Regeneracja wtryskiwaczy dla mieszkańców Starachowic

Jeśli jesteś kierowcą ze Starachowic i konieczna jest już wymiana lub naprawa wtryskiwaczy w Twoim pojeździe, warto znać swoje opcje! Możesz elementy wymienić na nowe, albo też skorzystać z alternatywy, która daje niemalże jednakowe efekty - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprawdź poniżej, czym jest regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, i jak zrobić to skutecznie, ale niedrogo!

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy w Starachowicach?

 • Samochód odstaw do dowolnie wybranego, lokalnego punktu serwisowego i poproś o zdemontowanie wtryskiwaczy.
 • Umów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Kurier w ciągu jednego dnia roboczego odbierze wtryskiwacze od mechanika i dostarczy nam.
 • Zbadamy parametry i ewentualne uszkodzenia otrzymanych elementów, a na tej podstawie przedstawimy Ci indywidualną ofertę.
 • Jeśli przyjmiesz otrzymaną propozycję, zregenerujemy wtryski, a kurier odwiezie je z powrotem do wybranego przez Ciebie mechanika, w celu zamontowania.

Wymienione części oraz nasza usługa regeneracji podlegają oczywiście gwarancji. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Starachowice

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Teoretycznie proces regeneracji może zostać przedstawiony w kilku krokach, jednak w praktyce każdy przypadek jest inny, dlatego też warto oddać części do regeneracji profesjonalistom o odpowiedniej wiedzy, wyposażonym w odpowiedni sprzęt. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie parametrów wtryskiwaczy określonych przez ich producenta.

Pierwszym etapem jest sprawdzenie wszystkich elementów oraz znalezienie uszkodzonych i zanieczyszczonych obszarów. Przydatna w tym jest tzw. próba przelewu, podczas której określana jest ilość paliwa powracająca do układu, a także weryfikowany jest stan końcówki. Kolejny etap to czyszczenie elementów ultradźwiękami, by pozbyć się zanieczyszczeń wpływających na ich niewłaściwą pracę. Następnie uszkodzone części podlegają wymianie. Po złożeniu wtryskiwaczy, należy odpowiednio skalibrować parametry jego pracy.

Jak naprawiamy i regenerujemy wtryskiwacze?

Korzystając z naszych usług, możesz przywrócić niemalże fabryczne parametry wtryskiwaczy. Zrobimy to przy dużo niższym koszcie niż koszt wymiany! W jaki sposób przebiega regeneracja?

 • Testujemy wtryskiwacze, by sprawdzić ich stan i potrzebny zakres naprawy
 • Rozkładamy je na części i każdą przeczyszczamy ultradźwiękami
 • Uszkodzone elementy identyfikujemy
 • Wymieniamy te, które nie nadają się do ponownego montażu
 • Testujemy uzyskane parametry, by sprawdzić skuteczność regeneracji

Sprawimy, że przejedziesz bezawaryjnie pod względem wtryskiwaczy kolejne co najmniej 200 000 km! Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Starachowic oraz gminach ościennych.

Co świadczy o konieczności naprawy wtryskiwaczy?

Na nieprawidłowe funkcjonowanie wtrysków wskazują:

 • większe zużycie paliwa
 • mniej dynamiczna praca silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • biały bądź czarny dym unoszący się z wydechu
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • problemy z porannym odpalaniem silnika

Co warto wiedzieć o Starachowicach?

Starachowice to miasto powiatowe województwa świętokrzyskiego o powierzchni 31,82 km2. Położone jest w dolinie rzeki Kamiennej oraz nad Jeziorem Starachowickim, które jest sztucznym zbiornikiem wodnym, ale jego tereny są atrakcją turystyczną. Miasto zamieszkuje ponad 47 tys. osób. Kod pocztowy: 27 - 200, a oznaczenia tablic rejestracyjnych: TST. Starachowice podzielone są na 2 części - północna i południową, a na ich terenach znajduje się łącznie 18 osiedli.
Poza zbiornikami wodnymi atrakcją turystyczną w Starachowicach jest zabytkowy, XIX - wieczny zespół zakładu wielkopiecowego - obecnie Muzeum Przyrody i Techniki, a także Starachowicka Kolej Dojazdowa (Wąskotorowa) czynna od wiosny do jesieni.

Regeneracja wtryskiwaczy StarachowiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Starachowice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )