Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Wrocław

Wszyscy mieszkańcy Wrocławia oraz okolic, których samochód wykazuje niepokojące objawy wskazujące na zbytnią eksploatację bądź uszkodzenie wtryskiwaczy– warto, byście wiedzieli, jak rozwiązać ten problem! W naszej firmie wykonujemy fachową, skuteczną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, by przywrócić pełną sprawność samochodu. Sprawdź szczegóły poniżej i zgłoś się do nas!

Jak szybko i łatwo zregenerować z nami swoje wtryskiwacze we Wrocławiu?

 • Podstaw swój samochód do wybranego, lokalnego mechanika. Poproś u niego tylko o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń lub napisz, byśmy zarezerwowali dla Ciebie usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Wyślemy kuriera, by od mechanika z warsztatu odebrał wtryski. Dostarczy je on do naszej siedziby.
 • Sprawdzimy parametry wtrysków i ewentualne powstałe uszkodzenia, by wiedzieć, z czym mamy do czynienia. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę z zakresem regeneracji oraz kosztami naprawy.
 • Możesz przyjąć ofertę lub nie. Jeśli przyjmiesz, wykonamy dla Ciebie profesjonalną regenerację, i naprawione elementy odeślemy kurierem z powrotem do warsztatu w celu montażu.

Na wymienione i naprawione podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Wrocław

Regeneracja wtryskiwaczy - na czym polega?

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy rozpoczyna się od ich wymontowania. Kolejne kroki to czyszczenie oraz przegląd pod kątem wychwycenia elementów wymagających wymiany. Następnie wtryskiwacze są testowane, a na koniec przywraca się im ustawienia ściśle określone przez producent. W naszym serwisie na naprawione przez nas wtryskiwacze udzielamy gwarancji.

Przed oddaniem wtryskiwaczy do regeneracji warto pamiętać, że proces ten wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, precyzji i staranności. Dlatego jego wykonanie należy zlecać podmiotom specjalizującym się w tego typu usługach.

Samodzielnie kierowcy mogą za to przeprowadzić wstępny test przelewowy, który polega na sprawdzeniu, czy któryś z wtryskiwaczy nie leje na przelew (tzn. czy zbyt duża ilość paliwa nie trafia z powrotem do układu paliwowego). Ten rodzaj usterki jest dosyć często spotykany. Czasem też można spotkać się z określeniem, że wtryskiwacz „leje”. Wówczas chodzi o sytuację, w której wtryskiwacz nie wtryskuje paliwa do cylindra, tylko podaje je w formie strużki. Takie kapiące paliwo w ostateczności może nawet doprowadzić do wypalenia dziury w tłoku. To zaś wiąże się z koniecznością wymiany całego silnika.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

Po regeneracji wtryski mogą osiągnąć parametry jak nowe! Dlatego możliwa jest bezproblemowa jazda przez kolejne co najmniej 200 tys. km. Naprawiając wtryskiwacze, nasi specjaliści postępują zgodnie z poniższymi punktami:

 • Weryfikują parametry i stan wtryskiwaczy
 • Po rozłożeniu wtrysków na części, każdą z nich oczyszczają ultradźwiękami
 • Identyfikują podzespoły wadliwe bądź zużyte i wymieniają te, których nie można już zamontować
 • Przeprowadzają końcowe testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Wrocławia oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy uszkodzenia lub zużycia wtrysków, które powinny Cię zaalarmować, to m.in.:

 • dym wydobywający się z wydechu
 • zwiększone spalanie
 • problemy z odpalaniem auta
 • zauważalnie słabsze działanie silnika
 • niespodziewane gaśnięcie silnika

Wrocław - najważniejsze informacje

Jeśli chcesz spotkać krasnala na ulicy, musisz wybrać się do Wrocławia. Figurek tych małych stworzeń we Wrocławiu jest tak wiele, że trudno je zliczyć.
Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, położoną nad Odrą, o powierzchni 292,82 km2, co sprawia, że zajmuje 5 miejsce w Polsce. Aglomerację tę zamieszkuje prawie 642 tys. osób. Pojazdy z tego regionu oznaczane są literami DW i DX na swoich tablicach.
W mieście funkcjonuje 10 państwowych uczelni wyższych, a wśród nich wyróżnia się m. in. Uniwersytet Wrocławski, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, czy też Akademię Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki.

Regeneracja wtryskiwaczy WrocławSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Wrocław

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )