Regeneracja - naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) Brzeg

Mieszkasz w Brzegu lub w okolicy? Jeśli tak, to gdy tylko zauważysz niepokojące zmiany w pracy silnika w Twoim samochodzie, warto od razu sprawdzić, co jest tego przyczyną. Być może masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskiwaczami. W naszej firmie znajdziesz szybkie, skuteczne, profesjonalne rozwiązanie tego problemu w atrakcyjnej cenie, które przywróci sprawność Twojego auta. Jest to regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak wykonać z nami regenerację wtryskiwaczy w Brzegu?

To tylko kilka kroków! Sprawdź sam, jakie to proste!

 • Zdemontuj wtryskiwacze, pozostawiając swój samochód w dowolnym warsztacie.
 • Zamów naszą naprawę i regenerację wtryskiwaczy – najwygodniej będzie zadzwonić.
 • Kurier odbierze z podanego adresu wtryski.
 • Gdy tylko przywiezie je do nas, nasi specjaliści zweryfikują ich stan techniczny, a następnie przedstawimy Ci stworzoną na tej podstawie ofertę i kosztorys.
 • Jeśli zaakceptujesz przesłaną przez nas ofertę, wykonamy regenerację i przetestujemy jej skuteczność, a następnie odeślemy wtryskiwacze z powrotem w celu montażu.

Zregenerowane wtryski podlegają gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Brzeg

Co to jest regeneracja wtryskiwaczy?

Większość używanych wtryskiwaczy można zregenerować do parametrów pracy określonych przez producenta – o ile nie posiadają poważnych uszkodzeń mechanicznych. Na początku weryfikujemy ich parametry oraz szczelność, wykorzystując do tego mikroskop oraz układ przelewowy. Następnie wykonujemy czyszczenie ultradźwiękami, które jest w pełni bezpieczne. Niesprawne części podlegają wymianie. Na koniec przeprowadzamy szereg testów, oraz kalibrację parametrów.

W celu sprawdzenia wtryskiwaczy oceniamy je wizualnie pod mikroskopem, szukając uszkodzeń oraz zanieczyszczeń. Dodatkowo przeprowadzamy zawsze próbę szczelności, sprawdzającą ile paliwa powraca do układu. Z zestawem za ok. kilkadziesiąt złotych, składający się z cylindrów miarowych i adapterów, możesz też uproszczoną wersję tej próby wykonać sam.

Choć regeneracja to zawsze kilka przedstawionych powyżej kroków, mogą one jednak być w różnym stopniu skomplikowane, ponieważ mamy do czynienia z częściami o różnym stopniu eksploatacji. Zawsze zweryfikuj, czy wybrany przez Ciebie punkt regeneracji jest sprawdzony i wyspecjalizowany w regeneracji, czy posiada odpowiednie certyfikaty oraz profesjonalny sprzęt.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że wtryskiwacze po odpowiednio przeprowadzonej regeneracji zyskują doskonałe parametry, niemalże jak fabryczne. Z pewnością nie sprawią Ci żadnych problemów przez co najmniej 200 tys. kilometrów. Regenerację wtrysków w naszej firmie przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Sprawdzamy parametry wtryskiwaczy, stopień eksploatacji tych części oraz ich ewentualne uszkodzenia
 • Rozkładamy wtryski na części
 • Każdy element czyścimy ultradźwiękami, a następnie identyfikujemy i sprawdzamy
 • Wymieniamy podzespoły, które nie nadają się już do ponownego użycia
 • Testujemy wtryskiwacze

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Brzeg oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowa praca wtryskiwaczy, objawia się na kilka sposobów – głównie problemami z silnikiem, które wymieniamy poniżej:

 • Problemy z odpalaniem silnika i tzw ‘ciężkie odpalanie’
 • Czuć zmniejszenie mocy
 • Gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • Świecąca kontrolka „check engine”, która nie znika po ponownym odpaleniu pojazdu
 • Podwyższone spalanie
 • Czarny / biały dym wydobywający się z rury wydechowej
 • Silnik pracuje mniej efektywnie

Ważne informacje o Brzeg

Brzeg jest miastem położonym w północno – zachodniej części województwa opolskiego, położonym nad Odrą. Jego powierzchnia wynosi 14,6 km2.
Miasto podzielone jest na 5 dzielnic. W mieście znajduje się także 5 osiedli. Liczba mieszkańców to ponad 35 tys. osób. Kod pocztowy od 49 – 300 do 49 – 306. OB to oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych.
Miejscami i zabytkami godnymi uwagi w Brzegu są: Zamek Piastów Śląskich, Brama Odrzańska, układ urbanistyczny Starego Miasta, budynek dworca kolejowego, kościół Św. Mikołaja, kościół Św. Łukasza, kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła, a także kościół Podwyższenia Krzyża Św.

Regeneracja wtryskiwaczy BrzegSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Brzeg

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )