Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Radzyń Podlaski

Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego, którzy borykają się koniecznością wymiany wtryskiwaczy – STOP! Wcale nie trzeba kosztownie ich wymieniać! Wystarczy zregenerować je do parametrów jak nowych! Sprawdź, jak skutecznie i atrakcyjnie cenowo możesz sobie z tym poradzić! Zgłoś się do nas na regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i znów ciesz się pełnymi osiągami swojego samochodu.

Jak zamówić regenerację wtryskiwaczy w Radzyniu Podlaskim?

 • W wybranym przez siebie warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, by zamówić naprawę wtryskiwaczy.
 • Zamówiony kurier przywiezie nam zdemontowane elementy. Po sprawdzeniu ich pod kątem uszkodzeń mechanicznych oraz stopnia zużycia, przedstawimy Ci naszą ofertę oraz wycenę.
 • Jeśli wycena będzie dla Ciebie odpowiednia, przeprowadzimy naprawę, po czym odeślemy wtryskiwacze pod wskazany adres mechanika.

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Radzyń Podlaski

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega ten proces?

Naprawa wtryskiwaczy rozpoczyna się diagnozą problemu. Potem następuje zastąpienie uszkodzonych elementów sprawnymi częściami oraz ponowna kalibracja pracy wtrysków. Jednym z podstawowych elementów regeneracji jest również usunięcie zanieczyszczeń, które w głównej mierze odpowiadają za nieprawidłowe funkcjonowanie wtryskiwaczy.

Bardzo przydatna przy identyfikacji wad wtryskiwaczy jest próba przelewowa, która pozwala sprawdzić ewentualne nieszczelności i uszkodzenia wtryskiwaczy. Aby wykonać takie sprawdzenie samemu, w celu wstępnego rozpoznania ewentualnych problemów z wtryskiwaniem, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw składający się z menzurek i odpowiednich adapterów.

Sama regeneracja wtrysków wymaga już jednak doświadczenia oraz fachowego sprzętu. Prawidłowa naprawa pozwala przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych.

Jak regenerujemy wtryskiwacze?

Proces naprawy wtryskiwaczy prowadzimy w kilku etapach:

 • Oceniamy stan wtryskiwaczy
 • Po rozłożeniu ich na części, wszystkie elementy czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Po ocenie każdego elementu osobno, wymieniamy podzespoły zniszczone lub wyeksploatowane
 • Weryfikujemy skuteczność naprawy, przeprowadzając końcowe testy

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala dużo niższym kosztem niż ich wymiana na nowe przywrócić im pełną sprawność. Profesjonalnie przeprowadzona usługa pozwoli na bezawaryjną pracę wtrysków przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Radzynia Podlaskiego i gmin ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy konieczna jest wtedy, gdy właściciel samochodu zauważy poniższe objawy ich zużycia:

 • z wydechu unosi się czarny lub biały dym
 • silnik pracuje mniej dynamicznie
 • samochód spala więcej paliwa
 • moc auta uległa zmniejszeniu
 • zimny silnik nie odpala za pierwszym razem
 • regularnie zapala się kontrolka „check engine”
 • silnik po rozgrzaniu czasem może gasnąć

Jeżeli obserwujesz powyższe objawy - skorzystaj z diagnostyki i ewentualnej regeneracji wtryskiwaczy.

Radzyń Podlaski - co warto wiedzieć o tym mieście

Radzyń Podlaski – miasto w województwie lubelskim, o powierzchni 22,31 km² i liczbie mieszkańców wynoszącej 15 656. Zabytki znajdujące się w Radzyniu Podlaskim to między innymi Kościół Świętej Trójcy (XVII wiek) i Pałac Potockich (XVIII wiek). Kod pocztowy Radzynia Podlaskiego brzmi następująco – 21 – 300, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się symbolem LRA.

Regeneracja wtryskiwaczy Radzyń PodlaskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Radzyń Podlaski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )