Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy dla mieszkańców Sandomierza

Nasza oferta profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy skierowana jest do mieszkańców Sandomierza. Zużycie wtryskiwaczy to proces eksploatacyjny, którego niestety nie da się wyeliminować. Jednak nie musi to wiązać się z kosztowną wymianą tych elementów. Uszkodzone bądź zużyte elementy oddaj do naszej firmy na naprawę i regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, a będziesz mógł znów cieszyć się w pełni sprawnym autem. Poniżej uzyskasz więcej informacji na temat naszej oferty.

Jak z Sandomierza skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • W najbliższym warsztacie poproś o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nasi zamów regenerację wtryskiwaczy, a my wyślemy do wskazanego przez Ciebie warsztatu kuriera.
 • Na podstawie oceny parametrów wtryskiwaczy, przygotujemy dla Ciebie zakres naprawy i wycenę usługi.
 • Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, wykonamy regenerację. Wtryskiwacze kurierem trafią z powrotem do warsztatu.

Na zregenerowane w naszej firmie elementy przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Sandomierz

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim zaczniemy regenerację wtryskiwaczy, pierwszym etapem jest sprawdzenie i znalezienie wadliwych oraz zanieczyszczonych elementów. Każda część jest dokładnie czyszczona ultradźwiękami, by zanieczyszczenia nie wpływały negatywnie na pracę wtrysków. Uszkodzone części wymieniamy na nowe, i po złożeniu w całość, dostosowujemy parametry. W praktyce cały proces często okazuje się być dość skomplikowany.

Choć doświadczony mechanik już podczas wizualnego sprawdzenia wtryskiwaczy mikroskopem potrafi ocenić, które części są wadliwe i konieczne do wymiany, w praktyce stosuje się tzw. test przelewowy. Sprawdzana jest szczelność wtryskiwacza oraz miejsca ewentualnych wycieków. Określona jest ilość paliwa powracającego do układu, oraz paliwa podawanego do komory silnika. Próba taka, dla wstępnego sprawdzenia wtrysków, może być również wykonana we własnym garażu – wystarczy zaopatrzyć się w menzurki oraz odpowiednie przejściówki.

By wtryskiwacz znów pracował niemalże jak nowy, niezbędny jest odpowiedni poziom wiedzy i doświadczenia pracowników, a także profesjonalny osprzęt – przy takich naprawach, każdy przypadek jest bowiem inny. Aby należycie wykonać naprawę, trzeba być jednak wyposażony w profesjonalny sprzęt i wiedzę. Tylko w taki sposób możemy doprowadzić do parametrów ściśle określonych przez producenta.

W jaki sposób naprawiamy wtryskiwacze?

Skuteczny, atrakcyjny cenowo sposób na przywrócenie sprawności wtryskiwaczy i silnika! Jest nim regeneracja wtrysków. Jak przeprowadzamy ją u nas?

 • Weryfikujemy parametry przywiezionych do nas przez kuriera wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy je na części i czyścimy każdy element ultradźwiękami
 • Oceniamy, które elementy należy już wymienić, a po wymianie z powrotem montujemy wtryski w całość
 • Testujemy parametry po regeneracji

Prawidłowo przeprowadzona naprawa oznacza, że Twój pojazd będzie mógł bezawaryjnie pokonać kolejne 200 tys. km lub więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Sandomierza oraz gmin ościennych.

Kiedy powinno się naprawić wtryskiwacze i jakie są objawy ich niewłaściwego funkcjonowania?

Nieprawidłowe funkcjonowanie wtryskiwaczy objawia się poniżej wymienionymi symptomami:

 • silnik pracuje z mniejszą mocą
 • auto spala więcej paliwa
 • zapalona jest kontrolka „check engine”
 • zimny silnik nie zawsze chce „zaskoczyć”
 • czarny bądź biały dym unosi się z układu wydechowego
 • silnik rozgrzany czasem gaśnie

Ważne informacje o Sandomierzu

Sandomierz, nazywany "królewskim miastem" lub "małym Rzymem", położony jest we wschodniej części województwa świętokrzyskiego, nad Wisłą, na 7 wzgórzach. Miasto kojarzone jest z serialem "Ojciec Mateusz", którego sceny nagrywane są głównie na jego terenie. Sandomierz mierzy 28,69 km2 i liczy ponad 23 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: 27 - 600. Oznaczenia literowe pojazdów: TSA.
Stare Miasto wraz z zespołem urbanistyczno - architektonicznym i krajobrazowym uznane zostały za pomnik historii. Jest to miasto przyciągające turystów do województwa świętokrzyskiego ze względu na atrakcje i zabytki, którymi są: zachowane zachodnie skrzydło Zamku Królewskiego - obecnie Muzeum Okręgowe, bazylika katedralna Narodzenia NMP, zespół klasztorny reformatów z kościołem Św. Józefa, zespół kościoła Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, zespół klasztorny benedyktynek z kościołem Św. Michała Archanioła, zespół klasztorny dominikanów z kościołem Św. Jakuba, Collegium Gostomianum - jedna z najstarszych szkół w Polsce, Brama Opatowska, Ratusz, mansjonaria "Dom Długosza", kamienica Oleśnickich, czy też podziemna trasa turystyczna "Lochy Sandomierskie".

Regeneracja wtryskiwaczy SandomierzSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Sandomierz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )