Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy - województwo podkarpackie

Świadczymy usługi naprawy i regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens dla kierowców z województwa podkarpackiego. Nasze usługi wykonujemy skutecznie, co pozwala na przywrócenie parametrów wtrysków do wartości bliskich fabrycznym. Po fachowej regeneracji będziecie mogli przez długi czas uzytkować je w sposób bezawaryjny. Wysokiej klasy sprzęt do regeneracji oraz doświadczenie pozwalają nam na zaoferowanie usługi na najwyższym poziomie.

Szybko i wygodnie od naszych klientów odbieramy wtryskiwacze do naprawy. Po udanej regeneracji niezwłocznie wysyłamy je pod dowolny, wskazany przez klienta adres. Możemy zaoferować taki model współpracy dzięki umowie z dużą firmą kurierską. Obsługujemy klientów z całego kraju. Koszty transportu nie przekraczają 19 zł w obie strony. Na wykonaną regenerację udzielamy gwarancji.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim rozpoczniemy naprawę, konieczne jest sprawdzenie parametrów i uszkodzeń wtryskiwaczy. Na tej podstawie ustalamy plan naprawy. Wszystkie części są czyszczone w myjce ultradźwiękowej, po czym wymieniamy niewłaściwie pracujące części. Zregenerowane wtryski testujemy i kalibrujemy ich pracę.

W zależności od tego, jakie zastaniemy początkowe parametry wtryskiwaczy, w praktyce regeneracja może w trakcie różnić się przebiegiem. Nieumiejętne przeprowadzenie niektórych etapów naprawy może skutkować uszkodzeniem wtrysków. Podczas wyboru punktu regeneracji sprawdź zatem dla własnego bezpieczeństwa, czy punkt posiada niezbędne certyfikaty i atesty, oraz doświadczenie i profesjonalne wyposażenie do regeneracji.

Aby ocenić otrzymane od klienta wtryskiwacze, przeprowadzamy oględziny pod mikroskopem, oraz test przelewu wskazujący na szczelność układu. Z prostym zestawem menzurek oraz przejściówek taki test możesz przeprowadzić też sam, by sprawdzić jaka ilość paliwa powraca do układu.

Jak wygląda proces regeneracji wtryskiwaczy?

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy to w uproszczeniu przywrócenie ich parametrów do stanu zbliżonego do nowej części. Za pomocą dokładnego czyszczenia oraz wymianie uszkodzonych elementów jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel. Po wykonanej naprawie każdy wtryskiwacz jest testowany, aby potwierdzić efekty. Jeżeli te okażą się zadowalające - odsyłamy wtryski do klienta. Solidnie przeprowadzona regeneracja umożliwi klientowi eksploatację w sposób bezawaryjny.

Najważniejsze informacje o województwie podkarpackim

Położenie i ludność podkarpackiego

Województwo podkarpackie to 11 co do powierzchni region w Polsce ( 17 846 km² ) oraz 8 jeśli chodzi o ludność ( ok 2,1 mln. osób ). Region położony w południowo-wschodniej częsci kraju i jest najdalej wysuniętym na południe województwem Polski. Większymi miastami na Podkarpaciu są: Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Kolbuszowa

Województwo podkarpackie graniczy z województwem lubelskim, województwem małopolskim i województwem świętokrzyskim.

Atrakcje i zabytki województwa podkarpackiego

Odwiedzając Podkarpacie warto zobaczyć: muzeum Regionalne w Leżajsku, bazylikę kolegiacką Przemienienia Pańskiego w Brzozowie, muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, zamek w Lesku, cerkiew św. Mikołaja w Lubaczowie, zamek w Łańcucie, kościół św. Jana Chrzciciela w Nisku oraz kościół i klasztor Bernardynów pw. św. Barbary w Przeworsku.

Największe szlaki komunikacyjne w województwie podkarpackim

Najważniejszym szlakiem komunikacyjnym przebiegającą przez Podkarpacie jest autostrada A4 ( Zgorzelec – Węgliniec – BolesławiecLegnicaWrocławBrzeg – Prószków – Strzelce OpolskieGliwiceChorzówKatowiceMysłowice – Jaworzno – ChrzanówKraków – Wieliczka – Gmina Kłaj – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówJarosławPrzemyśl ). Długość trasy to 672 km. Jest to jedna z najważniejszych dróg w Polsce.

Dużą drogą przechodzącą przez podkarpackie jest droga krajowa nr 19 ( Kuźnica – Białystok – Siemiatycze – Międzyrzec Podlaski – Kock – LubartówLublinKraśnikJanów Lubelski – Nisko – Sokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek ).

Regeneracja wtryskiwaczy w województwie podkarpackim

regeneracja wtryskiwaczy Przeworsk

Przeworsk jest miastem powiatowym w województwie podkarpackim. Jest to miasto usługowo – przemysłowe. Podzielone jest na 11 osiedli. Swoją powierzchnią mierzy 22,13 km2 i liczy sobie prawie 15500 mieszkańców. Tablice rejestracyjne pojazdów zarejestrowanych w mieście oznaczane są literami RPZ. Kod pocztowy to 37-200. W Przeworsku zobaczyć można zabytki takie jak: zespól pałacowo – parkowy wznoszony przez rodzinę Lubomirskich, Dwór Habichta, Willa Zajączkowskich, Dwór Skaliszów, Ratusz, Oberża, budynek dworca kolei wąskotorowej, budynek dawnej Szkoły Męskiej oraz Gmach Szkoły Muzycznej, Bazylika Kolegiacka pw. Ducha Św., Kościół Św. Barbary, Kościół Matki Bożej Śnieżnej, Kaplica Bożego Grobu – miejsce pielgrzymowania, a także wiele domów i kamienic w mieście.

Regeneracja wtryskiwaczy Przeworsk

regeneracja wtryskiwaczy Leżajsk

Leżajsk położony jest północnej części województwa podkarpackiego w dolinie Sanu. Od stolicy województwa oddalony jest o niespełna 48 km. Powierzchnia miasta wynosi 20,58 km2, a obszar ten zamieszkuje prawie 14 tys osób. Kod pocztowy miasta to 37 – 300, a pojazdy na tablicach rejestracyjnych maja oznaczenia RLE. Miasto znane jest wielu z Browaru Leżajsk, ale to nie jedyne przedsiębiorstwo. Działalność swoją maja także zakłady przetwórstwa owocowo – warzywnego, tytoniowego, czy też produkcji maszyn. Wybierając się do Leżajska warto zobaczyć: Ratusz, Dwór Starościński, Pałac Miera, Kościół Trójcy Przenajświętszej, Zespół Klasztorny Bernardynów, a także Cerkiew Zaśnięcia NMP.

Regeneracja wtryskiwaczy Leżajsk

regeneracja wtryskiwaczy Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski jest miastem województwa podkarpackiego. Od stolicy województwa oddalony jest o 23 km w kierunku zachodnim. Miasto mierzy 36,99 km2, a obszar ten podzielony jest na 9 osiedli, które zamieszkuje ponad 12 tys. osób. Kod pocztowy: 39 – 120. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych pojazdów: RRS. Gospodarka miasta to głównie przemysł – produkcja części do samolotów, produkcja filtrów samochodowych i hydraulicznych oraz produkcja mebli. Sędziszów Małopolski ma własne produkty wpisane na listę produktów tradycyjnych województwa podkarpackiego: chleb sędziszowski żytni, makowiec sędziszowski, serowiec sędziszowski oraz sędziszowskie ciasto z jagodami. Odwiedzając miasto warto zatrzymać się przy Kościele Narodzenia NMP, Kościele i Klasztorze oo. Kapucynów, a także Ratuszu.

Regeneracja wtryskiwaczy Sędziszów Małopolski

regeneracja wtryskiwaczy Lubaczów

Lubaczów to miasto w północno – wschodniej części województwa podkarpackiego o powierzchni 25,73 km2. Obszar ten zamieszkuje ponad 12 tys. osób. Kod pocztowy miasta: 37 – 600. Pojazdy zarejestrowane oznaczane są literami RLU. Lubaczów oddalony jest od stolicy województwa o 101 km w kierunku wschodnim. Odwiedzając Lubaczów wskazane jest zobaczyć takie zabytki jak: Rynek, Ratusz, gmach Sądu Rejonowego, Cerkiew Św. Mikołaja, budynek dawnej apteki, budynek dworca kolejowego, a także zwiedzić Muzeum Kresów.

Regeneracja wtryskiwaczy Lubaczów

regeneracja wtryskiwaczy Nowa Dęba

Nowa Dęba jest miastem położonym w północnej części województwa podkarpackiego. Od stolicy województwa dzieli je odległość niespełna 54 km. Miasto liczy sobie ponad 11 tys. mieszkańców rozlokowanych na terenie 16,7 km2. Kod pocztowy to 39 – 460, a pojazdy oznakowane są na tablicach literami RTA. Będąc w Nowej Dębie warto odwiedzić Muzeum Bombki Choinkowej, gdzie podziwiać można różnorodne i wielobarwne ozdoby choinkowe, a zwiedzanie zwieńczone jest prezentacja tworzenia i zdobienia bombek.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowa Dęba

regeneracja wtryskiwaczy Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne leżą w południowej części województwa podkarpackiego. Powierzchnia miasta wynosi 16,79 km2. Ludność miasta to niewiele ponad 9 tys. osób. Ustrzyki położone są nad rzeką Strwiąż w odległości ok. 110 km od stolicy województwa. Pojazdy na tablicach rejestracyjnych oznaczane są literami RBI. W mieście znajduje się Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Na uwagę zasługuje także Sanktuarium Matki Bożej Rudeckiej Królowej Bieszczadzkiej, Kościół NMP Królowej Polski, Cerkiew Soboru NMP oraz budynek stacji kolejowej z końca XIX wieku. Ustrzyki zapraszają miłośników narciarstwa ze względu na najlepiej i najbardziej rozbudowaną infrastrukturę narciarską w województwie, przez co nazywane są „zimową stolicą”.

Regeneracja wtryskiwaczy Ustrzyki Dolne

regeneracja wtryskiwaczy Kolbuszowa

Kolbuszowa jest miastem województwa podkarpackiego o powierzchni 7,49 km2, położonym na północny zachód od stolicy województwa nas rzeką Nil. Miasto liczy sobie niespełna 9 tys. mieszkańców. Pojazdy zarejestrowane maja oznaczenia RKL na swoich tablicach. Do ciekawych miejsc miasta należy Muzeum Kultury Ludowej wraz z Parkiem Etnograficznym, a także Kolegiata Wszystkich Św., pozostałości po pałacu Lubomirskich oraz Rynek z zabytkową studnią.

Regeneracja wtryskiwaczy Kolbuszowa

regeneracja wtryskiwaczy Strzyżów

Strzyżów położony jest w środkowej części województwa podkarpackiego na rzeką Wisłok. Od stolicy województwa dzieli je odległość ok. 31 km. Powierzchnia miasta mierzy 13,89 km2, a obszar ten zamieszkuje prawie 9 tys. osób. Kod pocztowy: 38 – 100. Tablice rejestracyjne pojazdów posiadają litery RSR. Miasto zaprasza turystów do zwiedzenia tunelu schronowego z czasu II wojny światowej, odwiedzenia Rynku, Muzeum Strzyżowskiego oraz Kolegiaty Niepokalanego Poczęcia NMP.

Regeneracja wtryskiwaczy Strzyżów

regeneracja wtryskiwaczy Brzozów

Brzozów jest XIV – wiecznym miastem położonym w województwie podkarpackim nad rzeką Stobnicą. Jego powierzchnia wynosi 11,46 km2, a liczba ludności ponad 7 tys. osób. Kod pocztowy: 36 – 200. Brzozów podzielony jest na 7 dzielnic. Pojazdy zarejestrowane w tym mieście mają na tablicach litery RSR. W mieście można zobaczyć XVII – wieczna Bazylikę kolegiacką Przemienienia Pańskiego, budynek dawnego Ratusza – dziś Muzeum Regionalne, czy też dawny budynek Towarzystwa Gimnastycznego Sokół – aktualnie Brzozowski Dom Kultury.

Regeneracja wtryskiwaczy Brzozów

regeneracja wtryskiwaczy Rudnik nad Sanem

Rudnik nad Sanem, jak sama nazwa wskazuje, jest miastem położonym nad rzeką San w województwie podkarpackim, a dokładniej w jego północnej części. Od stolicy województwa oddalony jest o ok. 56 km. Swoją powierzchnią mierzy 36,6 km2. Miasto liczy sobie niespełna 7 tys. mieszkańców. Kod pocztowy to 37 – 420, a oznaczenia tablic rejestracyjnych: RNI. Do zabytków i ciekawych turystycznie miejsc Rudnika należą: budynek dawnego młyna i elektrowni wodnej, zespół pałacowy Tarnowskich, Kościół Św. Trójcy, budynek dworca kolejowego, budynek Szkoły Ludowej – obecnie Muzeum Wikliniarstwa, a także budynek dawnego leśnictwa.

Regeneracja wtryskiwaczy Rudnik nad Sanem

regeneracja wtryskiwaczy Głogów Małopolski

Głogów Małopolski jest miastem o powierzchni 20,9 km2, położonym w województwie podkarpackim na północ od stolicy województwa w odległości 12 km. Liczba ludności tego miasta wynosi niespełna 8 tys. osób. RZE to oznaczenia pojazdów z tego regionu. Kod pocztowy: 36 – 060. Miasto przyciąga do siebie turystów lubiących leśne wędrówki i odpoczynek nad wodą, ze względu na otoczenie kompleksami leśnymi i obecność zbiorników wodnych. Dodatkowo atrakcja Głogowa jest Rynek, jeden z największych w naszym kraju, Ratusz, Kościół Trójcy Przenajświętszej oraz brama cmentarna z początku XX wieku.

Regeneracja wtryskiwaczy Głogów Małopolski

regeneracja wtryskiwaczy Boguchwała

Boguchwała położona jest w środkowej części województwa podkarpackiego. Jego powierzchnia wynosi 9,11 km2. Liczba mieszkańców liczy ponad 6 tys. osób. Wzdłuż południowo – wschodniej granicy miasta płynie rzeka Wisłok. Boguchwała od stolicy województwa oddalona jest o 8 km. Kod pocztowy to 36 – 040. Pojazdy zarejestrowane w regionie mają na tablicach litery RZE. W Boguchwale warto zobaczyć zespół parkowo – pałacowy Lubomirskich, Kościół Św. Stanisława oraz pomnik 500. rocznicy Bitwy pod Grunwaldem.

Regeneracja wtryskiwaczy Boguchwała

regeneracja wtryskiwaczy Dynów

Dynów to miasto województwa podkarpackiego położone nad rzeką San w odległości 40 km od stolicy województwa. Miasto liczy sobie ponad 6 tys. mieszkańców rozlokowanych na terenie 24,55 km2. Kod pocztowy miasta: 36 – 065. Tablice rejestracyjne pojazdów zarejestrowanych w Dynowie oznaczane są literami RZE. W mieście atrakcja turystyczna jest kolej wąskotorowa z zabytkowym budynkiem dworca, Kościół św. Wawrzyńca, dawna synagoga, Dwór Trzecieskich, a także zabudowa miasta oraz Stary Cmentarz Żydowski.

Regeneracja wtryskiwaczy Dynów

regeneracja wtryskiwaczy Nowa Sarzyna

Nowa Sarzyna jest miastem województwa podkarpackiego położonym nad rzeką Trzebośnicą – dopływem Sanu. Od stolicy województwa oddalone jest o 48 km w kierunku północno – wschodnim. Powierzchnia miasta wynosi 9.15 km2, a tereny te zamieszkuje prawie 6 tys. osób. Oznaczenia tablic rejestracyjnych pojazdów: RLE. Kod pocztowy: 37 – 310. Gospodarka Nowej Sarzyny to przemysł chemiczny i wikliniarstwo, którym zajmują się mieszkańcy.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowa Sarzyna

regeneracja wtryskiwaczy Lesko

Lesko jest miastem powiatowym w południowej części województwa podkarpackiego nad Sanem. Jego powierzchnia wynosi 15,33 km2, a na terenie tym zamieszkuje ponad 5 tys. osób. Kod pocztowy Leska to 38 – 600, a pojazdy zarejestrowane na tablicach oznaczone są literami RLS. Do zabytków miasta zalicza się: Zamek Kmitów, Ratusz Miejski, Kościół Nawiedzenia NMP, dawna Synagoga – aktualnie galeria sztuki, kamienica, która niegdyś mieściła Towarzystwo Zaliczkowe, a także Cmentarz Żydowski.

Regeneracja wtryskiwaczy Lesko

Regeneracja wtryskiwaczy w miastach:

Brzozów, Kolbuszowa, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Nisko, Przeworsk, Ropczyce, Strzyżów, Rudnik nad Sanem, Boguchwała