Regeneracja / naprawa wtryskiwaczy Krosno

Drodzy mieszkańcy Krosna! Mamy dla Was ofertę dla kierowców, których samochód wymaga naprawy wtryskiwaczy. To w pełni fachowa, szybka i skuteczna regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. Sprawdź, jak to robimy i wykonaj regenerację, by Twoje auto przestało sprawiać kłopoty!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Krośnie?

 • Zostaw samochód u mechanika, u którego zwykle wykonujesz naprawy, i zleć mu demontaż wtrysków.
 • Zamów regenerację wtryskiwaczy w dogodny dla Ciebie sposób.
 • Kurier wysłany przez nas przyjedzie po części do warsztatu. Kolejnego dnia dostarczy je do nas.
 • Ocenimy uszkodzenia, by przygotować dla Ciebie kosztorys.
 • Jeśli go zaakceptujesz, pora na naprawę! Zregenerowane do niemalże nowości wtryski odeślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Abyś nie musiał się martwić, na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Krosno

Co to jest i na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Choć regeneracja to teoretycznie kilka prostych etapów, prawidłowa diagnoza problemu jest ważnym i często skomplikowanym etapem, ponieważ otrzymywane wtryskiwacze różnią się stopniem eksploatacji, parametrami pracy, uszkodzeniami itp. Ważne jest też dokładne czyszczenie wtryskiwaczy, które wykonujemy z użyciem ultradźwięków. Zanieczyszczenia to często jedna z głównych przyczyn niewłaściwego funkcjonowania wtrysków. Po identyfikacji obszarów w których występują uszkodzenia i rozszczelnienia, należy zastąpić te części nowymi podzespołami. Na koniec wykonujemy testy i kalibrację parametrów pracy wtrysków.

Wykwalifikowany w regeneracji fachowiec często wykrywa miejsca wadliwe już po oględzinach mikroskopem, ale zazwyczaj wykonywana jest również przydatna próba przelewu, wskazująca na miejsca rozszczelnień. Określamy podczas takiej próby, czy ilość paliwa, które powraca do układu paliwowego nie jest zbyt duża. Taki wstępny test stanu wtryskiwaczy może wykonać każdy właściciel pojazdu, jeśli zaopatrzy się w odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów (koszt to kilkadziesiąt złotych).

Sama naprawa wtryskiwaczy to już jednak proces, który powinien zostać przekazany w ręce profesjonalistów. Konieczne jest w tym przypadku nie tylko specjalistyczne wyposażenie sprzętowe, ale równie ważna jest wiedza i doświadczenie osób wykonujących naprawę.

Jak wygląda u nas naprawa wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy to kilkuetapowy proces:

 • Sprawdzamy stan i osiągane parametry wtryskiwacza
 • Czyścimy wszystkie elementy w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikujemy uszkodzone elementy
 • Wymieniamy zużyte podzespoły
 • Wykonujemy testy po regeneracji

Zregenerowane w pełni wtryskiwacze pozwolą na przejechanie 200 lub więcej tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Krosna oraz gminach ościennych.

Jakie objawy wykazują uszkodzone lub zużyte wtryskiwacze?

Poniżej przeczytaj o objawach, jakie wskazuje samochód przy zużyciu bądź uszkodzeniu wtryskiwaczy:

 • spadek dynamiki pracy silnik
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • większe zużycie paliwa
 • dym z rury wydechowej
 • kłopoty z odpalaniem silnika, zwłaszcza poranne
 • gasnący silnik po rozgrzaniu

Co warto wiedzieć o Krośnie?

Krosno to miasto położone w południowej części województwa podkarpackiego. Od stolicy województwa dzieli je odległość 57 km. Krosno ma powierzchnię 44,7 km2, która podzielona jest na 6 dzielnic i 6 osiedli. Miasto liczy sobie ponad 46 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: 38 – 400, a pojazdy na tablicach rejestracyjnych oznaczane są literami RK.
Do atrakcji turystycznych miasta oraz zabytków zalicza się: Stare Miasto z Rynkiem i Wieżą Farną, Muzeum Podkarpackie, Muzeum Misyjne i Muzeum Rzemiosła, Kościół Św. Wojciecha, Kościół NMP Królowej Polski, Kościół Farny Św. Trójcy, Kościół i Klasztor oo. Franciszkanów, Kościół i Klasztor oo. Kapucynów, a także Klasztor Jezuitów.
Będąc w mieście warto wybrać się również do Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno, gdzie można zapoznać się z historią huty szkła, ale dodatkowo uczestniczyć w pokazach hutniczych.

Regeneracja wtryskiwaczy KrosnoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Krosno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )