Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Wrocław

Wszyscy mieszkańcy Wrocławia oraz okolic, których samochód wykazuje niepokojące objawy wskazujące na zbytnią eksploatację bądź uszkodzenie wtryskiwaczy– warto, byście wiedzieli, jak rozwiązać ten problem! W naszej firmie wykonujemy fachową, skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, by przywrócić pełną sprawność samochodu. Sprawdź szczegóły poniżej i zgłoś się do nas!

Nie wiesz jakie wtryskiwacze pasują do Twojego auta i czy są u nas dostępne?
Kliknij poniżej i sprawdź po numerze VIN swojego pojazdu.

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz wtryskiwaczy gotowych do montażu?
Posiadamy setki wtryskiwaczy do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Jak szybko i łatwo zregenerować z nami swoje wtryskiwacze we Wrocławiu?

 • Podstaw swój samochód do wybranego, lokalnego mechanika. Poproś u niego tylko o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń lub napisz, byśmy zarezerwowali dla Ciebie usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wyślemy kuriera, by od mechanika z warsztatu odebrał wtryski. Dostarczy je on do naszej siedziby.
 • Sprawdzimy parametry wtrysków i ewentualne powstałe uszkodzenia, by wiedzieć, z czym mamy do czynienia. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę z zakresem regeneracji oraz kosztami naprawy.
 • Możesz przyjąć ofertę lub nie. Jeśli przyjmiesz, wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację, i naprawione elementy odeślemy kurierem z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na wymienione i naprawione podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Oferujemy każdy rodzaj wtryskiwaczy

U nas możesz kupić wtryski używane, regenerowane oraz nowe - na każdą kieszeń:)

Regeneracja wtryskiwaczy Wrocław

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy rozpoczyna się od ich wymontowania. Kolejne kroki to czyszczenie oraz przegląd pod kątem wychwycenia elementów wymagających wymiany. Następnie wtryskiwacze są testowane, a na koniec przywraca się im ustawienia ściśle określone przez producent. W naszym serwisie na naprawione przez nas wtryskiwacze udzielamy gwarancji.

Przed oddaniem wtryskiwaczy do regeneracji warto pamiętać, że proces ten wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, precyzji i staranności. Dlatego jego wykonanie należy zlecać podmiotom specjalizującym się w tego typu usługach.

Samodzielnie kierowcy mogą za to przeprowadzić wstępny test przelewowy, który polega na sprawdzeniu, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje na przelew (tzn. czy zbyt duża ilość paliwa nie trafia z powrotem do układu paliwowego). Ten rodzaj usterki jest dosyć często spotykany. Czasem też można spotkać się z określeniem, że wtryskiwacz „leje”. Wówczas chodzi o sytuację, w której wtryskiwacz nie wtryskuje paliwa do cylindra, tylko podaje je w formie strużki. Takie kapiące paliwo w ostateczności może nawet doprowadzić do wypalenia dziury w tłoku. To zaś wiąże się z koniecznością wymiany całego silnika.

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy?

Wycena procesu regeneracji oraz naprawy wtryskiwaczy związana jest z różnorodnością aspektów, które wpływają na końcową cenę usługi. Pierwszym krokiem, mającym na celu określenie tego kosztu, są początkowe testy przeprowadzane na stole probierczym. Dzięki nim można uzyskać ogólny obraz stanu wtryskiwaczy.

Jednak aby dokładnie oszacować koszty naprawy wtryskiwaczy, konieczne jest ich rozebranie i zidentyfikowanie podzespołów, które wymagają wymiany. Właśnie na podstawie tych informacji można określić wartość części zamiennych oraz pracochłonność naprawy, które razem tworzą końcową cenę usługi.

Koszt regeneracji wtryskiwaczy zaczyna się od 300 zł. Warto jednak zaznaczyć, że ostateczna cena usługi może zostać podana jedynie po przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki wtryskiwacza. Taki zabieg pozwala na uzyskanie precyzyjniejszego obrazu stanu urządzenia oraz koniecznych do wykonania napraw.

Jeśli chodzi o koszt diagnostyki, to waha się on zazwyczaj między 50 a 100 zł za sztukę. Cena taka zależy głównie od modelu wtryskiwacza, a także od specyfiki danej usługi.

Należy zauważyć, że w przypadku występowania objawów sugerujących problemy z działaniem wtryskiwaczy, nie należy zwlekać z ich naprawą. Opóźnienie takie może prowadzić do pogłębiania się usterek i wzrostu awaryjności urządzenia, co z kolei zwiększa koszty związane z jego naprawą. W dłuższej perspektywie szybka reakcja i naprawa wtryskiwaczy może więc przynieść oszczędności, ponieważ pozwoli uniknąć większych, bardziej kosztownych napraw.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

Po regeneracji wtryski mogą osiągnąć parametry jak nowe! Dlatego możliwa jest bezproblemowa jazda przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Naprawiając wtryskiwacze, nasi specjaliści postępują zgodnie z poniższymi punktami:

 • Weryfikują parametry i stan wtryskiwaczy
 • Po rozłożeniu wtrysków na części, każdą z nich oczyszczają ultradźwiękami
 • Identyfikują podzespoły wadliwe bądź zużyte i wymieniają te, których nie można już zamontować
 • Przeprowadzają końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wrocławia oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy uszkodzenia lub zużycia wtrysków, które powinny Cię zaalarmować, to m.in.:

 • dym wydobywający się z wydechu
 • zwiększone spalanie
 • problemy z odpalaniem auta
 • zauważalnie słabsze działanie silnika
 • niespodziewane gaśnięcie silnika

Wrocław - najważniejsze informacje

Jeśli chcesz spotkać krasnala na ulicy, musisz wybrać się do Wrocławia. Figurek tych małych stworzeń we Wrocławiu jest tak wiele, że trudno je zliczyć.
Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, położoną nad Odrą, o powierzchni 292,82 km2, co sprawia, że zajmuje 5 miejsce w Polsce. Aglomerację tę zamieszkuje prawie 642 tys. osób. Pojazdy z tego regionu oznaczane są literami DW i DX na swoich tablicach.
W mieście funkcjonuje 10 państwowych uczelni wyższych, a wśród nich wyróżnia się m. in. Uniwersytet Wrocławski, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, czy też Akademię Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki.

Regeneracja wtryskiwaczy WrocławSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wrocław

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )