Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Iveco Daily 3.0 - 0445110248 - 504088823

Zobacz efekty regeneracji wtrysków z samochodu Iveco Daily.
Jeżeli chcesz zamówić naprawę swoich wtryskiwaczy lub zakupić gotowe zregenerowane wtryski - zadzwoń i zapytaj o dostępność towaru.

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Iveco DailyPrzedmiotem naprawy był komplet 4 wtryskiwaczy Bosch z pojazdu Iveco Daily 3.0. Numery wtryskiwaczy to: Bosch 0445110248 - 504088823. Oferujemy regenerację takich wtryskiwaczy. Jeżeli poszukują Państwo gotowych do wysyłki zregenerowanych wtrysków - prosimy o kontakt. Sprawdzimy czy mamy je na stanie.

Wtryskiwacz Bosch 0445110248 - specyfikacja

Numer OE

Hyundai - 5043801170, Iveco - 50408823, 0000504088823, Mitsubishi - QC000178

Pasuje do pojazdów

  • CITROEN JUMPER 3.0 HDi
  • IVECO DAILY 3.0 HDi
  • PEUGEOT BOXER 3.0 HDi

Dopasowanie należy potwierdzić po nr VIN

Zamów naprawę lub sprawdź dostępność gotowego wtryskiwacza po regeneracji

Opis przedmiotu

Wtryskiwacz Bosch o numerze 0445110248 po profesjonalnej regeneracji i testach na specjalistycznym sprzęcie.

Naprawa wtryskiwacza

Sprawdzenie stanu podzespołu

Wtryskiwacz nie spełniał parametrów podczas testów wstępnych, został zakwalifikowany do regeneracji. Poniżej efekty naprawy.

Regeneracja wtryskiwaczy Iveco Daily - wyniki

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Iveco Daily - efekty

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Iveco Daily - efekty

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy Iveco Daily - efekty

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy?

Naprawę wtrysków rozpoczyna identyfikacja ich stanu, szczelności oraz uszkodzeń i funkcjonalności. Część wtryskiwaczy niestety nie może zostać naprawiona ze względu na poważne uszkodzenia mechaniczne, jednak większości z nich można przywrócić odpowiednie parametry pracy. Wtryskiwacze sprawdzamy pod mikroskopem, by znaleźć wadliwe i uszkodzone miejsca. Weryfikujemy również ich szczelność, sprawdzając ewentualne miejsca rozszczelnień w wyniku tzw. próby przelewowej.

Gdy znamy już problematyczne obszary i przyczyny wystąpienia problemów z pracą wtryskiwaczy, czyścimy podzespoły ultradźwiękami, wymieniamy wadliwe części oraz wykonujemy weryfikację naszych działań poprzez końcowe testy. Konieczna jest również kalibracja parametrów ich pracy.

Łatwo dostępny i prosty zestaw cylindrów miarowych i adapterów wystarczy do wstępnego, samodzielnego określenia stanu wtryskiwaczy w uproszczonej próbie przelewu. Jeżeli w jej trakcie stwierdzisz, że ilość powracającego paliwa jest zbyt duża, oddaj wtryskiwacze w ręce profesjonalistów, by naprawić rozszczelnienia i przywrócić je do sprawnej pracy. Odpowiedni sprzęt i profesjonaliści z doświadczeniem to konieczność dla bezpiecznej i skutecznej regeneracji.

Szukasz sposobu na naprawę wtryskiwaczy? Zleć to profesjonalistom!