Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno

W jaki sposób szybko, skutecznie i bez przerażających kosztów można sobie poradzić z niesprawnymi wtryskiwaczami w Jaworznie? Wykorzystaj regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, po której przywrócimy im parametry jak fabryczne, dzięki czemu silnik powróci do pełnej sprawności. Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule.

Jak w prosty sposób zamówić regenerację wtryskiwaczy w Jaworznie?

 • Zleć demontaż wtrysków. Obojętnie, w jakim punkcie serwisowym – tam, gdzie masz najbliżej!
 • Zadzwoń do nas i zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Otrzymane wtryskiwacze poddamy weryfikacji parametrów i oględzinom pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Następnie, znając potrzebny zakres naprawy, wyślemy Ci indywidualnie stworzoną ofertę.
 • Po akceptacji naszej oferty, zregenerujemy wtryskiwacze i odeślemy kurierem do warsztatu na montaż. Znów możesz cieszyć się w pełni sprawnym silnikiem!

Koszt usługi kurierskiej rozpoczyna się od 19 zł w obie strony. Zapewnia to naprawdę wysoki komfort korzystania z naszych usług. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Jaworzno

Na czym opiera się regeneracja wtryskiwaczy?

Aby zweryfikować stan otrzymanych od klienta wtryskiwaczy, odbywa się najpierw w wyniku oględzin części w powiększeniu mikroskopowym, a następnie poprzez podłączenie ich do układu przelewowego. Tzw. test przelewu pozwala nam określić miejsca występowania nieszczelności. Chwila wolnego czasu, odrobina chęci oraz zaopatrzenie się w niedrogi zestaw menzurek i przejściówek pozwolą Ci na wykonanie uproszczonego testu przelewu samodzielnie.

Po określeniu przyczyn niesprawnego funkcjonowania wtryskiwaczy, czyścimy wszystkie elementy ultradźwiękami i następnie wymieniamy niesprawnie funkcjonujące części. Na koniec kalibrujemy parametry pracy wtrysków.

Czy wiesz, że niewłaściwie przeprowadzona naprawa może spowodować uszkodzenie wtryskiwaczy...? Aby do tego nie dopuścić, postaw na specjalistyczny punkt regeneracji - niezbędni są doświadczeni fachowcy, odpowiednie certyfikaty oraz profesjonalny sprzęt na wyposażeniu.

Jak przeprowadzamy w naszej firmie naprawę wtryskiwaczy?

Dzięki profesjonalnej regeneracji wtryskiwacze zyskają parametry zbliżone do fabrycznych i będą pracować tak, jak nowe elementy przez kolejne 200 lub więcej tys. kilometrów. Jak przebiega naprawa wtrysków?

 • Najpierw ocena wtryskiwaczy i parametrów, jakie są w stanie osiągnąć, oraz oględziny pod kątem powstałych uszkodzeń
 • Następnie rozmontowanie wtrysków i wyczyszczenie ultradźwiękami wszystkich części
 • Wymiana / naprawa części wadliwych
 • Testy weryfikujące poprawę parametrów wtryskiwaczy

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Jaworzna oraz gmin ościennych.

Kiedy wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Symptomy nieprawidłowej pracy wtryskiwaczy wymieniamy poniżej. Jeśli je zauważysz, warto od razu zadziałać, by nie pogorszyć stanu silnika!

 • niespodziewane gaśnięcie rozgrzanego silnika
 • nieregularna praca jednostki napędu
 • ogólnie mniej sprawny silnik
 • dym z wydechu
 • kłopoty przy odpalaniu silnika
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine”

Jaworzno - co warto wiedzieć?

Jaworzno to miasto z ponad 90 – cio tysięczną liczbą ludności, mierzące 152,59 km2. Usytuowane jest we wschodniej części województwa śląskiego i pod względem powierzchni jest jednym z największych w województwie. Po zachodniej granicy miasta przepływa rzeka Przemsza, a po północnej Biała Przemsza.

Gospodarka Jaworzna to głównie sklepy, ale także kopalnia węgla kamiennego i elektrownia. Wydobywano też dolomit, ale kopalnia została zamknięta.

Do Jaworzna warto wybrać się, aby zobaczyć trójkątny Rynek z kolorowymi kamienicami i pomnikami chomika europejskiego, Muzeum Miasta, Planty, tzw. Pałac w Jaworzynie. Kolegiata Św. Wojciecha i Św. Katarzyny, Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy także zachęcają turystów swoją architekturą i wnętrzami. Pozostałości po Centralnym Obozie Pracy z czasów II wojny światowej, jak również obiekty przemysłowe – młyn, ruiny fabryki cementu, budynki huty szkła i wiele innych – są tak samo ciekawe. A po trudach zwiedzania można odpocząć w Geostrefie z tężnią, licznych parkach miejskich, albo nad zalewem Sosina.

Regeneracja wtryskiwaczy JaworznoSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Jaworzno

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )