Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Lubin

Nasza oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Lubina oraz okolic. W Twoim aucie wtryskiwacze uległy wyeksploatowaniu lub zniszczeniu, koniecznie oddaj je do regeneracji, by znów móc jeździć w pełni sprawnym autem. Sprawdź poniżej szczegóły naszej oferty dotyczącej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

W jaki sposób mieszkańcy Lubina mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Wystarczy zdemontować wtryskiwacze w dowolnym punkcie serwisowym i zadzwonić do nas, zamawiając usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wysłany przez nas kurier odbierze wtryskiwacze i przywiezie do rąk naszych specjalistów.
 • Ocenią oni parametry i uszkodzenia wtrysków. Na tej podstawie stworzymy dla Ciebie ofertę regeneracji.
 • Jeżeli ją przyjmiesz, podejmiemy się naprawy, aż do zyskania niemalże fabrycznych parametrów wtryskiwaczy. Następnie kurier odwiezie je z powrotem do warsztatu.

Na zregenerowane elementy przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu wynoszą już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Lubin

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega ten proces?

Wtryskiwacze, zwłaszcza w silnikach Diesla, muszą pracować szybko, precyzyjnie i w warunkach wysokiego ciśnienia. Dzięki rozwojowi technologi są one w stanie spełnić te wszystkie wymagania. Niejako skutkiem ubocznym tego jest ich stosunkowo szybkie zużywanie się i spora wrażliwość na złe warunki eksploatacji (np. zanieczyszczone paliwo). Dlatego wtryskiwacze muszą co jakiś czas być poddawane regeneracji lub wymieniane, przy czym ten pierwszy wariant jest zdecydowanie korzystniejszy z punktu widzenia ekonomicznego. Dzięki regeneracji można znacząco zmniejszyć koszty związane z eksploatacją samochodu.

Regeneracja polega na dokładnym oczyszczeniu wtryskiwaczy, ich przeglądzie (w celu sprawdzenia, które elementy kwalifikują się do wymiany), ponownym złożeniu i kalibracji. W efekcie uzyskujemy część, której parametry nie odbiegają od parametrów nowych wtryskiwaczy. Mało tego, na zregenerowane wtryskiwacze przysługuje również gwarancja.

Choć pozornie może się wydawać, że regeneracja nie jest niczym skomplikowanym, w rzeczywistości do jej przeprowadzenia konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Dlatego należy ją powierzać profesjonalistom specjalizującym się w wykonywaniu tego typu prac.

Samodzielnie kierowca może przeprowadzić uproszczoną wersję tzw. próby przelewowej. Polega ona na sprawdzeniu, czy któryś z wtryskiwaczy nie pracuje w sposób, na który potocznie mówi się „leje na przelew”. To określenie oznacza, że zbyt duża ilość paliwa trafia z powrotem do obiegu (po przejściu przez wtryskiwacz). Do samodzielnego przeprowadzenia tego typu testu wystarczy zestaw menzurek i adapterów.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Nie ma drugiego tak korzystnego cenowo i jednocześnie tak skutecznego sposobu na przywrócenie parametrów fabrycznych wtryskiwaczy. Jak wykonujemy regenerację?

 • Analizujemy stan i parametry wtryskiwaczy z Twojego samochodu
 • Rozkładamy je na części i czyścimy w bezpieczny, nieinwazyjny sposób w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikujemy uszkodzone elementy i oceniamy, które z nich należy wymienić
 • Wymieniamy i składamy wtryskiwacze z powrotem
 • Testujemy uzyskane efekty

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Lubina oraz gminach ościennych. Prawidłowo przeprowadzona naprawa pozwoli Ci na przejechanie bez problemu kolejne 200 tys. km lub więcej.

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca, zużycie, uszkodzenie wtryskiwaczy to nie żarty. Samochód poinformuje nas o tym poniższymi objawami:

 • tzw „ciężkie odpalanie”
 • spadek mocy silnika
 • większe spalanie
 • problemami z odpalaniem silnika
 • komputer pokładowy wyświetli kontrolkę „check engine”
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Lubinie?

Lubin położony jest w województwie dolnośląskim, nad rzeką Zimnicą. Liczy 71 710 mieszkańców, a jego powierzchnia zajmuje 40,77 km². Lubin słynie z następujących zabytków: dzwonnica z drugiej połowy XV wieku, ruiny zamku z XIV wieku, ratusz z XVIII wieku. Kod pocztowy w tej miejscowości jest następujący, 59 – 300, a tablice rejestracyjna zaczynają się symbolem DLU.

Regeneracja wtryskiwaczy LubinSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Lubin

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )