Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Zielona Góra

Jeśli mieszkasz w Zielonej Górze i zaniepokoiło Cię ostatnio dziwne funkcjonowanie Twojego silnika, jeśli są to objawy świadczące prawdopodobnie o uszkodzeniu lub też zużyciu wtrysków, najlepiej zadziałać od razu! Przeczytaj więcej poniżej i sprawdź, w jaki sposób szybko, w atrakcyjnej cenie i bezproblemowo możesz u nas wykonać regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens do stanu jak nowy!

Jak skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy w Zielonej Górze?

Aby skorzystać z regeneracji, wystarczy postępować według kilku kroków:

 • U lokalnego, dowolnie wybranego mechanika zdemontuj wtryskiwacze.
 • Poinformuj nas o chęci skorzystania z regeneracji wtrysków.
 • Kurier odbierze od mechanika paczkę ze zużytymi / uszkodzonymi wtryskami i przywiezie do naszych specjalistów.
 • Ocenimy ich stan, oraz sprawdzimy je pod kątem uszkodzeń. Wyślemy do Ciebie ofertę z propozycją zakresu naprawy oraz kosztów.
 • Jeśli ją zaakceptujesz, zregenerujemy wtryskiwacze, dzięki czemu będą w stanie sprawnie funkcjonować przez następne 200 lub nawet więcej tysięcy kilometrów.

Koszt kuriera w obydwie strony wyniesie Cię od 19 zł. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Zielona Góra

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Niewłaściwa praca wtryskiwaczy często wywołuje obawy, że czeka nas kosztowna i czasochłonna wymiana oraz brak możliwości użytkowania auta przez dłuższy czas. Warto jednak wiedzieć, że większość wtryskiwaczy, jeśli nie są uszkodzone mechaniczne, można przywrócić do odpowiednich parametrów, wykorzystując regenerację.

Rozpoczyna się ona od identyfikacji niesprawnie funkcjonujących obszarów wtryskiwaczy oraz przyczyn, a następnie dokładnego czyszczenia wszystkich elementów. W celu diagnozy wykorzystujemy mikroskop, a także specjalny układ przelewowy przeznaczony do sprawdzenia szczelności. Niesprawne elementy są wymieniane, i w ostatnim etapie kalibrujemy pracę wtrysków.

Regeneracja może przebiegać w różny sposób i składając się z mniej lub bardziej skomplikowanych etapów. Wszystko zależy bowiem od tego, w jakim stanie są otrzymane od klienta wtryski. Dlatego proces wymaga doświadczenia i wiedzy pracujących przy nim fachowców, a także profesjonalnego wyposażenia i sprzętu.

Zanim udasz się do punktu naprawy, wstępne sprawdzenie wtryskiwaczy możesz wykonać samodzielnie, by mieć ogólny ogląd sytuacji. Potrzebne będą do tego menzurki oraz adaptery – w ten sposób wykonasz próbę przelewu.

W jaki sposób przez naszych specjalistów przeprowadzana jest regeneracja wtryskiwaczy?

Profesjonalna naprawa oznacza, że wtryskiwacze mogą osiągnąć zbliżone do fabrycznych osiągi. Za dużo niższą cenę niż ich wymiana! Regeneracja u nas odbywa się w następujący sposób:

 • Sprawdzamy wtryskiwacze i osiągane przez nich parametry
 • Rozkładamy je na części, by każdą z nich wyczyścić, a następnie poddać ocenie
 • Wymieniamy te z nich, które zostały uszkodzone lub zużyte
 • Ponownie składamy elementy w całość, i weryfikujemy skuteczność naprawy poprzez przeprowadzenie końcowych testów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Zielonej Góry oraz gminach ościennych.

Kiedy powinno się poddać wtryskiwacze regeneracji i jakie są objawy ich zużycia?

Powinieneś zgłosić się do nas, gdy zauważysz poniżej wymienione objawy:

 • odczuwalnie mniejsza moc silnika
 • wydobywający się dym z wydechu
 • pogorszenie efektywności działania silnika
 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu
 • większe spalanie
 • problemy podczas próby odpalenia silnika

Co warto wiedzieć o Zielonej Górze?

Które miasto nazywane jest polską stolica wina? Oczywiście Zielona Góra! Jest to stolica województwa lubuskiego, położona na zboczu doliny Odry. Miasto zamieszkuje prawie 141 tys. osób rozlokowanych na terenie 278,32 km2. Pojazdy zarejestrowane na terenie tej miejscowości oznaczane są literami FZ.
Zielona Góra słynie z produkcji alkoholi. Niegdyś przeważały wina, stąd przydomek „stolica wina”. W obecnym czasie więcej wytwarza się mocniejszych trunków.
Miasto zaprasza do zwiedzenia Muzeum Ziemi Lubuskiej, palmiarni oraz Ogrodu Botanicznego. Atrakcją są także zabytki: Ratusz, Wieża Łazienna, Wieża Braniborska, katedra Św. Jadwigi, kościół Matki Boskiej Częstochowskiej, gmach Teatru Lubuskiego, pałac w Zatoniu, czy też dom winiarski na winnicy z 1818 roku. Świetnym sposobem zwiedzenia miasta jest podróż szlakiem bachusików – figurek mających propagować tradycje winiarskie miasta.

Regeneracja wtryskiwaczy Zielona GóraSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Zielona Góra

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )