Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Ostrowiec Świętokrzyski

Jeśli jesteś mieszkańcem Ostrowca Świętokrzyskiego lub pobliskiej okolicy, a Twoje auto wymaga regeneracji wtrysków, w takim wypadku polecamy Ci skorzystanie z naszych usług! U nas wykonasz fachową, skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, co pozwoli Ci na przywrócenie pełnej sprawności samochodu.

Jak możesz zamówić naprawę i regenerację wtryskiwaczy w Ostrowcu Świętokrzyskim?

 • Samochód zostaw u mechanika – tam, gdzie Ci najwygodniej. Poproś u niego o demontaż wtryskiwaczy.
 • Skontaktuj się z nami i zgłoś zamiar skorzystania z regeneracji wtryskiwaczy, podając adres mechanika.
 • Najpierw wyślemy kuriera, by odebrał stamtąd wtryski.
 • Po otrzymaniu od kuriera przesyłki, otrzymane wtryski poddamy ocenie parametrów. Bazując na nich, przedstawimy Ci indywidualną ofertę z zakresem regeneracji oraz wyceną.
 • Jeśli przyjmiesz zaproponowane przez nas warunki - wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację.

Zostanie już tylko montaż w warsztacie i możesz ruszać w drogę! Na naprawione podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Ostrowiec Świętokrzyski

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Na początku należy sprawdzić stan wtryskiwaczy. Wykonuje się to zazwyczaj wizualnie, z wykorzystaniem mikroskopu, oraz wykonując tzw. próbę przelewową, określającą szczelność wtryskiwacza (ilość powracającego paliwa oraz dawkowanie paliwa). Jeśli przed udaniem się do warsztatu chcesz sam sprawdzić szczelność wtrysków, taka uproszczoną próbę możesz zrobić sam, używając menzurek oraz adapterów.

Gdy mamy już jasną sytuację, a uszkodzone obszary zostaną zidentyfikowane, następuje dokładne czyszczenie wszystkich elementów, gdyż często to nagromadzone zanieczyszczenia wpływają na nieprawidłową pracę wtrysków. Następnie elementy wadliwe, uszkodzone i nadmiernie wyeksploatowane poddaje się wymianie.

Profesjonalna regeneracja pomoże przywrócić wtryskiwacze do pierwotnych parametrów. Niezbędne są do tego fachowa wiedza oraz odpowiednie oprzyrządowanie.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Zregenerowane wtryskiwacze mogą osiągając parametry zbliżone do fabrycznie nowych! Dzięki temu przejedziesz z nimi co najmniej 200 tys. km. Oto, jak przebiega u nas proces naprawy:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze – ich stan oraz parametry
 • Rozkładamy je na części i każdą czyścimy ultradźwiękami
 • Wadliwe i zużyte części wymieniamy
 • Montujemy wtryskiwacze i robimy sprawdzające, końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

 • mniejsza efektywność silnika
 • dym z układu wydechowego
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • wyższe spalanie
 • kontrolka „check engine”
 • zauważalnie słabsze działanie silnika

Ostrowiec Świętokrzyski - co warto wiedzieć?

Ostrowiec Świętokrzyski położony jest w północno - wschodniej części województwa świętokrzyskiego, nad rzeką Kamienną. Miasto ma powierzchnię 46,43 km2, a obszar ten zamieszkuje ponad 67 tys. osób. Pojazdy zarejestrowane w tej miejscowości oznaczane są literami TOS. Miasto dzieli się na 20 osiedli.
Ostrowiec na swoim terenie posiada zabytki takie jak: pałac myśliwski hrabiów Wielkopolskich, budynek dworca kolejowego, zespół pałacowo - parkowy w dzielnicy Częstocice, kościół Najświętszego Serca Jezusowego, kościół Św. Stanisława Biskupa, kolegiata w. Michała Archanioła oraz gmach poczty. Warto odwiedzić także Muzeum Historyczno - Archeologiczne.

Regeneracja wtryskiwaczy Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Ostrowiec Świętokrzyski

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )