Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy Tarnów

Mieszkańcy Tarnowa oraz okolic – niesprawne wtryskiwacze nie muszą oznaczać ich drogiej wymiany! Najlepszym rozwiązaniem jest nowoczesna, skuteczna regeneracja, doprowadzi wtryski do niemalże fabrycznych parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens w Tarnowie. Już wkrótce będziesz mógł znów cieszyć się pełną sprawnością samochodu!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Tarnowie?

 • W dowolnie wybranym lokalnym punkcie serwisowym poproś o demontaż wtrysków.
 • Zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy w naszej firmie przez telefon, osobiście lub mailowo.
 • Firma kurierska, z którą mamy umowę, wyśle kuriera by odebrał element ze wskazanego adresu i dostarczy do nas.
 • Przeanalizujemy stan wtryskiwaczy, badając je pod kątem parametrów i ewentualnych uszkodzeń. Pozwoli nam to na stworzenie oferty z zakresem naprawy oraz kosztami.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy je do Ciebie z powrotem kurierem.

Koszt takiej usługi transportowej wynosi od 19 zł w obie strony, a jest to niesamowicie komfortowe dla klientów! Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Tarnów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki regeneracji wtryskiwaczy możemy przedłużyć żywotność tego podzespołu i uniknąć konieczności zakupu nowych części. Odnowienie wtrysków przebiega w kilku etapach. Zaczyna się od dokładnego oczyszczenia (ze względu na precyzję i wrażliwość poszczególnych części, konieczne jest tu użycie myjki ultradźwiękowej, mechaniczne czyszczenie mogłoby spowodować uszkodzenia). Kolejnym krokiem jest identyfikacja uszkodzonych lub zużytych fragmentów i wymiana na nowe. Ostatni etap to ustawienie całego podzespołu na podstawie parametrów wskazanych przez producenta.

Ze względu na swoją precyzję i jednocześnie konieczność pracy pod wysokim ciśnieniem, uszkodzeniu może ulec w zasadzie każdy wtryskiwacza. Do często spotykanych usterek należy np. zużycie gniazda zaworka, zużycie trzpienia zaworka, niedrożność otworów w zaworku czy pęknięcie główki zaworka.

Co może wskazywać na to, że wtryskiwacze w naszym aucie wymagają regeneracji? Poza ewidentnymi sytuacjami, takimi jak problemy przy odpalaniu lub w trakcie jazdy, warto przeprowadzić tzw. próbę przelewową. Jej podstawową wersję można wykonać nawet samodzielnie, przy użyciu adapterów i menzurek. Wyniki próby wskażą nam, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje paliwa na przelew. Ta często spotykana usterka polega na tym, że np. z powodu nieszczelności wtryskiwacza zbyt dużo paliwa trafia z powrotem do obiegu. Prowadzi to do sytuacji, w której pompa nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniego ciśnienia, a silnik pracuje słabiej.

W jaki sposób przeprowadzana jest regeneracja wtryskiwaczy?

Wtryski zregenerowane w fachowy sposób mogą osiągnąć niemalże fabryczne parametry i pozwalają na kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów bezawaryjnej jazdy! Regeneracja wtryskiwaczy jest tańsza i szybsza niż wymiana tychże części. Regenerację wtryskiwaczy przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzenie wtryskiwaczy i osiąganych parametrów
 • Rozłożenie wtrysków na części i bezpieczne przeczyszczenie ultradźwiękami
 • Ocena uszkodzonych elementów
 • Wymiana uszkodzonych lub wyeksploatowanych części
 • Przeprowadzenie testów, dzięki którym zyskami pewność skuteczności regeneracji

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Tarnowa oraz okolic.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Skąd wiedzieć, że doszło do nadmiernej eksploatacji lub uszkodzenia wtryskiwaczy? Na nieprawidłową ich pracę, uszkodzenie lub po prostu zużycie wskazywać mogą poniżej wymienione objawy:

 • Problemy z odpalaniem silnika, gdy przez jakiś czas nie pracuje – np. nad ranem
 • Dym z wydechu
 • Tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • Wzrost zużycia paliwa
 • Zmniejszona efektywność pracy silnika
 • Silnik gasnący nawet po rozgrzaniu
 • Świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Tarnów - najważniejsze informacje

Tarnów - został zbudowany przy ujściu Białej i Dunajca na wschodniej części województwa małopolskiego. W Tarnowie mieszka 107 498 osób, a powierzchnia miasta jest równa 73 km². Do zabytków Tarnowa można zaliczyć m.in.: ratusz z połowy XIV wieku, mury miejskie z XV wieku oraz Dom Florencki z 2 połowy XVI wieku. Kod pocztowy Tarnowa to 33-100, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się od liter KT.

Regeneracja wtryskiwaczy TarnówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tarnów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )