Regeneracja oraz naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Legnica

Jeśli mieszkasz w Legnicy i potrzebujesz regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, zgłoś się do nas! Sprawdź poniżej, jakie symptomy wskazują na konieczność regeneracji, i jak w fachowy i szybki sposób możesz zażegnać ten problem!

Jak możesz skorzystać z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy w Legnicy?

 • Samochód pozostaw u dowolnie wybranego, lokalnego mechanika, który zdemontuje wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas, by umówić usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier w ciągu jednego dnia roboczego odbierze wtryskiwacze od mechanika i przywiezie do naszej siedziby.
 • Pierwsze, co zrobimy, to sprawdzimy parametry i ewentualne uszkodzenia wtryskiwaczy. Przy znanym stanie tychże elementów, przedstawimy Ci indywidualną ofertę zawierającą zakres i koszty naprawy.
 • Możesz ją przyjąć, a wtedy przeprowadzimy regenerację. Wtryskiwacze kurier odwiezie z powrotem pod wskazany przez Ciebie adres, w celu zamontowania ich do auta.

Wymienione części podlegają oczywiście gwarancji – o nic się zatem nie martw. Koszty kuriera w obie strony zaczynają się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Legnica

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim odpowiemy na pytanie, na czym polega naprawa i regeneracja wtryskiwaczy, krótka informacja nt. i przegląd krótki przegląd dwóch często spotykanych awarii, z jakimi możemy mieć do czynienia w ich przypadku. Po pierwsze, wtryskiwacz może „lać na przelew”. To znaczy, że np. z powodu jego nieszczelności (mówiąc w uproszczeniu) zbyt duża ilość paliwa trafia z powrotem do układu.

W drugim przypadku może dojść do sytuacji, w wtryskiwacz non stop podaje paliwo do cylindra. To w konsekwencji będzie powodowało zmiany w pracy silnika. Kierowca będzie je odbierał jako stukot silnika i „twarde” działanie. Lanie paliwa do cylindra, zamiast jego wtryskiwania, może nawet doprowadzić do wypalenia dziury w denku tłoka.

Przyczyną złej pracy wtryskiwaczy może być ich zanieczyszczenie, uszkodzenie któreś z elementów, ale również zużycie będące wynikiem normalnej eksploatacji. Regeneracja wtryskiwaczy polega na ich dokładnym oczyszczeniu, a potem ustaleniu, które ich elementy kwalifikują się do wymiany. Po ponownym złożeniu całego podzespołu jest on testowany i kalibrowany zgodnie ze wskazaniami producenta właściwymi dla danego modelu.

W jaki sposób przeprowadza się u nas regenerację wtryskiwaczy?

Prawidłowo wykonana naprawa wtrysków przywraca niemalże fabryczne parametry podzespołu. Rezultaty są zatem zbliżone do wymiany całych elementów na nowe, a koszt znacznie niższy. Regeneracja wtrysków w naszej firmie przeprowadzana jest następująco:

 • 1. Oglądamy i badamy wtryskiwacze by sprawdzić, jakiego zakresu naprawy wymagają
 • 2. Rozkładamy elementy na części i każdą z nich czyścimy ultradźwiękami
 • 3. Uszkodzone i nienadające się już do użytku elementy podlegają identyfikacji i ocenie
 • 4. Wymieniamy te, których nie możemy zamontować z powrotem ze wględu na ich uszkodzenia
 • 5. Testujemy efekty końcowe, by zyskać pewność skuteczności naszych działań

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Legnicy oraz gminach ościennych. Sprawimy, że bez problemu przejedziesz następne co najmniej 200 000 km!

Jakie objawy świadczą o konieczności naprawy wtryskiwaczy?

O uszkodzeniu bądź wyeksploatowaniu wtrysków świadczyć mogą poniższe zachowania Twojego samochodu:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu lub też występujące problemy z jego odpalaniem
 • biały bądź czarny dym z wydechu
 • zwiększenie zużycie paliwa
 • zapalona kontrolka „check engine”
 • słabsze działanie silnika, mniej efektywne

Najważniejsze informacje o Legnicy

Legnica położona jest w środkowej części województwa dolnośląskiego, nad rzekami Kaczawą i Czarną Wodą. Od stolicy województwa oddalona jest o ok. 72 km. Owe miasto ma powierzchnię 56,29 km2 i ponad 98 tys. mieszkańców. Kod pocztowy: od 59 – 200 do 59 – 220. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: DL.
Architektura miasta nie jest jednolita ze względu na pożary, które trawiły centrum. Miasto zostało przebudowane w drugiej połowie XX wieku, ale można zobaczyć jeszcze nawet średniowieczne zabudowy. A ciekawymi budowlami i miejscami w Legnicy są m. in.: katedra Św. Apostołów Piotra i Pawła, kościół Św. Jana, Stary Ratusz, Zamek Piastowski, Dom Pod Przepiórczym Koszem, budynek I Liceum Kształcącego oraz Muzeum Miedzi.

Regeneracja wtryskiwaczy LegnicaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Legnica

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )