Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Gorlice

Mieszkańcy Gorlic i okolic, którzy zauważyli symptomy uszkodzenia bądź nadmiernej eksploatacji wtryskiwaczy w swoim aucie – nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Was. To regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która w niskiej cenie pomoże Ci znów wrócić do pełnej sprawności pojazdu. Przekonaj się sam, jak łatwo i szybko możesz to zrobić!

Jak zregenerować wtryskiwacze w Gorlicach?

 • U wybranego lokalnego mechanika zdemontuj wtryskiwacze.
 • Następnie umów u nas regenerację wtryskiwaczy i podaj adres mechanika.
 • Firma kurierska przewiezie do nas wtryskiwacze z warsztatu.
 • Po analizie parametrów i osiągów wtrysków, przygotujemy dla Ciebie ofertę z zakresem prac i wyceną.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, profesjonalnie zregenerujemy wtryski do pełnej sprawności. Po testach końcowych odeślemy z powrotem do Ciebie.

Mamy pewność skuteczności naszych działań i dlatego na nasze usługi regeneracji udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Gorlice

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Bardzo często zdarza się tak, że od samej naprawy wtrysków trudniejsze jest odpowiednie zdiagnozowanie problemów i objętych nim części. W niektórych przypadkach można rozpoznać te obszary już pod mikroskopem, ale zawsze wykonujemy również bardzo przydatny test - próbę przelewu, która wskazuje szczelność wtryskiwaczy.

W celu regeneracji elementy muszą zostać rozłożone na części składowe, zidentyfikowane i sprawdzone pod kątem uszkodzeń i funkcjonalności. Wszystkie części są czyszczone w myjce ultradźwiękowej, a niesprawne podlegają wymianie. Końcowy etap to kalibracja parametrów.

Przed regeneracją możesz także sam ocenić swoje wtryskiwacze – wystarczy wyposażyć się w cylindry miarowe oraz adaptery, których koszt jest niewielki, i wykonać uproszczoną próbę przelewu. Bezpieczna i skuteczna regeneracja wtrysków, bez ryzyka ich uszkodzenia, wymaga profesjonalnego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem, a także certyfikatów i atestów – weź to pod uwagę podczas wybierania punktu serwisowego!

Jak w naszej firmie wykonujemy regenerację wtryskiwaczy?

Skuteczna regeneracja może przywrócić nawet fabryczne parametry wtryskiwaczom. Dzięki temu bezawaryjnie pokonasz 200 lub więcej tys. kilometrów. Regenerację wykonujemy w kilku poniższych krokach:

 • Przebadanie wtrysków i sprawdzenie ewentualnych uszkodzeń
 • Rozłożenie ich na części
 • Przeczyszczenie każdej elementarnej części ultradźwiękami
 • Wymiana uszkodzonych i niesprawnych podzespołów
 • Testy sprawdzające skuteczność regeneracji

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Gorlic oraz okolic.

Kiedy jest czas na regenerację wtryskiwaczy?

Przedstawiamy objawy, świadczące o konieczności wymiany lub regeneracji wtrysków:

 • problemy z odpalaniem silnika gdy jest zimny
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • zmniejszona efektywność pracy silnika
 • dym wydobywający się z wydechu
 • gasnący po rozgrzaniu silnik
 • większe spalanie paliwa

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Gorlicach?

Gorlice - powstały w 1354 roku w dolinie Ropy na południowym-wschodzie województwa małopolskiego. W Gorlicach mieszka 27 357 osób, a powierzchnia miasta wynosi 23,56 km². Do zabytków Gorlickich warto zaliczyć m.in.: dwór Karwacjanów oraz zespół pałacowy Siary. Kod pocztowy miasta to 38-300, a numery rejestracyjne pojazdów to KGR.

Regeneracja wtryskiwaczy GorliceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Gorlice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: