Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - Pińczów i okolice

Nasza oferta regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens skierowana jest do kierowców z Pińczowa, których samochód wykazuje objawy nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy. W atrakcyjnej cenie, skutecznie, fachowo, bez konieczności dojeżdżania. Sprawdź, jak wykonać to u nas w wygodny sposób!

W jaki sposób skorzystać z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy w Pińczowie?

 • Wybierz warsztat o dogodnej dla Ciebie lokalizacji, zawieź tam auto, i poproś o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zamów u nas usługę naprawy wtrysków, podając adres mechanika.
 • Kurier przyjedzie do niego odebrać wtryskiwacze.
 • Po ich otrzymaniu sprawdzimy, w jakim są stanie, oraz wycenimy naprawę i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli zgodzisz się na te warunki, zabierzemy się do naprawy i wtryskiwacze po regeneracji odeślemy z powrotem do wskazanego przez Ciebie warsztatu.

Po takiej regeneracji wtryskiwaczy przejedziesz nawet 200tys. kilometrów lub więcej bezawaryjnie! Udzielamy gwarancji na usługę regeneracji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Pińczów

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Aby przystąpić do regeneracji, najpierw musimy sprawdzić parametry wtryskiwaczy i obszary objęte uszkodzeniami oraz zanieczyszczeniami. Weryfikację stanu wtryskiwaczy przeprowadzamy wizualnie, z wykorzystaniem mikroskopu, a także wykonując sprawdzenie szczelności (ilości powracającego paliwa oraz dawkowania paliwa) w wyniku tzw. testu przelewu.

Samodzielne sprawdzenie wtryskiwaczy również jest możliwe! Ogólny stan swoich wtryskiwaczy sprawdzisz, wykonując „domową” próbę przelewu - wystarczy do tego prosty zestaw menzurek oraz adapterów za ok. kilkadziesiąt złotych.

Po stwierdzeniu, które obszary są wadliwe i w jakim stopniu, następuje dokładne czyszczenie wtryskiwaczy z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej. Niesprawne części wymieniamy na nowe.

Fachowa regeneracja pozwala na zyskanie efektów zbliżonych do wymiany tych części na nowe. Pamiętaj jednak – by nie ryzykować uszkodzeniem podczas procesu naprawy, wybierz profesjonalny serwis, posiadający odpowiednie certyfikaty i atesty, a także profesjonalny sprzęt i doświadczonych mechaników.

Jak nasi specjaliści naprawiają wtryskiwacze?

Fachowo naprawimy wtryskiwacze, by działały jak nowe. W naszej firmie regenerujemy w sposób przedstawiony poniżej:

 • Wtryskiwacze są badane pod kątem stopnia zużycia
 • Rozmontowujemy je na części, a poszczególne elementy myjemy z wykorzystaniem ultradźwięków
 • Uszkodzone podzespoły wymieniamy
 • Wykonujemy weryfikujące skuteczność regeneracji testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Pińczowa oraz gmin ościennych.

Jakie objawy wykazują uszkodzone / zniszczone wtryskiwacze?

Wtryskiwacze, które powinny zostać już zregenerowane bądź wymienione, wpływają na funkcjonowanie silnika i samochodu w poniższy sposób:

 • z wydechu unosi się dym
 • zapaliła się kontrolka „check engine”
 • ciężko czasem odpalić zimny silnik
 • silnik pracuje mniej efektywnie i mniej dynamicznie
 • silnik niekiedy gaśnie po odpaleniu
 • samochód spala więcej paliwa

Ważne informacje o mieście Pińczów

Pińczów usytuowany jest w województwie świętokrzyskim, nad rzeką Nidą. Powierzchnia miasta wynosi 14,33 km2, a liczba ludności niewiele ponad 10 tys. osób. Od stolicy województwa oddalony jest o ok. 39 km. Oznaczenia tablic rejestracyjnych: TPI. Kod pocztowy: 28 – 400.
Przyjeżdżając do Pińczowa warto zobaczyć zespół klasztorny oo. reformatów z kościołem Nawiedzenia NMP, dawny zespół klasztorny oo. Paulinów z kościołem Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, kaplica Św. Anny, pawilon ogrodowy, stara synagoga oraz zespół zamkowo – pałacowy Wielopolskich. Ciekawą atrakcją będzie także przejażdżka Ciuchcią Expres Ponidzie – kolej wąskotorowa, jak również zwiedzanie Muzeum Regionalnego.

Regeneracja wtryskiwaczy PińczówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Pińczów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )