Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Września

Kierowcy mieszkający w mieście Września – silnik, który wykazuje pierwsze symptomy problemów z funkcjonowaniem wtrysków, może tylko pogorszyć swój stan, dlatego nie warto zwlekać! My mamy na to profesjonalne, szybkie, atrakcyjne cenowo rozwiązanie! Jest to regeneracja wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens, aż do uzyskania zbliżonych do fabrycznych parametrów. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty poniżej.

W jaki sposób zamówić regenerację wtryskiwaczy we Wrześni?

 • W warsztacie w którym zwykle wykonujesz diagnostykę lub naprawy zdemontuj wtryskiwacze.
 • Zadzwoń do nas i zamów naprawę i regenerację wtryskiwaczy.
 • Zamówiony kurier przywiezie nam wtryskiwacze. Po zweryfikowaniu parametrów, przygotujemy dla Ciebie indywidualną analizę i kosztorys.
 • Jeśli warunki naprawy będą dla Ciebie w porządku, wykonamy dla Ciebie fachową regenerację, a wtryskiwacze kurierem pojadą na montaż pod wskazany adres mechanika.

Na zregenerowane przez nas podzespoły udzielamy standardowej gwarancji. Koszt zaczyna się już od 19 zł w obie strony!

Regeneracja wtryskiwaczy Września

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Diagnoza wtryskiwaczy obejmuje przeprowadzenie testu przelewowego oraz oględziny wtryskiwaczy pod mikroskopem. Oceniamy w ten sposób ich uszkodzenia, stan eksploatacyjny oraz szczelność. Test przelewu jest też możliwy do przeprowadzenia samemu, jeśli posiadasz zestaw cylindrów miarowych oraz adapterów.

Po przeprowadzeniu diagnozy elementy są czyszczone ultradźwiękami, zaś uszkodzone podzespoły podlegają wymianie. Następnie kalibrujemy parametry pracy układu wtryskiwania.

Fachowa regeneracja może przywrócić wtryskiwacze do stanu fabrycznego, jednak by nie uszkodzić żadnych elementów, powierz ją sprawdzonym fachowcom z doświadczeniem, pracującym w punkcie posiadającym certyfikaty i odpowiedni sprzęt.

Jak przeprowadzamy w naszej firmie regenerację wtryskiwaczy?

Wykonujemy naprawę wtryskiwaczy zgodnie z poniższymi krokami:

 • Oceniamy parametry osiągane przez wtryski
 • Rozmontowujemy je i każdy element czyścimy w myjce ultradźwiękowej
 • Wymieniamy te elementy, które są zniszczone lub wyeksploatowane
 • Wykonujemy testy skuteczności przeprowadzonej regeneracji

Regeneracja wtryskiwaczy daje efekty zbliżone do wymiany na nowe podzespoły. Profesjonalnie przeprowadzona, daje możliwość bezawaryjnego przejechania co najmniej 200 tys. km. Świadczymy usługi regeneracji wtryskiwaczy dla kierowców z miasta Września oraz gmin ościennych.

Jak objawiają się zużyte wtryskiwacze?

Regeneracja konieczna jest wtedy, gdy zaobserwujesz poniższe objawy ich zużycia:

 • zapalona jest kontrolka „check engine”
 • błędy komputera pokładowego
 • samochód spala więcej paliwa
 • dym z wydechu
 • problemy z odpalaniem po przerwie
 • silnik po rozgrzaniu gaśnie
 • efektywność pracy silnika jest dużo słabsza

Września - najważniejsze informacje o tym mieście?

Września to miejscowość zlokalizowana w województwie wielkopolskim, nad rzeką Wrześnicą. Miasto zamieszkiwane jest przez 30 279 osób, a jego powierzchnia wynosi 12,73 km². Na terenie Wrześni znajdują się następujące zabytki: kościół Świętego Ducha z XIX wieku, kościół Świętego Krzyża z XVII wieku, pałac z XIX wieku, ratusz z XX wieku. Tablice rejestracyjne we Wrześni rozpoczynają się od symbolu PWR, a kod pocztowy miasta to 62 – 300.

Regeneracja wtryskiwaczy WrześniaSzukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!

Wtryski w Twoim aucie nie pracują prawidłowo? Skorzystaj z regeneracji wtryskiwaczy Września

Uszkodzone wtryskiwacze nie tylko powodują utrudniony rozruch silnika. Poruszanie się pojazdem z nieprawidłowo pracującymi wtryskami może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika i konieczności poniesienia wysokich kosztów jego naprawy.

Jeśli pragniesz w skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić wtryskiwaczom parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty naprawy i regeneracji!

Masz problem z nieprawidłowo działającymi wtryskiwaczami? Zadzwoń!

Zamów profesjonalną regenerację wtryskiwaczy common rail, piezoelektrycznych Bosch, Denso, Delphi i Siemens.
Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę! 737-310-284

mokced kontakt

Najczęstsze pytania

Dla klientów, którzy nie mają możliwości osobistego dostarczenia wtryskiwaczy do naszej siedziby, zapewniamy tani transport w obie strony.

Regenerację wykonujemy zwykle w ciągu 1-2 dni od dostarczenia do nas wtryskiwaczy.
Prawidłowo wykonana regeneracja przywraca stan wtrysków do stanu zbliżonego do fabrycznego. Jest to najkorzystniejsza metoda naprawy ( oprócz zakupu nowej części, ale tutaj koszt jest znacznie wyższy )

Regeneracja wtryskiwaczy w innych miastach: