Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy dla kierowców z Jeleniej Góry

Mieszkańcy Jeleniej Góry, posiadający samochód – są naprawy, których warto dokonać po zauważeniu pierwszych objawów, by nie pogorszyć sytuacji! Należy do nich naprawa zużytych i uszkodzonych wtryskiwaczy. Jeśli zatem Wasz pojazd wykazuje symptomy konieczności regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, sprawdź, jak wygodnie i niedrogo, a skutecznie, możesz sobie z tym poradzić!

Jak skorzystać z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy w Jeleniej Górze?

 • U mechanika, który zazwyczaj zajmuje się naprawami Twojego samochodu, zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Twoje wtryskiwacze dotrą do nas kurierem, a wtedy my sprawdzimy ich parametry i stopień eksploatacji. Na tej podstawie przedstawimy Ci naszą ofertę oraz przewidywane koszty naprawy.
 • Jeśli przyjmiesz nasze warunki, już wkrótce kurierem trafią do Twojego mechanika zregenerowane, prawie jak nowe wtryskiwacze.

Na naprawę oraz na zregenerowane podzespoły udzielamy oczywiście gwarancji. Koszt kuriera jest niewielki i zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Jelenia Góra

Co to jest naprawa i regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy pozwala na usunięcie usterek, których efektem może być np. „lanie wtryskiwacza”. Pod tym pojęciem mogą kryć się tak naprawdę dwa rodzaje uszkodzeń.

Pierwszy dotyczy sytuacji, w której wtryskiwacz „leje na przelew”. To znaczy, że kiedy włączymy silnik i wtryskiwacze rozpoczną pracę, jeden z nich (więcej) puszcza zbyt dużą ilość paliwa na przelew, czyli zbyt duża jego ilość trafia do układu paliwowego. By sprawdzić, czy naszym samochodzie nie ma tego rodzaju usterki możemy na przykład przeprowadzić samodzielnie próbę przelewową. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w zestaw menzurek i adapterów.

Drugim rodzajem awarii może być sytuacja, w której wtryskiwacz cały czas podaje paliwo do cylindra, nawet wtedy, gdy układ przestaje pracować. Mało tego, możemy mieć wtedy do czynienia nie z wtryskiem, ale z kapaniem, czy wręcz laniem się paliwa do cylindra.

Przyczyną „lania wtryskiwaczy” może być ich zanieczyszczenie, naturalne zużycie ich elementów, nieszczelność. W trakcie regeneracji wtryski są czyszczone, a ich zużyte lub uszkodzone części – wymieniane.

Jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy?

Proces naprawy i regeneracji wtryskiwaczy przeprowadzamy z wykorzystaniem poniższych etapów:

 • Oceniamy osiągane parametry i ogólny stan wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części, by każdą z nich ocenić osobno, następnie czyścimy je ultradźwiękami
 • Wymieniamy podzespoły które są już zniszczone lub wyeksploatowane i nie możemy ich zamontować ponownie
 • Przeprowadzamy końcowe testy, by sprawdzić skuteczność dokonanej naprawy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Jeleniej Góry oraz gminach ościennych. Regeneracja wtryskiwaczy pozwala dużo niższym kosztem niż wymiana na nowe przywrócić im pełną, niemalże fabryczną sprawność. Po regeneracji możesz spodziewać się bezawaryjnej pracy wtrysków przez kolejne co najmniej 200 tys. km.

Kiedy i kto powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy w Jeleniej Górze?

Czy wiesz, kiedy powinno się wykonywać regenerację wtryskiwaczy? Sprawdź, czy Twój samochód wykazuje poniżej wymienione symptomy – jeśli tak, zgłoś się do nas, by pozbyć się problemu!

 • z wydechu unosi się dym
 • masz kłopoty z odpalaniem silnika, lub nieoczekiwanym jego gaśnięciem
 • silnik pracuje mniej dynamicznie i efektywnie
 • zaobserwowałeś większe spalanie
 • regularnie zapala się kontrolka „check engine”

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Co warto wiedzieć o Jeleniej Górze?

Jelenia Góra położona jest w województwie dolnośląskim, w dolinie rzek Bobru i Kamiennej. Miasto ze wszystkich stron otoczone jest pasmami górskimi. Powierzchnia Jeleniej Góry wynosi 109,22 km2. Na tym terenie zamieszkuje ponad 78 tys. osób. Aglomeracja podzielona jest na 10 dzielnic. Kod pocztowy: 58 – 500 do 58 – 588. Oznaczenia tablic rejestracyjnych: DJ.
Jelenia Góra to miasto obfitujące w zabytki. Turyści mogą podziwiać: Rynek z Ratuszem i malowniczymi kamieniczkami, mury obronne z basztami, gmach Teatru im. C. K. Norwida, pałac Paulinum, Zdrojowy Teatr Animacji, zespół pałacowy Schaffgotschów, zamek Chojnik, dwór Czarne, willę Gerharda Hauptmanna – obecnie Muzeum Miejskie, Muzeum Karkonoskie, kościół Św. Jana Chrzciciela, bazylika Św. Erazma i Św. Pankracego.

Regeneracja wtryskiwaczy Jelenia GóraSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Jelenia Góra

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: