Naprawa oraz regeneracja wtryskiwaczy Tarnobrzeg

Mieszkańcy Tarnobrzega oraz pobliskich okolic – warto wiedzieć, że niesprawne wtryskiwacze nie muszą oznaczać ich drogiej wymiany, a bez sprawnych wtryskiwaczy pojazd nie będzie działał tak, jakbyśmy chcieli! Najlepszym rozwiązaniem na zużyte bądź uszkodzone wtryskiwacze jest regeneracja, doprowadzająca do niemalże fabrycznych parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak mieszkańcy Tarnobrzega mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • W dowolnym lokalnym punkcie serwisowym zleć demontaż wtrysków.
 • Zadzwoń lub napisz do nas, by umówić się na usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Firma kurierska wyśle kuriera, by odebrał element z punktu serwisowego i dostarczył do nas.
 • Poddamy wtryskiwacze analizie, badając je pod kątem parametrów i ewentualnych uszkodzeń. Wyślemy do Ciebie ofertę z zakresem naprawy oraz kosztami.
 • Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy je do wskazanego punktu z powrotem kurierem.

Koszt usługi kurierskiej wynosi od 19 zł w obie strony, a dzięki temu nie musisz nigdzie daleko dojeżdżać! Zregenerowane wtryskiwacze objęte są oczywiście gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Tarnobrzeg

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszym etapem, jeszcze przed faktyczną regeneracją, jest dokładne określenie eksploatacji wtryskiwaczy. Wykonuje się to z pomocą mikroskopu, a także testów przelewu, które pomagają określić szczelność. Wstępną wersję takiego testu można wykonać też samodzielnie, po zakupie zestawu menzurek oraz adapterów – łączny koszt to ok. kilkadziesiąt złotych.

Gdy stan wtrysków jest już poznany, następuje gruntowne czyszczenie podzespołów a także wymiana elementów nie spełniających już swojej funkcji. Po zmontowaniu wtrysków, kalibrowane są ponownie parametry ich pracy.

Końcowy etap to także szereg testów. Warto wiedzieć, że fachowa naprawa może przywrócić parametry fabrycznie nowych części, jednak nie jest to łatwy proces i wymaga doświadczenia pracowników, specjalistycznego sprzętu i atestów oraz certyfikatów firmy wykonującej regenerację. Wybierz zatem sprawdzony punkt regeneracji!

W jaki sposób przeprowadzamy w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

Wtryski po regeneracji mogą powrócić do fabrycznych parametrów, dzięki czemu przez kolejne 200 tys. kilometrów lub więcej nie musisz się już martwić. Regeneracja to usługa dużo tańsza i szybsza niż wymiana części na nowe. Naprawiamy wtryski w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry, jakie osiągają wtryskiwacze, a także szukamy ewentualnych uszkodzeń
 • Rozkładamy wtryski na części i czyścimy je z wykorzystaniem ultradźwięków
 • Oceniamy elementy, które uległy uszkodzeniu
 • Wymieniamy uszkodzone lub wyeksploatowane części
 • Weryfikujemy skuteczność naprawy, wykonując testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Tarnobrzega oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się oddać wtryskiwacze do regeneracji?

Zużycie bądź uszkodzenie wtryskiwaczy bardzo szybko zauważysz. Symptomy, jakie na to wskazują, są bardzo kłopotliwe:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • słabsza praca silnika
 • dym unoszący się z wydechu
 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine”

Tarnobrzeg - ważne informacje

Tarnobrzeg to miasto województwa podkarpackiego, położone w jego północno – zachodniej części. Powierzchnia miasta wynosi 85,4 km2. Wzdłuż zachodniej granicy miasta przepływa rzeka Wisła. Tarnobrzeg ma ponad 46 tys. mieszkańców rozlokowanych na 15 osiedlach. Tablice rejestracyjne pojazdów oznaczone są literami RT.
Miejscami atrakcyjnymi turystycznie w Tarnobrzegu są: Pałac Tarnowskiz kompleksem parkowo – ogrodowym, Pałac Myśliwski, Dwór Padewiczów, Kościół i Klasztor Dominikanów, Kaplica i Klasztor Dominikanek wraz z Kościołem Św. Gertrudyi Św. Michała, Kościół Św. Marii Magdaleny, Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Synagoga, budynek dworca kolejowego, Stary Spichlerz – obecnie Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego, a także Jezioro Tarnobrzeskie oraz Las Zwierzyniecki.

Regeneracja wtryskiwaczy TarnobrzegSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Tarnobrzeg

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )