Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa wtrysków Staszów

Każdy mieszkający w Staszowie kierowca powinien wiedzieć, że zauważenie objawów niesprawnych wtryskiwaczy powinno od razu zaalarmować i skłonić do zajęcia się tym problemem! Zapewniamy, że droga i czasochłonna wymiana elementów to nie jedyna opcja! Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która doprowadzi do niemalże fabrycznych parametrów. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak zregenerować z nami wtryskiwacze w Staszowie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze. Możesz to zrobić w dowolnym warsztacie – tak, żeby było Ci najwygodniej.
 • Zamów usługę regeneracji wtryskiwaczy, wykonując zaledwie jeden krótki telefon.
 • Kurier przywiezie do nas odebrane z warsztatu wtryskiwacze.
 • Zbadamy ich parametry i stworzymy kosztorys.
 • Jeśli przystaniesz na naszą ofertę, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy na montaż do wskazanego warsztatu.

Koszt usługi kurierskiej jest niewielki - wynosi od 19 zł w obie strony. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są standardową gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Staszów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim przystąpimy do naprawy wtryskiwaczy, konieczna jest ocena stanu otrzymanych części, by określić problemy i objęte nimi obszary. Oceniamy to wizualnie, z wykorzystaniem mikroskopu, a także sprawdzamy szczelność poprzez próbę przelewu. Pozwala to na określenie ilości powracającego paliwa oraz dawkowania paliwa. Jeśli nie jesteś pewien co do szczelności wtryskiwaczy w swoim samochodzie, zanim udasz się do profesjonalnego punktu, możesz również sam wykonać uproszczony test przelewu, używając menzurek oraz adapterów.

Gdy zidentyfikujemy już przyczyny niesprawnego wtryskiwania, wszystkie elementy są dokładnie czyszczone ultradźwiękami. Następnie elementy wadliwe wymieniamy, a po zmontowaniu wtrysków w całość przeprowadzamy końcowe testy i weryfikujemy zyskane parametry.

Regenerację powierz sprawdzonemu punktowi, ponieważ brak doświadczenia w tym zakresie oraz profesjonalnego sprzętu powoduje ryzyko uszkodzenia wtryskiwacza. Jeśli regeneracja zostanie przeprowadzona profesjonalnie, możemy zyskać parametry jak fabryczne!

Jak przeprowadzamy w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

W wyniku regeneracji wtryski zaczną znów w pełni sprawnie funkcjonować, a Ty bezawaryjnie będziesz mógł pokonać kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów. U nas regeneracja jest w naprawdę atrakcyjnej cenie! Jak ją przeprowadzamy?

 • Oceniamy stan otrzymanych wtryskiwaczy
 • Rozmontowujemy je, i każdy element oczyszczamy oraz identyfikujemy
 • Części zbyt uszkodzone bądź wyeksploatowane wymieniamy
 • Po regeneracji wykonujemy testy, by sprawdzić skuteczność regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Staszowa oraz gmin ościennych.

Którzy kierowcy powinni poddać regeneracji wtryskiwacze w swoim aucie?

Co jakiś czas kierowcy muszą zmierzyć się z wyeksploatowaniem części w samochodzie – jednymi z nich są właśnie wtryskiwacze. Ale wcale nie musisz ich wymieniać – wystarczy poddać je regeneracji. Powinieneś wykonać ją, gdy zauważysz poniższe symptomy:

 • dym z wydechu
 • wzrost zużycia paliwa
 • problemy z odpalaniem auta przy zimnym silniku
 • słabsza praca silnika, mniejsza moc
 • rozgrzany silnik czasem gaśnie
 • pali się kontrolka „check engine”

Ważne informacje o Staszowie

Staszów położony jest w południowo - wschodniej części województwa świętokrzyskiego, w odległości ok 58 km od stolicy województwa, nad rzekami Czarną Staszowską i Destą. Powierzchnia miasta wynosi 26,88 km2, a liczba mieszkańców ponad 14500. Kod pocztowy: 28 - 200. TSZ to oznaczenia literowe pojazdów.
Odwiedzając Staszów warto wybrać się do zespołu kościoła Św. Bartłomieja, na Rynek, zobaczyć Ratusz, a także pospacerować zabytkowym Parkiem Legionów.

Regeneracja wtryskiwaczy StaszówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Staszów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )