Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Krapkowice

Z naszej oferty regeneracji wtryskiwaczy mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Krapkowic oraz pobliskich miejscowości. Jeśli masz do czynienia z objawami uszkodzenia lub zużycia wtrysków, regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens to najlepszy sposób na zażegnanie tego problemu. Sprawdź, jak wykonać to u nas – szybko, bez konieczności dojeżdżania, skutecznie!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Krapkowicach?

 • W dowolnym lokalnym warsztacie samochodowym poproś o demontaż zużytych wtryskiwaczy.
 • Zadzwoń do nas, a my zarezerwujemy dla Ciebie termin regeneracji i naprawy wtryskiwaczy.
 • Zamówimy kuriera, który zabierze z warsztatu przesyłkę i dostarczy do nas.
 • Najpierw sprawdzimy wtryskiwacze – jaki jest ich obecny stan techniczny. Znając podstawowe dane, wycenimy naprawę i przedstawimy Ci jej zakres.
 • Jeśli przyjmiesz ofertę, naprawimy Twoje wtryskiwacze i odeślemy po regeneracji z powrotem do warsztatu.

Korzystając z profesjonalnej regeneracji jaką oferuje nasza firma, po naprawie przejedziesz nawet 200tys. kilometrów lub więcej bez problemu z wtryskami! Udzielamy gwarancji na wykonaną przez nas usługę. Koszt kuriera zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Krapkowice

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Przed regeneracją weryfikowany jest stan wtryskiwaczy. Weryfikację przeprowadza się zazwyczaj wizualnie, z wykorzystaniem mikroskopu, oraz poprzez próbę przelewową, określającą szczelność (ilość powracającego paliwa oraz dawkowanie paliwa). Jeśli przed udaniem się do warsztatu chcesz określić sam stan swoich wtryskiwaczy, taka uproszczoną próbę możesz przeprowadzić z użyciem menzurek oraz adapterów.

Po zidentyfikowaniu wadliwych miejsc, następuje dokładne czyszczenie wszystkich elementów. Często to właśnie one w głównej mierze powodują nieprawidłowe funkcjonowanie wtrysków. Następnie elementy uszkodzone i nadmiernie wyeksploatowane poddaje się wymianie.

Pamiętaj – niesprawne wtryski nie muszą oznaczać wysokich kosztów i czasochłonnej naprawy! O ile nie są poważnie uszkodzone, wystarczy po prostu fachowa regeneracja, przywracająca im sprawność. Koniecznie wybierz profesjonalny punkt regeneracji, posiadający odpowiednie certyfikaty i atesty, fachowy sprzęt i wykwalifikowanych mechaników.

W jaki sposób nasi specjaliści naprawiają wtryskiwacze?

Naprawę wtrysków zawsze przeprowadzamy w opisany poniżej sposób. To daje nam pewność, że będzie skuteczna, dzięki czemu wtryski zyskają parametry niemalże jak fabryczne!

 • Sprawdzamy wtryski pod kątem uszkodzeń, stopnia zużycia oraz osiąganych parametrów
 • Rozmontowujemy je i każdą część czyścimy z wykorzystaniem ultradźwięków
 • Uszkodzone podzespoły analizujemy i sprawdzamy ich dalszą przydatność
 • Wymieniamy niektóre z nich, jeśli to konieczne
 • Testujemy wtryskiwacze po regeneracji

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Krapkowice oraz gminach ościennych.

Jakie objawy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy?

Poniżej wymieniamy symptomy nieprawidłowego działania wtrysków, które powinny skłonić Cię do wysłania ich na regenerację:

 • Tzw. „ciężkie odpalanie” silnika
 • Dym – czarny bądź biały - z wydechu
 • Gasnący silnik
 • Mniejsza moc silnika
 • Problemy podczas próby rozruchu
 • Zmniejszona dynamika pracy silnika
 • Świecąca kontrolka „check engine”
 • Podwyższone zużycie paliwa

Ważne informacje o Krapkowicach

Krapkowice są miastem powiatowym województwa opolskiego, położonym na południe od stolicy województwa, nad rzekami Odra i Osobłogą. Od granicy z Czechami dzieli je odległość ok. 24km. Powierzchnia miasta wynosi 21 km2, a liczba mieszkańców niespełna 16 tys. OKR to oznaczenia tablic rejestracyjnych pojazdów z tego regionu.
Historia miasta sięga czasów średniowiecza i z tego tez okresu w mieście można podziwiać zabytki i inne obiekty historyczne, do których należą m. in.: fragment murów obronnych, Stare Miasto, wieża bramy Górnej, zamek – obecnie budynek szkoły, kościół Św. Mikołaja i Matki Bożej Różańcowej oraz wiele domów i kamienic.

Regeneracja wtryskiwaczy KrapkowiceSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Krapkowice

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )