Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Chorzów

Dla mieszkańców Chorzowa lub okolic, którzy posiadają samochód wykazujący ostatnio niepokojące symptomy nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy– zapraszamy, zgłoś się do nas! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej, skutecznej i szybkiej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych i pompowtryskiwaczy. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź sam, że to najlepsza opcja na przywrócenie sprawności wtrysków oraz funkcjonalności silnika.

Jak skorzystać z naprawy i regeneracji wtryskiwaczy mieszkając w Chorzowie?

Nasze usługi przebiegają szybko i sprawnie, sprawdź jak łatwo przywrócić sprawność wtryskiwaczom!

 • U wybranego, lokalnego mechanika zostaw swój samochód – niech zdemontuje on wtryski.
 • Zadzwoń do nas, zamów regenerację wtryskiwaczy i podaj adres, spod którego możemy odebrać zdemontowane wtryskiwacze.
 • Kurier przyjedzie po elementy i przywiezie do naszej siedziby.
 • Ocenimy ich stan, parametry oraz sprawdzimy ewentualne uszkodzenia. Stworzymy dla Ciebie kosztorys oraz zakres koniecznych napraw.
 • Wyślemy go do Ciebie, a jeśli zaakceptujesz warunki – wykonamy regenerację. Następnie wtryski kurierem przekażemy do warsztatu w celu montażu. Wtryskiwacze po regeneracji zyskają parametry zbliżone do fabrycznych!

Na podzespoły udzielamy gwarancji. Koszty transportu części kurierem w obie strony zaczynają się od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Chorzów

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy przywraca sprawność wtryskiwaczy w samochodzie na kolejne co najmniej 200 tys. km, dzięki czemu masz problem z głowy na długo. Podczas naprawy wtryskiwaczy my wykonujemy następujące czynności:

 • Sprawdzenie parametrów wtryskiwaczy oraz oględziny ewentualnych uszkodzeń
 • Rozłożenie wtryskiwaczy na części, czyszczenie ultradźwiękami
 • Ocena stopnia uszkodzenia oraz dalszej przydatności części
 • Wymiana uszkodzonych i zużytych elementów wtrysków
 • Na koniec wykonujemy weryfikujące testy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Chorzowa oraz gminach ościennych. Fachowa regeneracja, jaką oferujemy, sprawi że wtryskiwacze sprawdzą się na kolejne co najmniej 200 tys. km.

Kiedy należy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, które wskazują na konieczność działania i regeneracji wtryskiwaczy są następujące:

 • Dym z wydechu
 • Gorsza praca silnika
 • Problemy z odpalaniem
 • Podwyższone spalanie paliwa
 • Świecąca kontrolka ‘check engine’
 • Gasnący silnik

Ważne informacje o Chorzowie

Chorzów jest miastem o powierzchni 33,2 km2, położonym na Wyżynie Śląskiej. Od strony południowo – wschodniej graniczy ze stolicą województwa. Przez Chorzów przepływa potok Rawa. Miasto liczy sobie prawie 107 tys. mieszkańców. Pojazdy na tablicach rejestracyjnych mają oznaczenia literowe SH.
Chorzów, jak większość śląskich miast, swoja historią sięga okresu średniowiecza. Odwiedzając Chorzów podziwiać można wiele zabytków. Należą do nich: Kościół Św. Antoniego z Padwy, Kościół Św. Jadwigi Śląskiej, Kościół Św. Wawrzyńca, Kościół Św. Józefa, Kościół Św. Barbary, Kościół Wniebowzięcia NMP, zespół Szybu Elżbieta, gmach Poczty Głownej, wieża wyciągowa Szybu Prezydent oraz wiele pięknie zdobionych kamienic. W mieście znajduje się jeszcze wiele ciekawych miejsc jak np. Park Śląski z Rosarium, ogrodem zoologicznym, halą wystawową „Kapelusz”, Górnośląskim Parkiem Etnograficznym, a także Śląskim Wesołym Miasteczkiem „Legendia” i Stadionem Śląskim.

Regeneracja wtryskiwaczy ChorzówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Zobacz na blogu

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Chorzów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych lub pompowtryskiwaczy.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )