Regeneracja wtrysków dla mieszkańców Międzyrzecza

Dla kierowców z Międzyrzecza, w których samochodzie dieslowym nie domaga już filtr DPF, co objawia się m.in. słabszymi osiągami silnika, mamy ofertę regeneracji wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens. To w pełni fachowa, szybka, niedroga i skuteczna metoda na to, by Twoje auto przestało sprawiać kłopoty!

Jak możesz zamówić regenerację wtryskiwaczy w Międzyrzeczu?

 • Przywieź samochód do dowolnego mechanika – tam gdzie Ci wygodnie, i zleć demontaż wtryskiwaczy.
 • Zamów naszą usługę regeneracji wtryskiwaczy
 • Kurier wysłany przez nas przyjedzie odebrać wtryski z Twojego samochodu z warsztatu. Kolejnego dnia dostarczy go do nas.
 • Początkowo ocenimy uszkodzenia, by przygotować dla Ciebie kosztorys.
 • Jeśli go zaakceptujesz, naprawimy wtryski, i zregenerowane do niemalże nowości odeślemy ponownie kurierem pod wskazany przez Ciebie adres.

Abyś nie musiał się martwić, na nasze usługi udzielamy gwarancji. Koszty usługi kurierskiej wynoszą od 19 zł w obie strony.

Regeneracja wtryskiwaczy Międzyrzecz

Regeneracja wtryskiwaczy - co to jest?

Podstawowe kroki w regeneracji to zidentyfikowanie występujących problemów i objętych nimi obszarów, dokładne czyszczenie ultradźwiękami każdego elementu, wymiana uszkodzonych części oraz finalne testy i dostosowanie parametrów.

W trakcie regeneracji możemy wykryć różnego rodzaju trudności. Dlatego wybierając punkt serwisowy, sprawdź czy posiada odpowiedni sprzęt, atesty i certyfikaty, oraz fachową kadrę z doświadczeniem.

W celu sprawdzenia wtryskiwaczy, wykonujemy oględziny pod mikroskopem oraz sprawdzenie szczelności testem przelewowym. Jeśli posiadasz zestaw menzurek oraz przejściówek (możesz kupić je za ok. kilkadziesiąt złotych), uproszczony test szczelności możesz też przeprowadzić sam, sprawdzając ewentualne rozszczelnienia.

Zamiast wymieniać, zregeneruj! To znacznie tańsza opcja na przywrócenie odpowiednich parametrów wtryskiwaczy, a równie skuteczna, Pamiętaj jednak – aby naprawa była bezpieczna i skuteczna, wybierz profesjonalny, sprawdzony punkt regeneracji.

Jak wygląda u nas naprawa wtryskiwaczy?

Jak wygląda u nas naprawa wtryskiwaczy?

 • Sprawdzamy stan wtryskiwaczy
 • Rozbieramy elementy na części i każdą z nich czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Identyfikujemy uszkodzone elementy
 • Wymieniamy zużyte podzespoły
 • Wykonujemy testy po regeneracji

Zregenerowane w pełni wtryskiwacze pozwolą na przejechanie 200 lub więcej tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z Międzyrzecza oraz gminach ościennych.

Jakie objawy wskazują na uszkodzone lub zużyte wtryskiwacze?

Samochód przy zużyciu bądź uszkodzeniu wtryskiwaczy sygnalizuje to następującymi objawami:

 • pogorszona moc i efektywność działania silnika
 • świecąca kontrolka „check engine”
 • większe zużycie paliwa
 • dym unoszący się z rury wydechowej w kolorze białym bądź czarnym
 • kłopoty z odpalaniem zimnego silnika
 • gaśnięcie silnika

Międzyrzecz - najważniejsze informacje

Międzyrzecz usytuowany jest w środkowej części województwa lubuskiego, przy ujściu rzeki Paklicy do Odry. Miasto ma powierzchnię 10,26 km2 i liczy prawie 18 tys. mieszkańców. FMI to litery z tablic rejestracyjnych pojazdów z tego regionu. Kod pocztowy: 66 – 300.
Turystyka Międzyrzecza to szlaki piesze i rowerowe, a także zwiedzanie zabytków, do których zalicza się: dawna rezydencja starostów – obecnie Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego – z parkiem, domem bramnym i karczmą dworską; Rynek i Ratusz, wieża ciśnień, stacja kolejowa, synagoga, budynek cerkwi greckokatolickiej, kościół Św. Wojciecha, kościół Św. Jana Chrzciciela oraz Piastowski Zamek Królewski.

Regeneracja wtryskiwaczy MiędzyrzeczSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Międzyrzecz

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )