Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Rzeszów

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski lub pompę wtryskową - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz pompy wtryskowej ( wysokiego ciśnienia ) gotowej do montażu?
Posiadamy szeroki wybór pomp wtryskowych do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Co to jest i za co odpowiada pompa wtryskowa?

Pompa wysokiego ciśnienia, to jeden z trzech najważniejszych elementów w każdej jednostce napędowej Diesla. Pompa wysokiego ciśnienia za pomocą szyny wspólnej, dostarcza paliwo pod wysokim ciśnieniem, do wtryskiwaczy. Pompa wysokiego ciśnienia, musi działać bardzo dokładnie aby jednostka napędowa pracowała w taki sposób w jaki powinna.

Co zrobić w przypadku awarii pompy wysokiego ciśnienia?

Awaria pompy wysokiego ciśnienia, daje charakterystyczne objawy, których nie możemy ignorować. Jeżeli zobaczymy spadek mocy silnika, jeżeli auto będzie się dusić i mieć problemy z rozruchem, to wtedy powinniśmy oddać auto do mechanika, żeby sprawdzić pompę wysokiego ciśnienia.

Naprawa pompy wtryskowej – kiedy to zrobić?

Pompa wysokiego ciśnienia, kiedy jest uszkodzona bądź zabrudzona, daje pewne charakterystyczne objawy, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Charakterystyczne objawy uszkodzonej pompy wtryskowej, to między innymi spadek mocy silnika, wyraźne problemy z przyśpieszaniem, problemy z rozruchem samochodu, zwłaszcza na zimnym silniku, nierówna praca silnika, czarny dym z rury wydechowej czy wycieki paliwa. Jeżeli zauważymy, te objawy, to powinniśmy niezwłocznie udać się do mechanika. Sprawdzi on nasz samochód i czy aby na pewno, to pompa wysokiego ciśnienia jest tutaj winna. Jeżeli tak, to powinniśmy oddać ją do regeneracji.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski lub pompę wyskokiego ciśnienia

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Naprawa pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Rzeszów

Diagnostyka i naprawa pompy wysokiego ciśnienia – jak to wygląda?

Jeżeli chodzi o profesjonalną diagnostykę i naprawę pompy wysokiego ciśnienia, to opiera się ona na kilku krokach, a są to:

  1. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie profesjonalnej diagnostyki na tak zwanym stole probierczym, który pokaże, jaki jest problem z naszą pompą wysokiego ciśnienia;
  2. Kolejnym etapem jest rozebranie naszej pompy wysokiego ciśnienia na mniejsze elementy, które następnie są myte z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej;
  3. Następnie sprawdza się wszystkie elementy pompy już po umyciu aby oszacować uszkodzenia, czas naprawy i koszt;
  4. Naprawioną pompę wysokiego ciśnienia, montuje się z powrotem do samochodu, a następnie wykonuje się szereg testów aby sprawdzić czy pompa dobrze działa;

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie naprawy i regeneracji pomp wtryskowych.Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej? Zleć to profesjonalistom!

Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Pompa wtryskowa w Twoim aucie nie pracuje prawidłowo? Skorzystaj z naprawy pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Rzeszów

Awaria pompy wtryskowej nie tylko powoduje utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującą pompą może prowadzić do poważnych uszkodzeń wtryskiwaczy oraz silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów ich naprawy.

Masz problem z nieprawidłowo działającą pompą wtryskową? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną naprawę pompy wyskokiego ciśnienia Bosch, Denso, Delphi.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia pompy wtryskowej do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Naprawę wykonujemy zwykle w ciągu 3-4 dni od dostarczenia do nas paczki.
Prawidłowo wykonana naprawa przywraca stan pompy do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )