Profesjonalna naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Świebodzin

Jeśli w Twoim samochodzie wtryskiwacze nie działają już tak, jak powinny, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów. W naszej firmie przeprowadzamy skuteczną, szybką i niedrogą usługę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. W ten sposób powrócisz do pełnej sprawności silnika i samochodu. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

Jak zregenerować wtryskiwacze w Świebodzinie?

 • Znajdź dowolnego mechanika, który zdemontuje wtryskiwacze z Twojego auta.
 • Zamów u nas naprawę i regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier odbierze od mechanika wtryskiwacze.
 • Po sprawdzeniu przez naszych specjalistów stanu wtrysków sporządzimy dla Ciebie wycenę naprawy.
 • Jeśli zaakceptujesz ją, zregenerujemy je do parametrów zbliżonych do fabrycznych.

Kurier przywiezie do warsztatu naprawione elementy. Na na nasze usługi udzielana jest oczywiście gwarancja. Koszt kuriera rozpoczyna się już od 19zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Świebodzin

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Zanim naprawimy wtryskiwacze musimy sprawdzić ich stan pod kątem parametrów pracy i ewentualnych zanieczyszczeń i uszkodzeń. Weryfikujemy to pod mikroskopem, oraz sprawdzamy szczelność w wyniku tzw. próby przelewu.

Zanim oddasz wtryskiwacze w ręce fachowców, możesz samodzielnie sprawdzić ich stan. Wykonaj uproszczoną próbę przelewu, do której będziesz potrzebował prostego zestawu menzurek oraz adapterów.

Gdy zweryfikujemy już występowanie problemów i ich przyczyny, dokładnie czyścimy wszystkie elementy ultradźwiękami, wymieniamy części niesprawne i ponownie sprawdzamy parametry pracy wtrysków.

Aby udało się nam przywrócić wtryskiwaczy do właściwości określonych przez producenta, potrzebne jest doświadczenie fachowa wiedza, jak i profesjonalne wyposażenie i sprzęt.

Jak naprawiamy w naszej firmie wtryskiwacze?

Skuteczna regeneracja sprawia, że wtryskiwacze funkcjonować będą jak nowe. Przejedziesz z nimi bez awarii ponad 200tys kilometrów. Jak przeprowadzamy u nas regenerację?

 • Badamy parametry osiągane przez wtryskiwacze
 • Rozmontowujemy wtryski, i poszczególne elementy czyścimy ultradźwiękami
 • Podzespoły niedziałające, wyeksploatowane, zepsute wymieniamy bądź naprawiamy
 • Weryfikujemy osiągnięte parametry testami

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców ze Świebodzina oraz gmin ościennych.

Kiedy powinieneś wykonać regenerację wtryskiwaczy?

Przy niewłaściwie działających wtryskiwaczach zauważysz poniższe problemy:

 • napęd pracuje mniej dynamicznie
 • mniejsza efektywność pracy silnika
 • auto więcej spala
 • silnik czasem gaśnie
 • z wydechu unosi się dym
 • zaświeciła się kontrolka „check engine”

Świebodzin - najważniejsze informacje o mieście

Świebodzin jest miastem województwa lubuskiego, położonym w jego środkowej części, nad rzeką Pławnicą oraz niewielkimi jeziorami: Zamecko i Trzcinno. Miasto liczy ponad 21500 mieszkańców rozlokowanych na terenie miasta wynoszącym 16,94 km2. Kod pocztowy: 66 – 200, a literowe oznaczenia tablic rejestracyjnych to FSW.
Atrakcją turystyczną Świebodzina jest wysoka na 33 m figura Chrystusa Króla. Dodatkowo przyjezdni mogą zwiedzić Muzeum Regionalne mieszczące się w Ratuszu, zespół architektoniczny przy Parku Chopina z kościołem NMP Królowej Polski, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, kościół Św. Michała Archanioła, zamek joannitów, fragmenty murów obronnych oraz domy i kamienice.

Regeneracja wtryskiwaczy ŚwiebodzinSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Świebodzin

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )