Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) w Wałbrzychu

Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic, jeśli borykacie się z dziwnymi problemami z Waszym samochodem jak dym z wydechu, spadek dynamiki czy zwiększone zużycie paliwa – może wskazywać to na zużycie lub uszkodzenie wtrysków. Nasza firma posiada ofertę dla Ciebie z regeneracją wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, bez konieczności dojeżdżania do nas! Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak skorzystać z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy w Wałbrzychu?

 • Zostaw samochód w punkcie serwisowym, w którym zdemontują wtryski z Twojego samochodu.
 • Zadzwoń lub napisz do nas, by skorzystać z usług naprawy i regeneracji wtryskiwaczy.
 • Do warsztatu skierujemy kuriera, by odebrał stamtąd zdemontowane wtryskiwacze.
 • Na podstawie oględzin oraz analizy stanu wtryskiwaczy, zaproponujemy Ci ofertę z zakresem i kosztami naprawy.
 • Jeżeli oferta będzie dla Ciebie OK, wtryski poddamy regeneracji, a następnie odeślemy – znów w pełni sprawne – z powrotem pod adres warsztatu.

Na zregenerowane podzespoły przysługuje oczywiście gwarancja. Koszty transportu są naprawdę niskie i wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Wałbrzych

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym to polega?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy powinna być przeprowadzana w serwisach specjalizujących się w świadczeniu tego typu usług. Posiadają one bowiem odpowiedni sprzęt (w tym ultradźwiękowe myjki) oraz specjalistyczne stoły probiercze do testowania i kalibracji wtryskiwaczy.

Cały proces naprawy, po wymontowaniu wtryskiwaczy, składa się z kilku etapów: dokładanego oczyszczenia wtryskiwaczy, ich przeglądu oraz wymiany uszkodzonych elementów. Następnie wtryskiwacze są testowane i kalibrowane do ustawień fabrycznych.

Przed oddaniem wtryskiwaczy do regeneracji można samodzielnie sprawdzić, czy któryś z nich nie „leje na przelew”, czyli czy wskutek jego defektu (np. nieszczelności) zbyt duża ilość paliwa nie trafia z powrotem do układu. Określamy to porównując poziom przelewów ze wszystkich wtryskiwaczy. Do przeprowadzenia tego testu (nazywanego testem przelewowym lub próbą przelewowa) potrzebny jest komplet menzurek oraz zestaw adapterów. Analizując jego wyniki warto jednak pamiętać, że brak widocznych nieprawidłowości nie oznacza jeszcze, że wtryskiwacze są sprawne. Niejednokrotnie wymagana jest bardziej precyzyjna (a tym samych wymagająca odpowiedniego sprzętu) diagnostyka.

Jak przeprowadzamy regenerację wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy jest to najkorzystniejsza i finansowo, i pod względem skuteczności, forma przywrócenia parametrów zbliżonych do fabrycznych, które pozwolą na przejechanie kolejnych 200 tys. kilometrów lub nawet więcej! Jak przebiega regeneracja wtrysków w naszej firmie?

 • Sprawdzamy wtryskiwacze pod względem parametrów, uszkodzeń, stopnia zużycia
 • Każdy wtryskiwacz rozkładamy na części, a każdą z części osobno czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikujemy i sprawdzamy elementy, które są uszkodzone
 • Wymieniamy te z nich, które nie mogą zostać ponownie zamontowane, gdyż nie spełniłyby swojej funkcji
 • Przeprowadzamy końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wałbrzycha oraz gminach ościennych.

Jakie są objawy wskazujące na konieczność naprawy wtryskiwaczy?

Objawy świadczące o nieprawidłowej pracy lub uszkodzeniu wtrysków w Twoim samochodzie to:

 • 1. problemy z odpalaniem silnika rano, lub też gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • 2. zwiększone spalanie
 • 3. świecąca kontrolka „check engine”
 • 4. zauważalnie pogorszenie mocy silnika
 • 5. dym z układu wydechowego

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Wałbrzychu?

Wałbrzych jest miastem powiatowym województwa dolnośląskiego, położonym nad rzeką Pełcznicą, na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w paśmie Gór Wałbrzyskich. Od stolicy województwa oddalony jest o ok. 83 km w kierunku południowo – zachodnim. Miasto mierzy 84,7 km2 i liczy prawie 110 tys. mieszkańców. Tablice rejestracyjne pojazdów z tego regionu oznaczane są literami DB.
Miasto obfituje również w zabytki, a należą do nich: zamek Książ, zamek Stary Książ, zamek Nowy Dwór, Rynek, Ratusz, budynek Prokuratury Rejonowej, pałac Czettritzów, pałac w Rusinowej, pałac Tielscha, żydowski dom pogrzebowy, gmach Sądu, gmach Poczty Głównej, Palmiarnia, kolegiata NMP Bolesnej i Św. Aniołów Stróżów, kościół Św. Ducha i wiele domów i kamienic.

Regeneracja wtryskiwaczy WałbrzychSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wałbrzych

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )