Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Bochnia

Wszystkich kierowców z Bochni oraz okolic, którzy zauważyli symptomy zużycia lub uszkodzenia wtryskiwaczy w Twoim samochodzie (wymieniamy je w artykule poniżej), zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalną i efektywną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, przywracającą im parametry jak nowe. Sprawdź poniżej, jakie to proste!

Jak możesz skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Bochni?

Od pełnej sprawności wtryskiwaczy, silnika i auta dzieli Cię 5 poniższych kroków:

 • W punkcie serwisowym o wygodnej lokalizacji skorzystaj z demontażu wtrysków.
 • Zadzwoń do nas, zamów usługę naprawy wtrysków i wskaż nam adres warsztatu.
 • Firma transportowa odbierze stamtąd wtryskiwacze.
 • Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzimy stan techniczny wtryskiwaczy i parametry, oraz przyszykujemy dla Ciebie ofertę i wycenę.
 • Po akceptacji oferty przez Ciebie, dokonamy regeneracji. Przetestujemy skuteczność regeneracji i odeślemy w pełni sprawne wtryskiwacze do warsztatu na montaż.

Transport w obydwie strony kosztuje już od 19 zł! To niesamowita wygoda, ponieważ Ty nie musisz tracić czasu i nigdzie nie musisz jeździć. Nasza usługa regeneracji objęta jest gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Bochnia

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Przed regeneracją bardzo ważna jest rzetelna ocena stanu wtryskiwaczy i sprawdzenie ich uszkodzeń oraz szczelności. Wykorzystujemy do tego mikroskop, a także układ do tzw. testu przelewu. Takie wstępne sprawdzenie szczelności wtrysków można wykonać samemu, jeśli za ok. kilkadziesiąt zł kupisz odpowiedni zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Po rozpoznaniu przyczyn problemów, przystępujemy do czyszczenia wszystkich podzespołów i wymieniamy niesprawne części. Następnie przystępujemy do kalibracji parametrów oraz końcowych testów.

Choć pozornie regeneracja to kilka prostych kroków, w jej trakcie możemy znaleźć różne komplikacje, dlatego to proces wymagający wykwalifikowanych pracowników, jak również profesjonalnego wyposażenia technicznego warsztatu.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Jeśli naprawa jest fachowa i rzetelna, wtryskiwacze zyskają parametry jak części fabrycznie nowe! Stosunkowo niskim kosztem będziesz mógł bez problemu pokonać 200 lub więcej tys. kilometrów.

Poniżej przeczytasz, jak naprawiamy wtryskiwacze u nas w firmie:

 • Sprawdzamy ich parametry i osiągi
 • Rozmontowujemy je i każdy element czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Podzespoły, które są już zużyte lub uszkodzone naprawiamy bądź wymieniamy na nowe
 • Weryfikujemy skuteczność naszej regeneracji, ponownie testując parametry wtryskiwaczy

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Bochni oraz okolic.

Kiedy należy rozważyć regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy może być rozpoznana po poniższych symptomach:

 • po rozgrzaniu silnik czasem może gasnąć
 • mniej dynamicznie pracujący silnik
 • auto spala więcej paliwa
 • możesz mieć problemy z odpalaniem pojazdu np. ranem
 • zaświeci się kontrolka „check engine”
 • masz do czynienia z „ciężkim odpalaniem”

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Bochni?

Bochnia - została założona w XII wieku nad rzeką Rabą, w centralnej części województwa małopolskiego. W Bochni mieszka 29 718 osób, a powierzchnia miasta wynosi 29,9 km². Do zabytków Bocheńskich warto zaliczyć m.in.: gotycką bazylikę kolegiacką pw.św. Mikołaja z pierwszej połowy XV wieku, klasztor dominikanów z połowy XVII wieku oraz kaplica “Na Murowiance” z 1854 roku. Kod pocztowy Bochni to 32-700, a numery rejestracyjne pojazdów to KBC oraz KBA.

Regeneracja wtryskiwaczy BochniaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Bochnia

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: