możemy naprawić wtryski elektromagnetyczne, jak i piezoelektryczne różnych firm – np. Bosch, Delphi czy Continental/Siemens. Nie ma dla nas znaczenia rodzaj lub marka pojazdu. W przypadku niesprawnych wtryskiwaczy - zapraszamy do kontaktu, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie!

Zalety naprawy wtryskiwaczy – czy warto...?

Niewłaściwa praca wtryskiwaczy szybko da znać o sobie objawami. Od razu po ich zauważeniu kierowca powinien rozważyć jedno z trzech poniższych działań:

 • wymianę wtryskiwaczy na nowe
 • wymianę wtryskiwaczy na części używane
 • zamówienie regeneracji i naprawy wtryskiwaczy

Przy zakupie części nowych otrzymasz na nie gwarancję i pewność ich fabrycznie nowych parametrów, dzięki czemu posłużą Ci przez długi czas. Niestety minusem jest w tym przypadku bardzo wysoka cena.

Dużo tańszy będzie z pewnością zakup części używanych, jednak nie ma co liczyć tu na gwarancję, a stopień eksploatacji takich części, jak i ich parametry, nie są pewne. Przez to może szybko dojść do ponownej awarii. Takie wtryskiwacze nie są bowiem testowane przed sprzedażą na specjalistycznych maszynach, i nawet gdy dawki wtryskiwania mieszczą się w normie, drobniejsze elementy eksploatacyjne mogą być na skraju zużycia.

Na szczęście jest też trzecie rozwiązanie, coraz częściej wybierane ze względu na swą korzystną cenę, a także skuteczność niemalże jak w przypadku wymiany części na nowe. Otrzymasz gwarancją na części oraz pewność niemalże fabrycznych parametrów. Po regeneracji otrzymasz wydruki komputerowe ze specjalistycznych testów, potwierdzające parametry pracy, dawki oraz przelewy. Zużyte lub uszkodzone elementy zostaną wymienione, a pozostałe elementy dokładnie wyczyszczone. Daje to pewność prawidłowej pracy wtryskiwaczy przez nawet 200tys. kilometrów lub więcej.

Jak u nas przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Jeśli chcesz w atrakcyjny finansowo sposób przywrócić wtryskiwaczom niemalże nowe parametry fabryczne, przywracając samochód do sprawności, i przejechać bez problemu 200 lub więcej tys. kilometrów, zgłoś się na regenerację wtrysków! Jak ona przebiega?

 • Najpierw - sprawdzenie parametrów i ocena wtryskiwaczy
 • Po uzyskaniu wiedzy na temat stanu wtrysków, rozkładamy je na części i myjemy każdą w myjce ultradźwiękowej
 • JJeśli któreś z nich nie nadają się do ponownego użycia – wymieniamy lub naprawiamy
 • Montujemy wtryskiwacze i przeprowadzamy testy, które pokażą skuteczność naszych działań

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Hrubieszowa i gmin ościennych.

Kiedy kierowca powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Konieczność regeneracji zużytych wtryskiwaczy następuje wtedy, gdy zaobserwujesz poniższe objawy:

 • większe spalanie paliwa
 • słabsza praca silnika
 • mniejsza moc i dynamika jazdy
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • kłopoty przy próbie rozruchu zimnego silnika
 • gaśnięcie rozgrzanego silnika

Hrubieszów - najważniejsze informacje o mieście

Hrubieszów to miasto położone w województwie lubelskim, zajmujące 33,03 km² powierzchni i liczące 17 528 mieszkańców. Wśród zabytków Hrubieszowa wymienić można: kościół rzymskokatolicki pw. św. Stanisława Kostki z XVII wieku, cerkiew prawosławną pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny z XVI wieku, kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z XX wieku, kościół św. Mikołaja z XVIII wieku. Kod pocztowy w Hrubieszowie jest następujący – 22 – 500. Tablice rejestracyjne pojazdów w tej miejscowości rozpoczynają się charakterystycznym LHR.

Regeneracja wtryskiwaczy HrubieszówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Hrubieszów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )