Strzelce Opolskie – regeneracja i naprawa wtryskiwaczy

Jeśli jesteś kierowcą z miasta Strzelce Opolskie, i zaobserwowałeś, ze Twój pojazd wskazuje na zużyte wtryskiwacze, nie obawiaj się – zazwyczaj kosztowna wymiana wcale nie jest konieczna. W naszej ofercie znajdziesz regenerację wtryskiwaczy common rail i piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, która przynosi zbliżone efekty do wymiany, w dużo lepszej cenie! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zgłoś się do nas na naprawę.

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Strzelcach Opolskich?

 • Zostaw samochód w lokalnym warsztacie o dogodnej lokalizacji. Na miejscu zleć zdemontowanie niesprawnych wtryskiwaczy.
 • Zamów naszą naprawę wtryskiwaczy i podaj nam adres mechanika.
 • Pod adres wyślemy kuriera, który zajmie się transportem części z warsztatu do nas.
 • Po weryfikacji otrzymanych wtrysków, stworzymy dla Ciebie kosztorys.
 • Jest on OK? Daj nam znać, a my wykonamy profesjonalną regenerację. Sprawne wtryski zostaną odesłane kurierem pod wskazany przez Ciebie adres.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty usługi kurierskiej nie są wysokie, i wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Strzelce Opolskie

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawa wtryskiwaczy zawsze musi być poprzedzona rzetelną diagnozą i odpowiednim sprawdzeniem sprawności wtryskiwaczy. Najczęściej wykonuje się ją poprzez wizualne, mikroskopowe oględziny, oraz testy przelewowe, sprawdzające dawkującą paliwo końcówkę oraz weryfikujące ewentualne nieszczelności wtryskiwaczy. Taki test możesz też przeprowadzić samodzielnie, posiadając zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Gdy problematyczne obszary są już określone, wszystkie elementy rozłożonego wtryskiwacza podlegają, następuje drobiazgowe czyszczenie elementów ultradźwiękami, ponieważ często to osadzone zanieczyszczenia powodują błędne funkcjonowanie wtrysków. Następnie uszkodzone elementy podlegają wymianie, i przeprowadzany jest szereg końcowych testów, określających skuteczność wykonanej naprawy.

Jeśli naprawa zostanie odpowiednio wykonana, wtryskiwacze ponownie osiągną stan niczym fabryczny. Jednak aby było to możliwe, konieczne jest doświadczenie i wiedza mechaników, a także specjalistyczny sprzęt na wyposażeniu warsztatu.

W jaki sposób zregenerujemy wtryskiwacze?

 • Etap 1: wstępna ocena wtrysków. Sprawdzamy parametry, uszkodzenia i stopień zużycia części
 • Etap 2: rozmontowanie i czyszczenie wszystkich elementów w myjce ultradźwiękowej
 • Etap 3: identyfikacja i ocena uszkodzonych elementów
 • Etap 4: naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów
 • Etap 5: weryfikacja skuteczności regeneracji i testy końcowe

Regeneracja przywróci wtryskiwaczom sprawność, by mogły pracować bez problemu przez kolejnych co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Krapkowice oraz gminach ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację i naprawę wtryskiwaczy?

Czy wiesz, jakie symptomy wskazują na konieczność regeneracji wtryskiwaczy? Wymieniamy je poniżej:

 • Mniej efektywna praca silnika
 • Podwyższone spalanie
 • Mniej dynamicznie pracujący silnik
 • Czarny lub biały dym z rury wydechowej
 • Kłopoty z odpalaniem zimnego silnika przy próbie rozruchu
 • Gasnący silnik, nawet po rozgrzaniu

Istotne informacje o Strzelcach Opolskich

Strzelce Opolskie usytuowane są w województwie opolskim, 34 km od stolicy województwa w kierunku południowo – wschodnim. Miasto ma powierzchnię 30,13 km2 i liczy ponad 18 tys. mieszkańców. Podział administracyjny to 6 części, w mieście znajdują się także 3 osiedla. Pojazdy oznaczane są literami OST. Kod pocztowy: 47 – 100.
Do zabytków miasta zalicza się: zespół zamkowy książąt piastowskich, Ratusz i Stare Miasto, kościół Bożego Ciała, kościół Św. Wawrzyńca, kościół cmentarny Św. Barbary, Masztalarnia oraz dom mieszkalny sióstr Elżbietanek.

Regeneracja wtryskiwaczy Strzelce OpolskieSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Strzelce Opolskie

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )