Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Namysłów

Jeśli mieszkasz w Namysłowie lub w okolicach i po niepokojących objawach zauważyłeś zużycie bądź uszkodzenie wtryskiwaczy w swoim samochodzie, czas na ich regenerację, by wreszcie przywrócić prawidłową pracę silnika! Zapraszamy do skorzystania ze skutecznej i fachowej, a także atrakcyjnej cenowo naprawy i regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens w naszej firmie.

Jak zlecić regenerację wtryskiwaczy w Namysłowie?

 • W dowolnym warsztacie poproś o demontaż wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas i zleć nam regenerację wtrysków, podając także adres warsztatu.
 • Wtryskiwacze trafią do nas kurierem, wysłanym pod adres Twojego mechanika. Po weryfikacji ich stanu technicznego prześlemy Ci ofertę z szacowanymi kosztami.
 • Jak tylko zaakceptujesz naszą ofertę, naprawimy wtryskiwacze i kurierem trafią do warsztatu na montaż.

Na zregenerowane podzespoły klientom przysługuje gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Namysłów

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Podstawą skutecznej naprawy wtryskiwaczy jest diagnoza problemu. Wykonuje się ją z wykorzystaniem mikroskopu, przydatna jest również tzw. próba szczelności (sprawdzenie ilości paliwa, które powraca do układu paliwowego) oraz stan końcówki (jakie dawki paliwa są podawane do komory silnika). Po znalezieniu wadliwych i uszkodzonych obszarów, po rozmontowaniu wtryskiwaczy czyszczone są wszystkie podzespoły z wykorzystaniem ultradźwięków. Następnie należy zastąpić wadliwe części nowymi i skalibrować parametry działania wtryskiwaczy.

Próbę przelewową, wskazującą na ogólny stan wtryskiwaczy i ewentualne rozszczelnienia, można wykonać samodzielnie - wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów (koszt to kilkadziesiąt złotych).

Aby mieć pewność skuteczności naprawy wtryskiwaczy, warto powierzyć ją odpowiedniemu warsztatowi. Konieczne jest bowiem doświadczenie i fachowa wiedza pracowników, jak i odpowiedni sprzęt.

Jak wykonujemy regenerację?

Cały proces regeneracji wtryskiwaczy podzielony jest na kilka etapów:

 • Ocena wtryskiwaczy pod kątem ich sprawności, stopnia zużycia i ewentualnych mechanicznych uszkodzeń
 • Rozłożenie na części i bezpieczne wyczyszczenie każdej z nich w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikacja i ocena uszkodzonych elementów
 • Wymiana niesprawnych części
 • Wykonanie końcowych testów

Profesjonalna regeneracja przywróci wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych, dzięki czemu będą pracować bezawaryjnie przez następne 200 tys. kilometrów lub nawet więcej. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Namysłów oraz gminach ościennych.

Kiedy kierowca powinien wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Objawy, świadczące o konieczności regeneracji wtrysków, by nie dopuścić do dalszego pogarszania pracy silnika, to m.in.:

 • Zwiększone zużycie paliwa
 • Gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • Świecąca się, nawracająca kontrolka „check engine”
 • Słabsza praca i dynamika silnika
 • Tzw. „ciężkie odpalanie” przy zimnym silniku
 • Czarny / biały dym z wydechu

Ważne informacje o Namysłowie

Namysłów położony jest w województwie opolskim, a dokładnie w jego północno – zachodniej części, nad rzeką Widawą. Miasto ma powierzchnię 22,62 km2, jest podzielone na 6 osiedli i liczy ponad 16500 mieszkańców. Kod pocztowy: 46 – 100. Oznaczenia literowe tablic rejestracyjnych: ONA.
W mieście działają zakłady zajmujące się przemysłem spożywczym, piwowarskim, metalowym, elektrotechniczny i obuwniczy.
Na listę zabytków Namysłowa wpisane są obiekty takie jak: kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła, Ratusz, zamek książęcy, mury obronne oraz dawny młyn miejski.

Regeneracja wtryskiwaczy NamysłówSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Namysłów

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )