Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Szczecin

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski lub pompę wtryskową - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz pompy wtryskowej ( wysokiego ciśnienia ) gotowej do montażu?
Posiadamy szeroki wybór pomp wtryskowych do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Co to jest i za co odpowiada pompa wtryskowa?

Pompa wysokiego ciśnienia, to element, który ma niebagatelny wpływ na pracę całego układu napędowego w silnikach diesla. Jak można wywnioskować już po samej nazwie, jest ona odpowiedzialna, za dostarczanie paliwa pod odpowiednio wysokim ciśnieniem, prosto do wtryskiwaczy, gdzie dalej jest rozpylane do jednostki napędowej i spalane w celu wygenerowania potrzebnej mocy. Pompa wtryskowa musi być bardzo dokładna w swoim działaniu aby dostarczać paliwo precyzyjnie. Obecnie najpopularniejszymi producentami pomp wysokiego ciśnienia są firmy takie jak Denso, Delphi oraz Bosch. Pompy wysokiego ciśnienia, ze względu na środowisko w którym pracują, są narażone na awarie i zanieczyszczenia.

Co zrobić w przypadku awarii pompy wysokiego ciśnienia?

Niestety potencjalnych uszkodzeń pompy wysokiego ciśnienia, nie można w żaden sposób ignorować. Od niej zależy bowiem praca całej jednostki napędowej w samochodzie. Na szczęście w wielu sytuacjach pompę można poddać regeneracji co jest rozwiązaniem o wiele tańszym w porównaniu do kupna nowej czy nawet używanej pompy.

Naprawa pompy wtryskowej – kiedy konieczna jest regeneracja?

Na regenerację pompy wtryskowej w naszym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym diesla, powinniśmy się zdecydować w momencie, kiedy wystąpią pewne, charakterystyczne objawy, wskazujące na jej zużycie.

Do takich objawów zaliczyć możemy między innymi wyraźny spadek mocy silnika, problemy z przyśpieszaniem, czarny dym wydobywający się z rury wydechowej naszego pojazdu, wycieki paliwa. Wszystko to wyraźnie wskazuje na zużycie pompy wysokiego ciśnienia. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się z mechanikiem, który postawi diagnozę. Jeżeli pompa okaże się problematyczna, to wtedy czeka nas jej regeneracja, bądź wymiana na nową.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski lub pompę wyskokiego ciśnienia

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Naprawa pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Szczecin

Jak przebiega proces naprawy pompy wysokiego ciśnienia?

Sam proces naprawy i diagnostyki pompy wysokiego ciśnienia, powinien być zawsze przeprowadzany w warsztacie, który specjalizuje się w tego typu usługach i dysponuje odpowiednią aparaturą. Proces naprawy i diagnostyki przebiega w kilku krokach, a są to:

  1. Sprawdzenie działania pompy wysokiego ciśnienia za pomocą tak zwanego stołu probierczego;
  2. Rozebranie pompy wysokiego ciśnienia na poszczególne elementy, które następnie są płukane z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej;
  3. Dokładne sprawdzenie wszystkich uszkodzonych elementów oraz możliwości ich wymiany. Na tej podstawie szacuje się czas naprawy i jej koszta;
  4. Naprawioną i złożoną pompę montuje się z powrotem w samochodzie, a następnie przeprowadza się jej testy. Wydruki z testów przekazuje się klientowi;

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie naprawy i regeneracji pomp wtryskowych.Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej? Zleć to profesjonalistom!

Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Pompa wtryskowa w Twoim aucie nie pracuje prawidłowo? Skorzystaj z naprawy pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Szczecin

Awaria pompy wtryskowej nie tylko powoduje utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującą pompą może prowadzić do poważnych uszkodzeń wtryskiwaczy oraz silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów ich naprawy.

Masz problem z nieprawidłowo działającą pompą wtryskową? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną naprawę pompy wyskokiego ciśnienia Bosch, Denso, Delphi.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia pompy wtryskowej do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Naprawę wykonujemy zwykle w ciągu 3-4 dni od dostarczenia do nas paczki.
Prawidłowo wykonana naprawa przywraca stan pompy do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )