Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Białystok

Jeśli posiadasz jakieś stare, niesprawne wtryski lub pompę wtryskową - nie wyrzucaj!
Możemy je odkupić, naprawić i dać im drugie życie:)
Kliknij SKUP WTRYSKIWACZY i sprawdź na czym to polega.

Szukasz pompy wtryskowej ( wysokiego ciśnienia ) gotowej do montażu?
Posiadamy szeroki wybór pomp wtryskowych do sprzedaży - nowe, używane oraz regenerowane!
Zadzwoń - 737-310-284, aby sprawdzić dostępność i cenę!


Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Co to jest i za co odpowiada pompa wtryskowa?

Pompa wysokiego ciśnienia, to jeden z trzech najważniejszych elementów, które znajdziemy w każdym układzie common rail. Jest ona odpowiedzialna za wpuszczanie paliwa pod odpowiednio wysokim ciśnieniem przez szynę wspólną, trafia prosto do wtryskiwaczy.

Najpopularniejszymi producentami pomp wysokiego ciśnienia są Denso, Bosch oraz Delphi.

Co zrobić w przypadku awarii pompy wysokiego ciśnienia?

Ze względu na swoje środowisko pracy, pompy wysokiego ciśnienia są również mocno narażone na wszelkiego rodzaju awarie czy zabrudzenia, które mogą fatalnie wpływać na ich pracę. Jednocześnie awaria pompy daje charakterystyczne objawy. Gdy tylko je zauważymy, powinniśmy niezwłocznie udać się do mechanika. Dlaczego? Ponieważ uszkodzona pompa wysokiego ciśnienia, fatalnie wpływa na pracę całej jednostki napędowej, mogąc prowadzić nawet do zatarcia silnika. Warto pamiętać, że pompę w wielu przypadkach można zregenerować.

Jakie są objawy uszkodzonej pompy wtryskowej?

Pompa wtryskowa jest jednym z najważniejszych elementów w układzie common rail w silnikach diesla. Kiedy będziemy wiedzieć o tym, że nasza pompa wysokiego ciśnienia wymaga naprawy? Cóż, nasz samochód da nam o tym wyraźnie znać.

Ponadto, uszkodzona pompa sprawia również, że nasz silnik pracuje nierówno i co najgorsze, gubi moc, mając wyraźne problemy z przyśpieszaniem. Samochód zacznie też wypluwać czarny dym z rury wydechowej. Jeżeli zobaczymy te objawy, to powinniśmy oddać pojazd do mechanika, który sprawdzi, czy to pompa wysokiego ciśnienia jest problemem. Jeżeli tak, to powinniśmy oddać ją do regeneracji.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

... tysiące naprawionych wtryskiwaczy i pomp wtryskowych i setki zadowolonych klientów.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy zaplecze technologiczne, które pozwala nam w krótkim czasie naprawić Twoje wtryski lub pompę wyskokiego ciśnienia

Działamy na terenie całej Polski

Dzięki sprawnej obsłudze logistycznej jesteśmy w stanie zaoferować nasze usługi w całym kraju

Wiedza, doświadczenie...

... i sprzęt bardzo dobrej jakości to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie

Naprawa pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Białystok

Diagnostyka i naprawa pompy wysokiego ciśnienia

W odpowiedzi na potrzeby rynku, powstało wiele firm i warsztatów, specjalizujących się właśnie w naprawie i regeneracji pomp wysokiego ciśnienia. Jak powinien wyglądać profesjonalnie przeprowadzany proces naprawy tego podzespołu?

  1. Po pierwsze, pompa jest diagnozowana i analizowana na tak zwanym stole probierczym, który pokazuje dokładnie gdzie leży problem z tym elementem układu napędowego;
  2. Po drugie pompa jest rozbierana, a następnie myta z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej, która wypłukuje wszystkie zabrudzenia, mogące źle wpływać na pracę całego układu;
  3. Po trzecie, taką pompę analizuje się pod kątem uszkodzonych elementów aby sprawdzić co należy wymienić i ile zajmie taka wymiana oraz jakie będą jej koszta;
  4. Po czwarte, naprawiona pompa jest z powrotem montowana w jednostce napędowej samochodu;
  5. Następnie, już podłączoną pompę testuje się z wykorzystaniem komputera aby sprawdzić jej parametry, a wydruki z parametrami po naprawie, również dostarcza się do klienta;

Na nasze usługi oraz zregenerowane podzespoły udzielamy gwarancji. Koszt kuriera zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie naprawy i regeneracji pomp wtryskowych.Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej? Zleć to profesjonalistom!

Potrzebujesz naprawić swoją pompę wtryskową?
Zadzwoń do nas: 737-310-284
lub kliknij poniżej i zamów regenerację pompy.

Pompa wtryskowa w Twoim aucie nie pracuje prawidłowo? Skorzystaj z naprawy pomp wtryskowych ( wysokiego ciśnienia ) Białystok

Awaria pompy wtryskowej nie tylko powoduje utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującą pompą może prowadzić do poważnych uszkodzeń wtryskiwaczy oraz silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów ich naprawy.

Masz problem z nieprawidłowo działającą pompą wtryskową? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną naprawę pompy wyskokiego ciśnienia Bosch, Denso, Delphi.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia pompy wtryskowej do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Naprawę wykonujemy zwykle w ciągu 3-4 dni od dostarczenia do nas paczki.
Prawidłowo wykonana naprawa przywraca stan pompy do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )