Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Świdnica

Drodzy mieszkańcy Świdnicy oraz okolic – czy wiedzieliście, że niesprawne wtryskiwacze nie muszą oznaczać kosztownej wymiany? Ciekawym i jednakowo skutecznym rozwiązaniem na zużyte bądź uszkodzone wtryskiwacze jest ich naprawa, Oferujemy profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, doprowadząca je do niemalże fabrycznych parametrów. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej.

Jak zlecić regenerację wtryskiwaczy w Świdnicy?

 • W dowolnym punkcie serwisowym o dogodnej dla Ciebie lokalizacji zleć demontaż zużytych elementów.
 • Zadzwoń lub napisz do nas i zamów regenerację wtryskiwaczy.
 • Po umówieniu terminu, zlecimy kurierowi, by odebrał element z punktu serwisowego.
 • Poddamy wtryskiwacze badaniom. Na podstawie weryfikacji parametrów i osiągów wtryskiwaczy, stworzymy i wyślemy do Ciebie ofertę z zakresem naprawy oraz kosztami.
 • Jeśli zgodzisz się na nią, zregenerujemy wtryskiwacze do parametrów jak fabrycznych i odeślemy je z powrotem kurierem.

Koszt usługi kurierskiej wynosi od 19 zł w obie strony, a jest to wygodna opcja dla klientów! Zregenerowane wtryskiwacze objęte są oczywiście gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Świdnica

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Sprawdzenie stanu wtryskiwaczy wykonuje się z wykorzystaniem mikroskopu, przeprowadzana jest też tzw. próba szczelności (sprawdzenie ilości paliwa, które powraca do układu paliwowego). Po znalezieniu uszkodzonych podzespołów i zanieczyszczonych obszarów, wszystkie części czyszczone są w myjce ultradźwiękowej. Następnie następuje wymiana wadliwych części i skalibrowanie parametrów działania wtryskiwaczy.

Uproszczony test szczelności można wykonać samodzielnie, wykorzystując sprzęt dostępny w sklepach za ok. kilkadziesiąt złotych: odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów.

Skuteczna naprawa, bez ryzyka uszkodzenia części, wymaga doświadczenia wykonujących ją fachowców. Udaj się zatem do sprawdzonego warsztatu, specjalizującego się w naprawie wtryskiwaczy, który posiada odpowiednie certyfikaty i atesty a także konieczny do dobrej naprawy sprzęt.

Jak w naszej firmie wygląda regeneracja wtryskiwaczy?

Czy wiesz, że po regeneracji wtryskiwacze mogą osiągnąć niemalże fabryczne parametry? To zapewni spokojną jazdę bez problemów przez kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów. W dużo lepszej cenie niż wymiana wtryskiwaczy!

Regeneracja to u nas proces kilkuetapowy:

 • Sprawdzenie wtryskiwaczy i parametrów, jakie osiągają, a także ocena ewentualnych uszkodzeń
 • Rozmontowanie wtrysków i wyczyszczenie elementów składowych
 • Wymiana nienadających się już do użycia części
 • Testy, weryfikujące skuteczność wykonanego czyszczenia

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Świdnicy oraz gmin ościennych.

Kto powinien zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Przy nadmiernej eksploatacji lub uszkodzeniu wtryskiwaczy, zauważysz tego symptomy:

 • mniej efektywnie działający silnik i napęd
 • gaśnięcie silnika po jego rozgrzaniu
 • dym unoszący się z wydechu
 • tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • zmniejszona moc silnika
 • świecąca kontrolka „check engine”

Jeśli powyższe objawy występują w Twoim aucie, zaleca się skorzystać z diagnostyki i ewentualnej naprawy wtryskiwaczy.

Świdnica - najważniejsze informacje

Świdnica usytuowana jest w województwie dolnośląskim, nad rzeką Bystrzycą, w odległości 54 km od stolicy województwa. Miasto liczy ponad 56 tys. mieszkańców rozlokowanych na terenie 21,76 km2. DSW to oznaczenia literowe pojazdów zarejestrowanych w mieście.
W Świdnicy turyści mogą zobaczyć zabytkowy Rynek z malowniczymi kamienicami, Ratusz, budynek Poczty Głównej, gmach Sądu Okręgowego, trzy budynki dworcowe, katedrę Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i Św. Wacława Męczennika, kościół Pokoju im. Trójcy Św. oraz cerkiew Św. Mikołaja Cudotwórcy.

Regeneracja wtryskiwaczy ŚwidnicaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Świdnica

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )