Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) w Skarżysko-Kamienna

Mieszkańcy Skarżysko-Kamiennej i okolic, już pierwsze problemy z funkcjonowaniem silnika wskazujące na objawy uszkodzenia lub zużycia wtrysków, powinny skłonić Was do działania. Nasza firma zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która pozwala na przywrócenie parametrów zbliżonych do fabrycznych, bez przepłacania czy dojeżdżania do nas! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak kierowcy ze Skarżysko-Kamiennej mogą skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy?

 • Samochód wystarczy odwieźć do punktu serwisowego. Gdzie? Tam, gdzie Ci najwygodniej lub najbliżej! Tam, zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zamów naprawę wtryskiwaczy – np. dzwoniąc do nas.
 • Do warsztatu podjedzie kurier i odbierze zdemontowane wtryskiwacze.
 • Po sprawdzeniu i analizie ich stanu oraz osiąganych parametrów, skalkulujemy dla Ciebie ofertę.
 • Jeżeli ją przyjmiesz, wtryski poddamy regeneracji. W pełni sprawne elementy kurier odwiezie do warsztatu, gdzie czeka już tylko montaż.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Skarżysko-Kamienna

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Uszkodzone i zanieczyszczone wtryskiwacze nie muszą podlegać wymianie - mogą ponownie osiągnąć parametry niczym fabryczne w wyniku regeneracji. Pierwszym krokiem jest prawidłowa identyfikacja powstałych uszkodzeń. Kolejny etap to gruntowne czyszczenie części. Następnie elementy niezdolne do prawidłowej dalszej pracy wymieniane są na nowe, a praca wtryskiwaczy kalibrowana jest pod względem parametrów. Proces regeneracji, choć pozornie prosty, wymaga fachowego sprzętu, oraz odpowiedniego poziomu wiedzy mechaników.

Aby zdiagnozować uszkodzone obszary, dokonuje się wizualnej oceny zanieczyszczeń wykorzystując mikroskop. Przydatne jest także wykonanie testu przelewu w celu sprawdzenia miejsc rozszczelnienia wtryskiwaczy. Taki test wykonywany jest w punkcie regeneracji, ale jeśli chcesz sam sprawdzić wstępnie stan wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, możesz go wykonać samodzielnie – wystarczy prosty zestaw menzurek i przejściówek.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy jest to forma przywrócenia silnika do prawidłowego funkcjonowania, stosunkowo niedroga i bardzo skuteczna. Po regeneracji jesteś w stanie przejechać kolejnych 200 tys. kilometrów bez problemu. W naszej firmie regenerujemy wtryskiwacze w następujący sposób:

 • Oceniamy i badamy ich stan eksploatacyjny
 • Każdy wtryskiwacz rozkładamy na części, i czyścimy je ultradźwiękami
 • Sprawdzamy wszystkie podzespoły pod kątem dalszej przydatności
 • Wymieniamy te z nich, które nie będą już spełniać swoich zadań
 • Przeprowadzamy testy końcowe po złożeniu wtryskiwaczy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Skarżysko-Kamiennej oraz gmin ościennych.

Kiedy konieczna jest naprawa wtryskiwaczy?

Symptomy zużycia lub uszkodzenia wtryskiwaczy w samochodzie są następujące:

 • zwiększone spalanie paliwa
 • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • mniej dynamicznie pracujący silnik
 • ciężkie odpalanie zimnego silnika
 • dym z układu wydechowego

Skarżysko-Kamienna - najważniejsze informacje

Skarżysko - Kamienna jest miastem leżącym na północy województwa świętokrzyskiego, nad rzeką Kamienną. Od stolicy województwa dzieli je odległość ok 41 km. Miasto ma powierzchnię 64,39 km2 i liczy ponad 44 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: 26 - 110, a pojazdy oznaczane są literami TSK na tablicach rejestracyjnych.
Skarżysko zaprasza turystów do Muzeum im. Orła Białego, nad Zalew Rejowski, pod budynek dworca kolejowego, obok którego zobaczyć można parowóz polskiej konstrukcji oraz do zwiedzenia zabytków: bazyliki Matki Bożej Ostrobramskiej, kościoła Najświętszego Serca Jezusa, czy też pozostałości wielkiego pieca hutniczego z XVIII/XIX wieku.

Regeneracja wtryskiwaczy Skarżysko-KamiennaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Skarżysko-Kamienna

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )