Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) Nowa Sól

Mieszkańcy Nowej Soli – niesprawne wtryskiwacze w samochodzie wcale nie muszą oznaczać ich drogiej wymiany. Warto jednak zadziałać, poddając je regeneracji, by przywrócić pełną sprawność samochodu. Naprawa doprowadza wtryskiwacze do niemalże fabrycznych parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens!

Jak mieszkając w Nowej Soli możesz skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy?

 • Tam, gdzie zechcesz – w dowolnie zlokalizowanym warsztacie, punkcie serwisowym, zleć demontaż wtrysków.
 • Zamów u nas usługę regeneracji wtryskiwaczy – może być telefonicznie.
 • Wyślemy do warsztatu kuriera, by odebrał element i dostarczył do nas.
 • Poddamy wtryskiwacze analizie i sprawdzeniu ich parametrów i ewentualnych uszkodzeń. Wyślemy do Ciebie naszą propozycję z zakresem naprawy oraz kosztami.
 • Jeśli zaakceptujesz ją, wtryskiwacze zostaną przez nas zregenerowane i wysłane do wskazanego punktu z powrotem kurierem.

Ty nie musisz o nic się martwić, jeździć, załatwiać! Koszt usługi kurierskiej wynosi od 19 zł w obie strony! Zregenerowane przez nas wtryskiwacze objęte są oczywiście gwarancją.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowa Sól

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawę wtrysków poprzedzamy wnikliwą diagnozą i sprawdzeniem sprawności pracy układu wtryskiwania. Wykonujemy to poprzez obserwację mikroskopem, oraz sprawdzające szczelność wtryskiwaczy testy przelewowe. Taki test właściciel samochodu może też przeprowadzić samodzielnie, jeśli wyposaży się (za ok. kilkadziesiąt złotych) w niewielki zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Znalezienie problemu i obszaru jego występowania to kluczowy element regeneracji. Po nim następuje czyszczenie ultradźwiękami w celu usunięcia zalegających w elementach zanieczyszczeń, oraz wymiana niesprawnie działających elementów. Końcowy etap to testy i kalibracja parametrów.

Czy wiedziałeś, że odpowiednia naprawa może przywrócić parametry niczym fabryczne...? Dzięki temu zregenerowane wtryski będą sprawnie funkcjonować przez 200 lub nawet więcej tysięcy kilometrów! W tym celu konieczne jest doświadczenie i fachowa wiedza pracowników, jak i specjalistyczny sprzęt i odpowiednie certyfikaty.

W jaki sposób regenerujemy wtryskiwacze w naszej firmie?

Wtryski po regeneracji mogą zyskać parametry zbliżone do fabrycznie nowych elementów, dzięki czemu przez kolejne 200 tys. kilometrów lub więcej nie będą sprawiać problemów. Regeneracja to usługa tańsza, równie skuteczna i szybsza niż wymiana części na nowe. Jak prowadzimy naprawę wtryskiwaczy?

 • Sprawdzamy parametry, jakie osiągają zużyte wtryski, i oceniamy czy nie zostały uszkodzone
 • Rozkładamy jw na części i czyścimy ultradźwiękami
 • Oceniamy elementy, które uległy uszkodzeniu
 • Wymieniamy je, jeśli nie nadają się do dalszego użytku
 • Weryfikujemy skuteczność naprawy, wykonując końcowe testy i weryfikację parametrów

Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Nowej Soli oraz gminach ościennych.

Kto powinien oddać wtryskiwacze do regeneracji?

Zużycie bądź uszkodzenie wtryskiwaczy bardzo szybko wyjdzie na jaw. Symptomy, jakie na to wskazują, powinny zaalarmować kierowców i skłonić ich do skorzystania z regeneracji:

 • gaśnięcie silnika po rozgrzaniu lub problemy z odpalaniem go, gdy jest zimny
 • słabsza praca i efektywność silnika
 • błędy w komputerze pokładowym
 • dym z wydechu
 • wzrost zużycia paliwa
 • świecąca kontrolka „check engine”

Nowa Sól - najważniejsze informacje

Nowa Sól położona jest w południowej części województwa lubuskiego, nad Odra. Miasto oddalone jest od stolicy województwa o ok. 27 km. Powierzchnia miasta wynosi 21,8 km2, a liczba ludności ponad 38500. FNW to oznaczenia literowe pojazdów. Kod pocztowy: 67 – 100.
Zabytkami Nowej Soli wpisany do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa należą: świątynia braci morawskich – obecnie budynek szkoły, most podnoszony nad kanałem portowym, magazyn solny, zespół gazowym, zespół willowy Karla Jansona – obecnie Miejska Biblioteka Publiczna, kościół Michała Archanioła, kościół Św. Barbary oraz wiele domów, willi i kamienic w mieście. Ponad to miasto zaprasza do Muzeum Miejskiego.

Regeneracja wtryskiwaczy Nowa SólSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Nowa Sól

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )