Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy dla miasta Końskie

Od razu po zauważeniu pierwszych objawów niesprawnych wtryskiwaczy, warto rozprawić się z problemem. Co ważne, wymiana całych zespołów na nowe nie jest konieczna – wtryskiwacze możesz bowiem poddać regeneracji. Zapoznaj się z naszą ofertą by dowiedzieć się, jak wygodnie, skutecznie i w atrakcyjnej cenie możesz zamówić regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Końskich?

By zregenerować wtryskiwacze w Końskich, nie musisz nawet do nas przyjeżdżać, wystarczy, że postąpisz według poniższych kroków:

 • Poproś warsztat, do którego zazwyczaj oddajesz auto, by zdemontował wtryskiwacze w Twoim samochodzie.
 • Zadzwoń do nas i zarezerwuj regenerację wtryskiwaczy, podając również adres warsztatu.
 • Kurier odbierze z warsztatu paczkę i Twoje wtryskiwacze dostarczy nam. Po przeanalizowaniu ich faktycznego stanu, stworzymy dla Ciebie ofertę i wycenę.
 • Jeśli przyjmiesz nasze warunki, zregenerujemy wtryskiwacze, i sprawne elementy podeślemy kurierem do warsztatu – pozostaje montaż i możesz bez obaw ruszać w dalszą trasę!

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Końskie

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Najpierw oceniamy stan otrzymanych od klienta wtryskiwaczy. Robimy to z wykorzystaniem mikroskopu do oględzin organoleptycznych, przeprowadzana jest też tzw. próba szczelności. Po znalezieniu nieszczelnych, uszkodzonych podzespołów i zanieczyszczonych obszarów, elementy gruntownie czyszczone są w myjce ultradźwiękowej. Następnie następuje wymiana niesprawnych części i skalibrowanie parametrów.

Jeśli chcesz, wspomnianą przez nas próbę szczelności możesz wykonać w warunkach „domowych” samodzielnie. Wykorzystaj sprzęt dostępny w sklepach za ok. kilkadziesiąt złotych: odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów.

Aby mieć pewność bezpiecznej i efektywnej naprawy, wybierz punkt z doświadczonymi fachowcami, odpowiednimi certyfikatami, oraz specjalistycznym wyposażeniem! Tylko tak zyskasz gwarancję najwyższej jakości usług i braku ryzyka.

W jaki sposób regenerujemy wtryskiwacze?

Proces naprawy przebiega według kilku kroków. Przedstawiamy je poniżej:

 • Ocena stanu wtryskiwaczy
 • Rozłożenie na elementarne podzespoły i oczyszczenie ich ultradźwiękami
 • Podzespoły nienadające się do dalszego użytku zostają wymienione
 • Weryfikujemy skuteczność naprawy, wykonując końcowe testy

Po regeneracji wtryskiwacze zyskują pełną, niemalże fabryczną sprawność – dużo taniej niż w przypadku wymiany tych elementów na nowe! Praca wtrysków będzie bezawaryjna przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Końskich oraz gmin ościennych.

Kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Na regenerację wtrysków powinni zgłosić się kierowcy, którzy zaobserwują następne zmiany w funkcjonowaniu auta:

 • z wydechu unosi się dym
 • silnik pracuje mniej dynamicznie
 • zaobserwowałeś większe spalanie
 • rozgrzany silnik czasem niespodziewanie gaśnie
 • czasem zdarzają się problemy podczas odpalania
 • świeci się kontrolka „check engine”

Końskie - najistotniejsze informacje

Końskie to miasto o powierzchni 34,7 km2 położone w województwie świętokrzyskim. Od stolicy województwa dzieli je odległość ok 50 km. Końskie zamieszkuje prawie 19 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane na terenie miasta oznaczane są literami TKN.
W Końskich dopiero od roku 2020 działa komunikacja miejska, jak również przywrócono transport kolejowy, który zawieszony został w 2009 roku.
Odwiedzając miasto warto wybrać się do zespołu parkowo - pałacowy z XVIII wieku - w pawilonach i skrzydłach pałacowym obecnie ma siedzibę Urząd Miasta i Gminy. Ponad to należy zobaczyć kościół Św. Anny i Św. Jana Chrzciciela, kolegiatę Św. Mikołaja oraz układ urbanistyczny miasta z XVIII i XIX - wiecznymi domami.

Regeneracja wtryskiwaczy KońskieSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Końskie

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )