Regeneracja wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Żagań

Kierowco, który mieszkasz w Żaganiu! Jeśli widzisz dziwne zmiany w funkcjonowaniu Twojego silnika, sprawdź, czy nie masz do czynienia z wyeksploatowanymi lub uszkodzonymi wtryskiwaczami. W takim wypadku warto problem rozwiązać bowiem od razu, by nie pogorszyć sytuacji. Nasza firma w komfortowy i atrakcyjny cenowo sposób robimy to dla mieszkańców Żagania. W naszej firmie znajdziesz najlepsze, najbardziej skuteczne rozwiązanie – regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.

Jak wykonać u nas regenerację wtryskiwaczy?

 • Zawieź samochód do dowolnie wybranego warsztatu – np. blisko domu lub pracy. Zdemontuj u niego z samochodu wtryskiwacze.
 • Zamów naszą regenerację wtryskiwaczy.
 • Kurier zamówiony przez nas już na następny dzień roboczy dostarczy z warsztatu wtryskiwacze do nas.
 • Ocenimy ich stan eksploatacyjny, i bazując na tym, przedstawimy Ci ofertę wraz z kosztami.
 • Jeśli na nią przystaniesz, zregenerujemy Twoje wtryskiwacze do parametrów zbliżonych do fabrycznie nowych. Następnie wykonamy końcowe testy oceniające skuteczność naprawy, i odeślemy wtryskiwacze z powrotem do warsztatu. Pozostanie już tylko montaż!

Zregenerowane wtryski podlegają oczywiście gwarancji. Koszt usługi kurierskiej w obie strony zaczyna się nawet od 19 zł.

Regeneracja wtryskiwaczy Żagań

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Niewłaściwa praca wtryskiwaczy nie zawsze oznacza konieczność ich wymiany, ponieważ w większości przypadków, jeśli nie doszło do sporych uszkodzeń mechanicznych, wystarczy poddać je regeneracji. Proces ten inicjujemy diagnozą problemu. Po jego rozpoznaniu, i określeniu objętych nim obszarów, dokładnie czyścimy wszystkie podzespoły myjką ultradźwiękową, a części niesprawne podlegają wymianie. Na koniec oczywiście testujemy wtryskiwacze i kalibrujemy ich parametry.

Aby określić przyczyny niesprawności, wtryskiwacze oglądane są pod mikroskopem. Wykonuje się także test przelewu. Taką ogólną ocenę stanu wtryskiwaczy i ich szczelności właściciel pojazdu może przeprowadzić sam. Nie trzeba profesjonalnego wyposażenia – do „domowej” próby przelewowej wystarczy za kilkadziesiąt złotych zakupić odpowiednie cylindry miarowe oraz adaptery.

Proces naprawy to już bardziej skomplikowany proces. Wymaga profesjonalnego sprzętu i wymaga doświadczenia pracowników i odpowiedniego sprzętu. Każdy przypadek regeneracji może być przecież inny, w zależności od zastanego stanu wtrysków.

Jak przebiega w naszej firmie regeneracja wtryskiwaczy?

Profesjonalna naprawa wtryskiwaczy sprawi, że przejedziesz bezproblemowo co najmniej 200 tys. następnych kilometrów. To dlatego, że wtryskiwaczom przywrócimy parametry jak nowe! Opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna finansowo opcja niż zakup nowych części i wymiana wtryskiwaczy nowych wtryskiwaczy, a efekty – niemalże takie same. U nas regenerację prowadzimy w czterech etapach:

 • Wtryskiwacze sprawdzamy pod kątem ewentualnie powstałych uszkodzeń oraz stopnia eksploatacji
 • Rozkładamy je na składowe części i czyścimy je w myjce ultradźwiękowej
 • Po ich identyfikacji wymieniamy podzespoły, które w naszej ocenie nie będą spełniać już poprawnie swoich funkcji
 • Wykonujemy końcowe testy uzyskanych w wyniku regeneracji parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Żagania oraz gminach ościennych.

Kto powinien zamówić regenerację wtryskiwaczy?

Drodzy kierowcy - nieprawidłową pracę wtryskiwaczy łatwo rozpoznać. Wystarczy zwrócić uwagę na to, czy samochód i silnik nie wykazują poniższych objawów:

 • auto spala więcej paliwa
 • z wydechu unosi się dym
 • silnik gaśnie, nawet po rozgrzaniu, a czasem nie odpala
 • zauważyłeś spadek mocy i dynamiki pracy
 • świeci się kontrolka „check engine”
 • silnik pracuje mniej efektywnie

Co warto wiedzieć o Żaganiu?

Żagań to miasto województwa lubuskiego, położone w jego południowej części, nad Bobrem i Czarną Wielką. Jego powierzchnia to 40,38 km2, a liczba ludności ponad 25500. Kod pocztowy: od 68 – 100 do 68 – 103. Litery na tablicach rejestracyjnych: TZG.
Owe miasto zaprasza turystów do odwiedzenia miejsc takich jak: zespól klasztorny z kościołem Św. Apostołów Piotra i Pawła, dawny klasztor augustianów, kościół Św. Ducha, kościół Św. Krzyża, wieża kościoła poewangelickiego, zespół zamkowy (zespół pałacowy Lobkowitzów, oranżeria, park geometryczny, kaplica zamkowa),Rynek z zabytkowymi kamienicami i Ratuszem, Wieża Bismarcka oraz budynek dworca kolejowego. Turyści mogą także zwiedzić Muzeum Obozów Jenieckich.

Regeneracja wtryskiwaczy ŻagańSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Żagań

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )