Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy Rabka-Zdrój

Dla wszystkich kierowców z Rabki-Zdrój i okolic, którzy zauważyli uszkodzenie lub zużycie wtryskiwaczy, mamy specjalną, atrakcyjną cenowo ofertę, by przywrócić silnikowi sprawność, poprzez profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Szczegóły znajdziesz poniżej!

Jak możesz skorzystać z naprawy wtrysków w Rabce-Zdrój ?

 • W dowolnym warsztacie zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy – telefonicznie lub mailowo.
 • Wyślemy kuriera, aby odebrał stamtąd wtryski.
 • Po sprawdzeniu parametrów i uszkodzeń, przygotujemy indywidualnie opracowaną ofertę.
 • JPo jej akceptacji przeprowadzimy regenerację. Wtryskiwacze o parametrach jak fabryczne odeślemy na montaż do warsztatu, ponownie wykorzystując usługi kurierskie.

Na zregenerowane podzespoły naszym klientom przysługuje gwarancja. Koszty transportu rozpoczynają się od 19 zł!

Regeneracja wtryskiwaczy Rabka-Zdrój

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Jak właściwie przebiega naprawa wtryskiwaczy? Początkowo musimy zdiagnozować problematyczne obszary. W tym celu sprawdzamy części pod mikroskopem, oraz przeprowadzamy test przelewu, w celu sprawdzenia szczelności. Możesz taki wstępny test przeprowadzić sam – warunkiem jest posiadanie specjalnych adapterów oraz cylindrów miarowych.

Znając problem, rozkładamy wtryskiwacze i metodą ultradźwiękową czyścimy wszystkie elementy. Części zniszczone wymieniamy, a następnie składamy wtryskiwacze i dostosowujemy ich parametry.

Warto sprawdzić na firmę, do której chcesz oddać wtryski do naprawy. Ze względu na różniący się często przebieg procesu regeneracji (w zależności od stanu wtryskiwaczy), odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy ze sporym zakresem wiedzy to w tym przypadku konieczność! Przy braku kompetencji mechaników łatwo bowiem o uszkodzenie elementów.

Jak przebiega u nas regeneracja wtryskiwaczy?

Przywróć swoje auto do pełnej sprawności na 200 lub więcej tys. kilometrów! Sprawdź, jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy, która to umożliwia:

 • Sprawdzamy stan wtryskiwaczy i oceniamy uszkodzenia
 • Rozkładamy je na części i każda zostaje przeczyszczona w myjce ultradźwiękami
 • Wymieniamy lub naprawiamy części, gdy jest to konieczne
 • Montujemy wtryskiwacze i przeprowadzamy testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Rabki-Zdrój oraz okolic.

Kiedy zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Polecamy zgłosić się na regenerację wtrysków, jeśli tylko zaobserwujesz poniższe objawy. Nie pozwól, by pogorszył się stan Twojego silnika!

 • Większe spalanie paliwa
 • Spadek dynamiki jazdy
 • Dym z wydechu
 • Pogorszona praca silnika
 • Świecąca kontrolka „check engine”
 • Kłopoty przy odpalaniu zimnego silnika
 • Gaśnięcie rozgrzanego silnika

W przypadku, kiedy występują powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Rabka-Zdrój - co warto wiedzieć o mieście?

Rabka-Zdrój - została założona w XII wieku blisko centrum województwa małopolskiego w Kotlinie Rabczańskiej. W Rabce-Zdrój mieszka 12 777 osób, a powierzchnia miasta wynosi 36,31 km². Do zabytków można zaliczyć m.in.: drewniany kościół z 1606 roku, kapliczkę św. Floriana z XIX wieku oraz pozostałości dworu z XVIII wieku. Kod pocztowy Rabki to 34-700, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się od liter KNT.

Regeneracja wtryskiwaczy Rabka-ZdrójSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Rabka-Zdrój

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: