Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy / wtrysków Kraków

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub w okolicznej miejscowości, a w Twoim samochodzie zaobserwowałeś objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy, to usługi naszej firmy są skierowane właśnie do Ciebie! Przeprowadzamy profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, zapewniającą im zyskanie niemalże nowych parametrów.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak skorzystać z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy w Krakowie?

 • U wybranego mechanika zdemontuj z układu wtryskiwacze.
 • Gdy zamówisz w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy, ze wskazanego adresu kurier odbierze części oddane do regeneracji.
 • Po otrzymaniu części, sprawdzimy ich parametry, i stworzymy dla Ciebie ofertę naprawy.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy z powrotem.

Problem na długo zniknie – bezawaryjnie przejedziesz nawet 200 tys. kilometrów! Mamy tego pewność i dlatego na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Kraków

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze należą do najbardziej podatnych na uszkodzenia i najszybciej zużywających się elementów układu paliwowego, zwłaszcza w dieslach. Wynika to między innymi z ich konstrukcji oraz specyficznej roli, jaką pełnią. Mają niewielką średnicę, a przechodzi przez nie paliwo pod ciśnieniem dochodzącym w niektórych przypadkach do ponad 2000 barów. Wtryskiwacze muszą też działać szybko i precyzyjnie.

„Głównym winowajcą” jeśli chodzi o awarie wtrysków są zanieczyszczenia, których źródłem może być m.in. złej jakości paliwo. Oczywiście można uniknąć tego ryzyka tankując na sprawdzonych stacjach, doświadczenie podpowiada jednak, że nawet wówczas nie możemy mieć 100 proc. pewności, że to co lejemy do baku, nie zaszkodzi naszemu samochodowi.

W praktyce oznacza to, że kierowcy muszą być przygotowani, że na którymś etapie eksploatacji auta może pojawić się problem z wtryskami. Rozwiązaniem wówczas może być ich regeneracja. Polega ona ich oczyszczeniu, zidentyfikowaniu detali wymagających wymiany, a następnie skalibrowaniu.

Jakie czynniki mogą wskazywać na konieczność regeneracji wtrysków? Oprócz niepokojących sygnałów, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania pojazdu, ważny jest też wynik tzw. próby przelewowej. W podstawowej wersji można wykonać ją samodzielnie, przy użyciu menzurek i adapterów. Wyniki próby wskażą nam, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje paliwa na przelew, czyli czy zbyt duża jego ilość nie trafia z powrotem do układu.

Ile kosztuje naprawa wtryskiwaczy?

Koszty naprawy wtryskiwaczy są zależne od wielu aspektów, które wpływają na końcową cenę tego rodzaju usług. Pierwszym krokiem w określaniu kosztów jest przeprowadzenie wstępnych testów na stole probierczym, które pozwalają na uzyskanie ogólnej oceny stanu wtryskiwaczy.

Aby jednak dokładnie wyliczyć koszty naprawy wtryskiwaczy, konieczne jest ich rozebranie oraz zidentyfikowanie komponentów, które muszą być wymienione. Na podstawie tych informacji można określić wartość części zamiennych oraz nakład pracy potrzebny do ich wymiany, które łącznie tworzą ostateczną cenę usługi.

Przybliżony koszt regeneracji wtryskiwaczy zaczyna się od około 300 zł. Należy jednak podkreślić, że dokładna wycena usługi jest możliwa tylko po przeprowadzeniu szczegółowego badania wtryskiwacza. Taki proces pozwala na uzyskanie precyzyjniejszej oceny kondycji urządzenia oraz ustalenie niezbędnych napraw.

Odnośnie do kosztów diagnostyki zwykle mieszczą się one w przedziale od 50 do 100 zł za sztukę, a ich wysokość zależy głównie od modelu wtryskiwacza oraz specyfiki konkretnej usługi. Dlatego przy wyborze warsztatu warto zwrócić uwagę na doświadczenie oraz specjalizację w zakresie naprawy wtryskiwaczy.

Warto również zwrócić uwagę, że jeśli występują objawy sugerujące niepoprawne działanie wtryskiwaczy, nie należy zwlekać z ich naprawą. Odkładanie takiej naprawy może prowadzić do pogłębiania się problemów oraz zwiększonej liczby awarii, co z kolei wpływa na wzrost kosztów związanych z usuwaniem usterki.

W jaki sposób wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Po skutecznej regeneracji wtryskiwacze osiągają niemalże fabryczne parametry. Regenerację przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Badamy elementy pod kątem ewentualnych uszkodzeń i sprawdzamy ich parametry
 • Rozkładamy wtryski na części pierwsze i przeczyszczamy je w myjce ultradźwiękowej
 • Oceniamy i identyfikujemy elementy, które uległy uszkodzeniu
 • Wymieniamy niedziałające podzespoły
 • Przeprowadzamy testy udowadniające skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Krakowa oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

O konieczności regeneracji wtrysków samochód informuje nas poprzez poniżej wymienione objawy:

 • Problemy z odpalaniem silnika po dłuższej przerwie
 • Tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • Zwiększone spalanie
 • Czarny lub biały dym z wydechu
 • Zmniejszona efektywność pracy silnika
 • Świecąca kontrolka „check engine” na komputerze pokładowym, która regularnie się pojawia
 • Gaśnięcie silnika - szczególnie rozgrzanego

Jeśli objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Krakowie?

Kraków - był główny ośrodkiem władzy plemienia Wiślan przed powstaniem państwa polskiego w 966 roku, powstał między VIII, a IX wiekiem nad Wisłą w północnej części województwa małopolskiego. W Krakowie mieszka blisko 800 tysięcy osób, a powierzchnia miasta rozlega się na 326,85 km². Do zabytków w Krakowie warto zaliczyć m.in.: Zamek Królewski na Wawelu, Katedrę wawelską, Sukiennice, kościół mariacki oraz Collegium Maius. Kod pocztowy Krakowa jest od numerów 30-001 do 31-999, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się na litery KR oraz KK.

Regeneracja wtryskiwaczy KrakówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!


Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Kraków

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )