Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu lub niedalekiej okolicy? Przy niepokojących zmianach z rozruchem silnika powinieneś sprawdzić, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskiwaczami. W naszej firmie znajdziesz na to skuteczne rozwiązanie, które przywróci sprawność Twojego auta – regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens dla klientów z Nowego Sącza.

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Nowym Sączu?

 • Zdemontuj wtryskiwacze, odwiedzając dowolny, lokalny punkt warsztatowy.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy, dzwoniąc lub wysyłając maila.
 • Kurier odbierze z podanego adresu wyeksploatowane wtryski i przetransportuje do nas.
 • Zweryfikujemy i ocenimy stan techniczny wtryskiwaczy, a następnie utworzymy dla Ciebie ofertę i kosztorys naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz ofertę, zabierzemy się do regeneracji, a następnie kurierem odeślemy wtryskiwacze z powrotem do Ciebie.

Zregenerowane wtryski podlegają oczywiście gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowy Sącz

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Wtryskiwacze to elementy układu paliwowego działające bardzo szybko i precyzyjnie w warunkach wysokiego ciśnienia (w najnowszych modelach aut tendencja jest taka, by było ono coraz wyższe). Z tego powodu jest to jeden z podzespołów, który raz na jakiś czas trzeba poddać naprawie lub wymienić na nowy.

Regeneracja wtryskiwaczy oznacza proces, który rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia całego kompletu. Następnie należy zidentyfikować uszkodzone elementy i dokonać ich wymiany. Na koniec pozostaje sprawdzenie działania całego podzespołu i jego odpowiednie ustawienie. Choć sam ten opis być może na to nie wskazuje, ale jest to proces skomplikowany, którego nie można przeprowadzić bez posiadania właściwego sprzętu i kompetencji.

Regeneracja wtryskiwaczy jest rozwiązaniem zdecydowanie korzystniejszym finansowo niż zakup zupełnie nowych elementów. W tym drugim przypadku należy się bowiem liczyć z wydatkiem nawet kilu tysięcy złotych. Jeśli zdecydujemy się na naprawę, koszt ten będzie kilkukrotnie mniejszy, zaś efekty, podobnie jak w przypadku nowych wtryskiwaczy, zostaną objęte gwarancją. Stan można skontrolować samodzielnie za pomocą tzw. testu przelewowego. Jego wstępne wyniki pozwolą nam określić, czy wtryskiwacze nie leją paliwa na przelew. Pełna diagnostyka kondycji wtrysków możliwa jest dopiero w profesjonalnym serwisie.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki prawidłowej regeneracji, jesteśmy w stanie przywrócić niemalże fabryczne parametry wtrysków, zapewniając bezawaryjną pracę przez co najmniej 200 tys. kilometrów. To taki sam efekt końcowy, a tańsza opcja niż zakup nowych wtryskiwaczy! Regenerację wtrysków przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry wtryskiwaczy oraz powstałe uszkodzenia
 • Rozkładamy wtryski na części i czyścimy je ultradźwiękami
 • Oceniamy i identyfikujemy poszczególne uszkodzone elementy
 • Wymieniamy wyeksploatowane oraz uszkodzone podzespoły
 • Testujemy części, by sprawdzić skuteczność naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Nowego Sącza oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy objawia się na kilka sposobów:

 • Problemy z odpalaniem silnika i tzw „ciężkie odpalanie”
 • Gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • Wyższe niż zazwyczaj zużycie paliwa
 • Powracające zapalanie kontrolki „check engine” na komputerze pokładowym
 • Czarny / biały dym z wydechu
 • Gorsza efektywność pracy silnika

Jeśli objawy świadczące o nieprawidłowej pracy wtrysków występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Nowym Sączu?

Nowy Sącz - został założony w 1292 roku w południowej części małopolski. W Nowym Sączu mieszka 83 558 osób, a powierzchnia miasta wynosi 57,58 km². Do zabytków Nowego Sącza warto zaliczyć m.in.: gotycka bazylikę z XIV wieku oraz zamek królewski z tego samego okresu. Kod pocztowy Nowego Sącza to 33-300, a numery rejestracyjne samochodów to litery KN.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowy SączSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Nowy Sącz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: