Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Dzierżoniów

Jeśli zamieszkujesz Dzierżoniów, a Twoje auto wykazuje już objawy zużycia wtryskiwaczy, radzimy – nie czekaj, działaj! Sprawdź naszą ofertę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens i dowiedz się, jak w profesjonalny, skuteczny i szybki sposób możemy Ci pomóc w odzyskaniu pełnej sprawności samochodu bez znaczącego ubytku w kieszeni!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w wygodny i prosty sposób w Dzierżoniowie?

 • Zdemontuj wtryskiwacze z samochodu, oddając go do dowolnego, pobliskiego punktu warsztatowego.
 • Zadzwoń do nas i zamów naprawę i regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier, którego wyślemy pod wskazany adres, odbierze elementy z warsztatu i już następnego dnia trafią one do nas.
 • Po otrzymaniu przesyłki pierwszym krokiem jest weryfikacja technicznego stanu wtryskiwaczy, oraz sprawdzenie czy nie są uszkodzone. Bazując na tym, przedstawimy Ci naszą ofertę: zakres i koszty regeneracji.
 • Jeżeli oferta Ci podpasuje, wykonamy profesjonalną naprawę. Zregenerowane wtryski trafią kurierem z powrotem do warsztatu, by można było je zamontować.

Na zregenerowane przez nas podzespoły przysługuje gwarancja. Koszty transportu wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Dzierżoniów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Oczyszczenie, identyfikacja uszkodzonych elementów, ich wymiana oraz ponowne złożenie całego podzespołu – tak w dużym skrócie można opisać proces naprawy i regeneracji wtryskiwaczy. Kończy się on niezwykle ważnym zadaniem, jakim jest test i kalibracja całego podzespołu.

Dlaczego wtryskiwacze wymagają regeneracji? Jest to jeden z najprecyzyjniej skonstruowanych elementów układu paliwowego. Dotyczy to zwłaszcza nowoczesnych wtryskiwaczy, które pracują w warunkach coraz większego ciśnienia. Efektem jest lepsza praca silnika, niższe spalanie i mniejsza zawartość szkodliwych substancji w spalinach. To wszystko oznacza jednak, że wtryskiwacze mają określoną żywotność. Szacunki mówią o 180-200 tys. kilometrów. Istnieją jednak czynniki mogące wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na ich kondycję, przyczyniając się do szybszego lub wolniejszego zużycia. Chodzi tu np. o jakość paliwa, niewymienianie filtrów paliwa czy jazdę na tzw. suchym baku.

Między innymi z tych powodów warto kontrolować stan wtryskiwaczy. Pomóc w tym może test przelewowy, który jest w stanie wykazać, czy wtryskiwacze nie leją na tzw. przelew. Przyczyną tego może być właśnie nieszczelność wtryskiwaczy. Powoduje ona, że pompa paliwowa nie jest w stanie zbudować odpowiednio wysokiego ciśnienia w systemie.

Oddanie wtryskiwaczy do regeneracji w odpowiednim momencie pozwoli uniknąć dalszych usterek. Dzięki temu można również zaoszczędzić niebagatelną kwotę, jaką w innej sytuacji należałoby wydać na zakup nowych wtrysków.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Dzięki regeneracji wtryskiwacze są w stanie powrócić do stanu zbliżonego do fabrycznego. Za znacznie niższą kwotę niż zakup nowych podzespołów, możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą przez nawet więcej niż 200 tys. km. Regenerację wtrysków przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzenie parametrów wtryskiwacza
 • Wyczyszczenie każdego elementu osobno w myjce ultradźwiękowej
 • Ocena uszkodzonych bądź zużytych części
 • Wymiana zużytych podzespołów
 • Testy weryfikujące skuteczność przeprowadzonych zabiegów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Dzierżoniowa oraz gminach ościennych.

Kiedy jest czas na regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które powinny skłonić kierowców do poddania wtryskiwaczy regeneracji, by nie pogorszyć stanu silnika i pojazdu, to m.in.:

 • problemy z odpalaniem zimnego silnika
 • nieoczekiwane gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • mniejsza moc silnika
 • kłopoty z odpalaniem silnika, zwłaszcza rano
 • dym wydobywający się z wydechu
 • wzrost średniego spalania paliwa
 • regularnie zapalająca się kontrolka „check engine”

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Dzierżoniów - najważniejsze informacje

Dzierżoniów usytuowany jest nad rzeką Piławą, w województwie dolnośląskim. Miejscowość ma 33 137 mieszkańców, a jej powierzchnia liczy 20,07 km². Dzierżoniów może pochwalić się następującymi zabytkami – kościół parafialny św. Jerzego (druga połowa XIV wieku), zespół klasztorny augustianów (XIV wiek), zbór ewangelicki (XVIII wiek), synagoga (XIX wiek), mury obronne (XIII wiek), ratusz z wieżą ratuszową (XV wiek). Kod pocztowy miasta to 58 – 200, a tablice rejestracyjne wyróżniają się symbolami DDZ.

Regeneracja wtryskiwaczy DzierżoniówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Dzierżoniów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: