Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy Busko-Zdrój

Mieszkańcy Busko-Zdrój – przy objawach nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy zalecane jest jak najszybsze działanie, by nie pogorszyć jeszcze bardziej stanu silnika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, przywracająca parametry jak fabryczne. Przeczytaj więcej poniżej!

W jaki sposób możesz skorzystać z naprawy wtryskiwaczy w Busko-Zdrój?

 • Udaj się do lokalnego warsztatu. Zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Po otrzymaniu adresu mechanika, pojedzie do niego kurier, by odebrać wtryski.
 • My zbadamy wtryskiwacze i sprawdzimy ewentualnie powstałe uszkodzenia, i na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę.
 • Po jej zaakceptowaniu, poddamy wtryskiwacze regeneracji. Wystarczy już tylko je zamontować i gotowe!

Nasze usługi objęte są gwarancją. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Masz problem z niesprawnymi wtryskiwaczami?

Regeneracja wtryskiwaczy Busko-Zdrój

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim podejmiemy się naprawy, musimy zidentyfikować problem i miejsca jego występowania. Niestety zdarza się również, że wtryskiwacze nie nadają się do regeneracji ze względu na zbyt duże uszkodzenia. Identyfikację przeprowadzamy na dwa sposoby: wizualnie, za pomocą mikroskopu, oraz w wyniku tzw. próby przelewowej, wskazującej miejsca rozszczelnień. Potem czyścimy wtryskiwacze z zanieczyszczeń, umieszczając elementy w myjce ultradźwiękowej. Podzespoły uszkodzone i nadmiernie zużyte podlegają wymianie, a na końcu przeprowadzane są testy oraz ponowna kalibracja.

Jeśli lubisz majsterkować, i posiadasz niewielki zestaw cylindrów miarowych i odpowiednich adapterów, możesz sam przeprowadzić test przelewu. Jeśli wykryjesz, że ilość powracającego paliwa jest zbyt duża, udaj się do doświadczonego w regeneracji punktu, ze specjalistycznym wyposażeniem oraz fachową kadrą. Dzięki temu ze zregenerowanymi wtryskiwaczami będziesz mógł przejechać co najmniej 200tys. kilometrów!

Jakie wtryskiwacze zregenerujemy w naszej firmie?

Naprawiamy niemalże wszystkie wtryskiwacze! Bez względu na firmę (np. Bosch, Denso) oraz markę pojazdu. Regenerujemy wtryskiwacze z samochodów dostawczych oraz osobowych. W przypadku dostępności części oraz technologie regeneracji, naprawimy wtryski elektromagnetyczne oraz piezoelektryczne.

Zalety regeneracji wtryskiwaczy

Przy zauważeniu nieprawidłowego funkcjonowania wtryskiwaczy, masz do wyboru kilka opcji: możesz zamontować fabrycznie nowe części, używane części, lub też poddać wtryskiwacze regeneracji. Jakie są zalety i wady każdego z tych rozwiązań...?

Zakup i montaż nowych części jest pewnym rozwiązaniem. Otrzymasz fabrycznie nowe części z odpowiednimi, skalibrowanymi parametrami, z gwarancją. Jest to niestety najdroższe z rozwiązań.

Tańsze będzie zamontowanie używanych części. Nie otrzymasz na nie gwarancji, ani nie będziesz mieć jednak w tym wypadku pewności uzyskiwanych parametrów. Nawet, jeśli normy dawkowania są spełnione, niektóre z elementów jak zaworki mogą już być przy końcówce stanu eksploatacyjnego, dlatego też szybko może pojawić się kolejna awaria.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem wydaje się być regeneracja wtryskiwaczy. W atrakcyjnej cenie zyskasz gwarancję i pewność parametrów. Otrzymasz wydruki z testów na specjalistycznej maszynie, wskazujące parametry, które regeneracja może przywrócić do stanu jak fabrycznie nowym elementom. Wszystkie uszkodzone lub zużyte elementy będą wymienione, zapewniamy także dokładne wyczyszczenie wszystkich podzespołów.

Jak przebiega u nas regeneracja wtryskiwaczy?

 • Najpierw sprawdzamy stan wtryskiwaczy i osiągane przez nie parametry
 • Następnie rozmontowujemy je i części czyścimy ultradźwiękami
 • Wymieniamy części wadliwe
 • Składamy wtryski i przeprowadzamy końcowe testy

W wyniku regeneracji wtryskiwacze będą działać prawie jak nowe! Przejedziesz bez awarii co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Busko-Zdrój oraz gmin ościennych.

Co powinno skłonić Cię do regeneracji wtrysków?

Zużyte wtryskiwacze dadzą o sobie znać poprzez poniżej wymienione problemy z funkcjonowaniem samochodu:

 • świecąca kontrolka „check engine”
 • czarny lub biały dym z rury wydechowej
 • problemy z odpalaniem auta przy zimnym silniku
 • pogorszona praca silnika
 • silnik gaśnie, występują problemy z jego odpalaniem

Ważne informacje o Busko-Zdrój

Busko – Zdrój jest miastem położonym na południu województwa świętokrzyskiego o powierzchni 12,28 km2. Miasto liczy ponad 16 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: 28 – 100. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: TBU.
Busko uznane jest za miasto uzdrowiskowe, a w jego rejonie znajdują się wody mineralne, a część z nich to wody lecznicze. Miasto dysponuje bazą sanatoryjna w strefie uzdrowiskowej, gdzie leczone są m. in. schorzenia neurologiczne, reumatologiczne oraz ortopedyczne dzieci i dorosłych.
Odwiedzając miasto w celach turystycznych warto wybrać się na spacer po Parku Zdrojowym oraz zobaczyć kościół cmentarny Św. Leonarda, zespół klasztorny norbertanów z kościołem Niepokalanego Poczęcia NMP, a także układ urbanistyczny miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy Busko-ZdrójSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Busko-Zdrój

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )