Regeneracja wtryskiwaczy / naprawa wtrysków Żary i okolice

Jeśli w Twoim samochodzie zużyły bądź uszkodziły się wtryskiwacze, najpewniejszą i najbardziej atrakcyjną cenowo metodą na przywrócenie sprawności jest regeneracja. Przynosi ona efekty zbliżone do wymiany wtryskiwaczy na nowe, a jest dużo tańsza! Nie przepłacaj, skorzystaj z fachowej regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, dzięki której szybko i bezproblemowo uporasz się z niesprawnym autem.

Jak kierowcy z Żar mogą skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Najpierw – w dowolnym warsztacie zleć demontaż zużytych wtrysków.
 • Potem zadzwoń do nas i zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy.
 • Firma kurierska odbierze od mechanika pozostawione tam elementy i dostarczy w nasze ręce.
 • Ocenimy stopień eksploatacji i uszkodzenia wtryskiwaczy, by móc przygotować dla Ciebie ofertę adekwatną do zakresu prac.
 • Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, poddamy wtryskiwacze fachowej naprawie, po czym odeślemy na montaż do warsztatu.

Problem na długo zniknie, ponieważ wtryski zyskają parametry jak nowe i pozwolą bezawaryjnie przejechać nawet 200 tys. kilometrów! Na na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszt kuriera jest naprawdę znikomy i zaczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Żary

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest?

Istotnym punktem w regeneracji, jeszcze przed faktyczną naprawą, jest profesjonalna diagnoza problemu i zidentyfikowanie wad powodujących nieszczelności. Określone w tym etapie jako niefunkcjonalne części są wymieniane na nowe, zaś pracę wtryskiwaczy kalibrujemy.

Przed wymianą części, z wykorzystaniem najbardziej precyzyjnej metody – ultradźwiękowej – dokładnie czyścimy wtryskiwacze. Zalegające zanieczyszczenia bardzo często wpływają bowiem na szczelność elementów.

Wtryskiwacze sprawdzamy pod mikroskopem i wykonujemy również próbę przelewu, by sprawdzić szczelność układu. Szczelność możesz też sprawdzić samodzielnie – jeśli zakupisz odpowiedni zestaw menzurek oraz adapterów.

Naprawa wtrysków to zatem kilka prostych kroków, jednak w przypadku niedoświadczonego punktu serwisowego oraz braku odpowiedniego sprzętu może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy. Wybierz zatem sprawdzony, wykwalifikowany punkt!

W jaki sposób wykonujemy w naszej firmie naprawę wtryskiwaczy?

Regenerację wtryskiwaczy przeprowadzamy w kilku etapach:

 • Weryfikujemy parametry i uszkodzenia wtryskiwaczy
 • Rozkładamy je na części pierwsze i czyścimy ultradźwiękami
 • Podzespoły zepsute lub nadmiernie wyeksploatowane wymieniamy
 • Testujemy parametry uzyskane dzięki regeneracji

Gwarantujemy skuteczną regenerację, po której przejedziesz co najmniej 200 tysięcy km bez awarii! Wtryskiwacze po regeneracji zyskują parametry jak fabrycznie nowe elementy. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Żary oraz gminach ościennych.

Kiedy kierowcy z Żar powinni wykonać w swoim pojeździe regenerację wtryskiwaczy?

Nieprawidłowo działające wtryski powodują obniżoną sprawność silnika i całego samochodu, wykazując objawy takie jak:

 • problemy z odpalaniem silnika
 • czarny lub biały dym unoszący się z wydechu
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • pogorszona dynamika jazdy oraz słabsza praca silnika
 • wyższe niż zazwyczaj spalanie paliwa
 • gaśnięcie silnika nawet po rozgrzaniu

Żary - najważniejsze informacje

Żary leżą na południu województwa lubuskiego, pomiędzy dwoma dopływami Odry, a mianowicie Bobrem i Nysą Łużycką. Jest to miejscowość o powierzchni 33,49 km2, licząca ponad 37 tys. mieszkańców. Żary są siedzibą powiatu. Oznaczenia pojazdów: FZA. Kod pocztowy: od 68 – 200 do 68 – 205.
W Żarach warto zwiedzić: zespół zamkowy – zamek Dewinów – Bibersteinów oraz pałac Promnitzów, dawny folwark, park geometryczny z Błekitną Bramą; mury obronne; Ratusz; kościół Matki Bożej Szkaplerznej, kościół Wniebowzięcia NMP, kościół Św. Piotra, jak również wiele kamienic i domów w centrum miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy Żary



Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Żary

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )