Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Nowy Targ

Drodzy kierowcy z Nowego Targu! Jeśli w Waszym pojeździe zużyły się już wtryskiwacze, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – znajdziesz u nas szybką i niedrogą usługę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens – przywracającą wtryskom parametry zbliżone do fabrycznych. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

W jaki sposób skorzystać z regeneracji wtrysków w Nowym Targu?

Aby przywrócić sprawność i efektywność swojemu silnikowi, skorzystaj z oferty regeneracji wtryskiwaczy. Jak to zrobić?

 • Blisko Twojego domu znajdź dowolnego mechanika, który zdemontuje wtryskiwacze z auta.
 • Zamów u nas regenerację i naprawę wtryskiwaczy – możesz zrobić to telefonicznie.
 • Zamówimy kuriera na adres warsztatu.
 • Odbierze on od mechanika i dostarczy nam wtryskiwacze. Po oględzinach i weryfikacji stanu wtrysków sporządzimy dla Ciebie wycenę naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz ją, poddamy wtryskiwacze regeneracji i zyskają zbliżone do niemalże fabrycznych parametry.

Kurier przywiezie do warsztatu naprawione elementy – pozostanie tylko montaż, by znów cieszyć się w pełni sprawnym autem. Na na nasze usługi udzielana jest oczywiście gwarancja. Koszt kuriera rozpoczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Nowy Targ

Czym jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanieczyszczone paliwo, zbyt rzadka wymiana filtrów paliwa, „wypalanie” baku do końca, ale również zwykła eksploatacja – to elementy, które bezpośrednio przyczyniają się do zużywania wtryskiwaczy. Podzespoły te podczas swojej pracy poddawane są dużym obciążeniom, cały czas muszą jednak pracować szybko i precyzyjnie.

Warto przy tym być czujnym, by nie przegapić tego momentu. W przeciwnym razie może okazać się, że części te nie nadają się do regeneracji i konieczny jest zakup nowych. A to oznacza spore wydatki.

W trzymaniu ręku na pulsie jeśli chodzi o stan wtryskiwaczy może pomóc przeprowadzanie testów przelewowych. W podstawowej wersji wymaga on jedynie posiadania zestawu adapterów i menzurek. Na podstawie wyników można stwierdzić, czy wtryskiwacz nie leje paliwa na przelew (czyli czy wyniku jego nieszczelności zbyt duża część paliwa nie wraca do układu paliwowego). Więcej informacji na temat stanu wtryskiwaczy można jednak uzyskać dopiero podczas ich regeneracji. Mówiąc w uproszczeniu, proces ten polega na dokładnym oczyszczeniu wtryskiwaczy, identyfikacji uszkodzonych elementów i ich wymianie. Naprawa kończy się kalibracją całego podzespołu.

W jaki sposób nasi naprawiamy w naszej firmie wtryskiwacze?

Skuteczna regeneracja przywraca wtryskiwaczom parametry nowych części. Po fachowej naprawie, przejedziesz bez awarii ponad 200tys kilometrów. Poniżej przedstawiamy, jak przebiega regeneracja w naszej firmie:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze, ich osiągane parametry, oraz ewentualne uszkodzenia
 • Rozmontowujemy je i czyścimy każdy z elementów osobno, by dobrze ocenić sytuację
 • Podzespoły zepsute wymieniamy bądź naprawiamy
 • Wykonujemy testy końcowe

Oferujemy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla mieszkańców Nowego Targu oraz okolic.

Kiedy konieczna jest regeneracja wtryskiwaczy?

Zużycie lub uszkodzenie wtryskiwaczy objawia się pogorszeniem sprawności silnika i samochodu:

 • silnik gaśnie po rozgrzaniu
 • napęd pracuje mniej dynamicznie
 • dym wydobywający się z wydechu
 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • większe spalanie
 • kontrolka „check engine”

W przypadku, gdy obserwujesz powyższe objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Nowym Targu?

Nowy Targ - został założony w XIII wieku w południowej części województwa małopolskiego. W Nowym Targu mieszka 33 298 osób, a powierzchnia miasta wynosi 51,07 km². W Nowym Targu warto zobaczyć takie zabytki jak kościół pw. św. Katarzyny Aleksandryjskej zbudowany w 1346 roku, ratusz z XVIII wieku oraz kosciół pw. św. Anny z końca XV wieku. Kod pocztowy miasta to 34-400, a numery rejestracyjne to KNT.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowy TargSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Nowy Targ

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: